Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam dobrego masażysty

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 17:44:32

Szukam dobrego masażysty...ból barku nie daje mi spokoju od kilku miesięcy.
Nie mogę spać a i w dzień mam powazne kłopoty z szyją.Próbowałam juz leków , maści ale nic nie pomaga.
Znajoma też od kilku miesięcy cierpi na rwę kulszową i jest leczona , ale bez rezultatów.Cierpi okrutnie.
Czy ktoś może polecić kogoś dobrego .
Proszę o pomoc. Pilne

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 17:48:01

Nie mogę spać a i w dzień mam powazne kłopoty z szyją.Próbowałam juz leków , maści ale nic nie pomaga.
Znajoma też od kilku miesięcy cierpi na rwę kulszową i jest leczona , ale bez rezultatów.Cierpi okrutnie.
Proszę o pomoc. Pilne

Zanim oddasz się w ręce masażysty powinnaś wiedzieć,że nie wykonuje się masażu w przewlekłym lub ostrym stanie zapalnym.
Uważaj więc,żeby nie zaszkodzić sobie,ani znajomej.Rwa kulszowa to okrutna dolegliwość i trwa dłuuugo,niestety.

#3 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 21:16:52

Zanim oddasz się w ręce masażysty powinnaś wiedzieć,że nie wykonuje się masażu w przewlekłym lub ostrym stanie zapalnym.
Uważaj więc,żeby nie zaszkodzić sobie,ani znajomej.Rwa kulszowa to okrutna dolegliwość i trwa dłuuugo,niestety.

#4 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 21:18:33

Dziekuję za przypomnienie.Człowiek z bólem szuka wszelakiej pomocy i gotów jest na wszystko.Mimo to może ktoś zna w Słupsku dobrego masażystę.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 21:48:29

Dziekuję za przypomnienie.Człowiek z bólem szuka wszelakiej pomocy i gotów jest na wszystko.Mimo to może ktoś zna w Słupsku dobrego masażystę.

Na w.polskiego blizej stacji przy przystanku jest masazysta, niedowidzacy co powoduje, że posiada lepszy zmysł dotyku, maz znajomy jest po operacji zabiegach senatoriach etc,etc. Poszedl do tego masazysty i był zadowolony,mówił że facet zna się na rzeczy. Aha i jest niedrogi.

#6 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 15:47:28

aleksander tel.: 886-384-741
Witam:) jestem Fizjoterapeutą, ale przez długie lata pracuję jako masażysta i terapeuta manualny. przyjmuję w pruszkowie bądź też dojeżdżam do klienta. często potykam na swojej drodze zawodowej takie bóle u pacjentów. ważna jest przyczyna powstawania owych dolegliwości ponieważ często bóle są bardzo podobne ale źródło jest tkwi zupełnie gdzie indziej i sztuką jest ustalenie pierwszorzędnej przyczyny. dalej ustala się najbardziej odpowiednią terapię. czasem niezbędne jest badanie rezonansu magnetycznego. tel.: 886-384-741. pozdrawiam.

#7 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 22:25:35

Zaufaj terapeutom pracującym techniką Bowena ! :)

#8 ~Bioenergoterapeuta~

~Bioenergoterapeuta~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 22:41:54

Co prawda nie jestem masażystą jestem bioenergoterapeutą.Nie Lecze tylko uzdrawiam.Znam się na chorobach.Chętnie dojade do pacjenta.Niedrogo.Biore ile kto da.Lubię pomagać Ludziom.Po moich seansach bóle znikają bezpowrotnie.ZAPRASZAM.
Bioenergoterapeuta-Witek
nr.tel.603-332-707.

#9 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 13:55:28

Proszę o pomoc. Pilne

#10 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 13:56:41

Polecam dobrego masażystę w Reblinko k.Slupska 726042998

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych