Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 09:20:05

Szukał wsparcia znalazł u Taty hahahaha nazwisko mówi samo za siebie wszyscy wiedza ze P.Artur pracował całe życie u ojca w wulkanizacji na przeciwko gryfi hahahaha powodzenia :)

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 09:34:15

Pan Pawel ma chyba problemy w czytaniu ze zrozumieniem, tak jak jest napisane w artykule pomoc otrzymal od banku, a ze pracowal cale zycie u ojca w wulkanizacji to oznacza tylko mnostwo doswiadczenia wiec wiadomo ze zna sie na tym co robi, pozdrawiam :)

#3 ~bmw~

~bmw~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 09:39:32

Korzystalem juz z uslug. Super. Polecam i zycze duzo klientow

#4 ~Kolega_po_fachu~

~Kolega_po_fachu~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 09:50:51

Panie Arturze szacunek za podejście i samodzielność, życzę powodzenia w biznesie. Natomiast takimi zakompleksionymi ludźmi jak Pan Paweł (poniżej) nie ma co się przejmować, widać że żal mu d... ściska bo sam pewnie nigdy nie osiągnie tego co Pan. Hejterzy byli i będą ale kit im w oko ;)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 09:58:52

Trafiłem do serwisu p.Artura i wyjechałem bardzo zadowolony, wszystko poszło sprawnie, sprzęt profesjonalny, a i ceny bardzo przystępne. Oby tak dalej, życzę powodzenia.

#6 ~przyszły klient~

~przyszły klient~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 10:38:23

A co to zmienia ze pracowal u ojca ?
Gdybym sam mial taka okazje tez bym sie przyuczal jak najdluzej i poznawal tajniki prowadzenia biznesu :)
Smieszy mnie czesto zazdrosc polaczkow cebulaczkow, ale to sa zazwyczaj ludzie ktorzy nic nie osiagneli i oceniaja innych :)
Powodzenia Panie Arturze!
~potencjalny przyszly klient

#7 ~KOSZALINSKA 10~

~KOSZALINSKA 10~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 10:44:10

OPROCENTOWANIE NA DOBREJ LOKACIE 3% LUB TEZ OBLIGACJE 10LETNIE 2.5% MINUS 19% PODATEK BELKI DAJE W PRZECIAGU 7 LAT OK  15000 PLN REWELA..ODDAJE 1000 CZYSTY ZYSK...KTO NIE KOMBINUJE TEN NIE PIJE SZAMPANA...POZDRAWIAM 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 10:58:03

Geometrię to najlepiej ustawiają Panowie w Kobylnicy. Za 45zł ustawiają lepiej niż nie jedna nowoczesna maszyna.

#9 ~Edzik~

~Edzik~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 11:36:53

Brawo!!!

#10 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:32:06

Geometrię to najlepiej ustawiają Panowie w Kobylnicy. Za 45zł ustawiają lepiej niż nie jedna nowoczesna maszyna.

#11 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:36:30

Geometrie ustawia człowiek. Maszyna tylko pomaga. Trzeba korzystać z nowoczesnej technologii ale i tak na końcu praca człowieka jest najważniejsza a Pan Artur zna się na rzeczy. Powodzenia! :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:42:15

Dlatego, że praca człowieka jest najważniejsza to najlepiej robią to właśnie w Kobylnicy. Robią to i tylko to, a nie jak wszyscy wszystko. Nie bez powodu są kolejki :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:58:56

To jest artykuł o firmie Cax-Fix, a nie artykuł z cyklu "Gdzie najlepiej świadczy się usługi geometrii", nikt z komentujących też o to nie pytał - także Panowie z Kobylnicy - darujcie sobie darmową reklamę ;)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:03:21

Nie wydaje mnie się. Do tego ojciec straszny ham i filozof.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:05:20

Dlatego, że praca człowieka jest najważniejsza to najlepiej robią to właśnie w Kobylnicy. Robią to i tylko to, a nie jak wszyscy wszystko. Nie bez powodu są kolejki :)

Jasne, ten starszy krytykuje każdego mechanika - a dlaczego? Bo sam nie robi.. więc z tylnego rzędu łatwo jest każdego na scenie krytykować...

#16 ~kocham ten kraj~

~kocham ten kraj~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:06:32

Ktoś wie ile kosztuje sprawdzenie i ustawienie zbieżności u Pana Artura? Chętnie bym sprawdził tę nową zabawkę :-) .

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:09:32

Szukał wsparcia znalazł u Taty hahahaha nazwisko mówi samo za siebie wszyscy wiedza ze P.Artur pracował całe życie u ojca w wulkanizacji na przeciwko gryfi hahahaha powodzenia :)

No patrz, ale jesteś spostrzegawczy, co byśmy bez twojego sokolego oka zrobili gdyby nie twój wpis nikt by nie wiedział.  :lol:

#18 ~Ola Radziwiłłowicz~

~Ola Radziwiłłowicz~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:43:13

Przy okazji zapraszamy wszystkich do polubienia nas na FB - Car-Fix Radziwiłłowicz - tam są dodawane informacje o promocjach i akcjach dla naszych klientów :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 15:21:16

a tatko nie maczał w tym paluchów?

#20 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 15:32:39

W poniedziałki teraz jest sprawdzenie geometrii za free. Podjedz sobie potestowac. Ja byłem z ciekawości i akurat mam dobre parametry ale sprzęt wiedza i atmosfera mi pasują więc będę chyba korzystał w przyszłości. W sumie o ceny nie pytałem.

Ktoś wie ile kosztuje sprawdzenie i ustawienie zbieżności u Pana Artura? Chętnie bym sprawdził tę nową zabawkę :-) .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych