Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 20:37:11

Super, w końcu mój samochód zostawia 4 ślady, a nie 2.

#42 ~Betty~

~Betty~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 20:43:53

Fajnie że młodzi ludzie starają się w tych czasach otworzyć jeszcze swój biznes! Widać że jak się chce to można! Życzę samych zadowolonych klientów i powodzenia w realizacji marzeń! Pozdrawiam

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 22:53:41

Brawo dla chłopaka za pomysł a te osoby co piszą negatywne opinie czekają jak co miesiąc na 500+ bo nic innego nie wymyślą
Kolega

#44 ~Kiss_NL~

~Kiss_NL~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 23:48:30

Geometrię to najlepiej ustawiają Panowie w Kobylnicy. Za 45zł ustawiają lepiej niż nie jedna nowoczesna maszyna.

mówisz o tym dziadku w garażu przy głównej. helołłł mamy 2016 w quattro z fusów nie powróżysz. Jeżeli pomyliłem warsztaty to przepraszam.

#45 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 00:30:32

Szczerze polecam! Fachowa robota za przystępna cenę na nowym urządzeniu! Chociaż nie wiem czy reklamować bo później w kolejce będę czekał, a tak ostatnio wyjechałem od ręki:))

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 07:10:11

Byłam dzisiaj, w trakcie naprawy dostała pyszną kawę. Po skończeniu naprawy dostałam choinkę zapachowa gratis. SUper.

i wybuliłaś 2 stówy...za kawę i choinkę. Niezły interes Blondynko

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 08:36:47

Nie dość, że zrobili geometrię to jeszcze zalali paliwo do pełna GRATIS.

#48 ~Budzik~

~Budzik~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 12:09:28

Byłem u Pana Artura na geometrii i naprawdę polecam ten warsztat ! Profesjonalnie, od razu widać że znają się na rzeczy.

#49 ~Czarek29~

~Czarek29~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 12:22:21

Kolejka była dziś spora. A że pora obiadowa, to zaproponowali burgera ze Szczecińskiej i Colę 0,3 litra. Wzruszyłem się, uroniłem łzę, że takie coś w Polsce i w Słupsku!

Byłem ok 1,5 godzinki, jeszcze była kawa i po wszystkim choinka zapachowa do auta gratis. To jest to!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 13:56:36

Kolejka była dziś spora. A że pora obiadowa, to zaproponowali burgera ze Szczecińskiej i Colę 0,3 litra. Wzruszyłem się, uroniłem łzę, że takie coś w Polsce i w Słupsku!
Byłem ok 1,5 godzinki, jeszcze była kawa i po wszystkim choinka zapachowa do auta gratis. To jest to!

Te Wasze komentarze to jedna wielka żenada...nie wiem czy to wynika z zazdrosci,głupoty czy nudy,ale zamiast czas marnowac na tego typu komentarze radze wziac przyklad z chlopaka i samemu zrobic w swoim zyciu cos pozytecznego i skupic sie na sobie. Pozdrawiam wszystkich zawistnikow!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 15:36:15

Daje sobie Rękę obciąć że te wszystkie komentarze pisał właśnie on tania reklama radziwilowicz otworzył geometrię i cały Słupsk jedzie a tak naprawde to pewnie pustki na maksa

#52 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 16:16:30

Powodzenia w odważnych decyzjach. Wielki szacunek za chęci do pracy na własny rachunek. Oby wszystkie pomysły były rewelacyjne i dawały satysfakcję.  Gratuluję!!!!!!  

#53 ~G&A&St.~

~G&A&St.~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 18:15:39

Powodzenia Artur! :D

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 19:06:22

Byłem za Tobą w kolejce bo skończyły się choinki zapachowe ale stanęli na wysokości zadania i za free odkurzyli mi auto wewnątrz. 

#55 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 09:41:55

Świetna reklama.Mam pytanie czy pracuje Pan sam? czy może ma pracowników? Czy ZUS Pan płaci za siebie a reszta ludzi na czarno? Ile trzeba zarobić w miesiącu aby spłacać ratę kredytu i wogóle opłaty wynagrodzenia?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 09:51:36

Świetna reklama.Mam pytanie czy pracuje Pan sam? czy może ma pracowników? Czy ZUS Pan płaci za siebie a reszta ludzi na czarno? Ile trzeba zarobić w miesiącu aby spłacać ratę kredytu i wogóle opłaty wynagrodzenia?

Ten pan murzynow nie zatrudnia. No co ty, to Polska przeciez. A co do pieniedzy, to nie interesuj sie, bo kociej mordki dostaniesz :)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 08:09:05

Mnie ciekawi ile można zarobić na ustawianiu kół , opłacić koszta wynajmu hali ,zapłacić ZUS i wynagrodzenia ,spłacić kredyt i podatki a na końcu wykazać się zyskiem ?  Mi się bilans nie zgadza .  Ale życzę powodzenia na morderczym rynku bilansowania czego zbilansować się nie da....

#58 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:39:15

Nie prawda ma tyle roboty ze dla odpoczynku zamyka swój garaż przed klientami

#59 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 14:52:37

Halo czy nadal odurzają samochody czy ktoś wie

#60 magdasy

magdasy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:00:48

Też mi się wydaje, że łatwo jest zostać oszukanym przez takie firmy. Dlatego ja korzystam z takich pożyczek od zaufanego kredytodawcy: pożyczki online bez bik i krd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych