Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukają pracowników z Ukrainy. W regionie chętnych brak :: zobacz komentowany artykuł

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 14:02:15

To prawda, Ukrainców jest coraz więcej, przyjmujemy coraz więcej zleceń na tłumaczenia przysięgłe na sworny.com (tłumaczenia przysięgłe przez Internet) najróżniejszych dokumentów, od wypisów z banków, przez zaświadczenia o niekaralności, aż po dokumenty z uczelni. Zresztą, rosyjski czy ukraiński coraz częściej słychać w większości marketów, czy to się komuś podoba, czy nie. Ale, jak nie ma komu pracować, to tak to będzie wyglądać.

#22 Uniejjwska

Uniejjwska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 15:29:28

Moim zdaniem pracownik z Ukrainy to naprawdę dobry pracownik. Śmiało możecie zatrudniać Ukraińców do pracy, bo na pewno będziecie zadowoleni.

#23 ~MAteusz~

~MAteusz~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 12:59:06

U mnie w firmie jest już kilku Ukraińców i wszystkich zatrudniałem przez pośrednika. Najlepiej z tych agencji z których korzystałem oceniam Worksol – worksol.pl. Najbardziej rzetelni, jeśli mówią, że będą mieli człowieka o konkretnych umiejętnościach na dany termin, to mają.

#24 ~pablosss~

~pablosss~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 15:10:29

Ja sobie nie wyobrażam żebym miał sam się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników z Ukrainy zajmować. Za dużo czasu i za dużo załatwiania. Od paru miesięcy współpracuję z biurem pośrednictwa Worksol i sobie cenię ich pomoc. Kompleksowo, rzetelnie, każdy pracownik ma porządek w papierach, ja się nie muszę kontrolami stresować. Więcej o tym jak działa agencja jest na ich stronie worksol.pl.

#25 ~natarrrr~

~natarrrr~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 16:28:19

Z takiej kompleksowej obsługi przy zatrudnianiu obcokrajowców można skorzystać u pośredników. Ja mam przekonanie do biura Worksol. Korzystamy z ich oferty już dość długo i jeszcze problemów nam nie robili. Mają duże możliwości jeśli chodzi o rekrutację ludzi ze wschodu – wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych. Jak to wygląda od strony praktycznej to na stronie worksol.pl wyjaśniają.

#26 ~weraaa~

~weraaa~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 15:06:34

Spore możliwości jeśli chodzi o zdobywanie pracowników zza wschodniej granicy ma agencja Worksol. Korzystamy z ich usług jako outsourcingu już od paru miesięcy i jest okej. Przede wszystkim jasne warunki współpracy, czyli dokładnie wiem za co płacę. Jakby ktoś był zainteresowany to na stronie worksol.pl dokładnie opisują jak wyglądają formalności przy zatrudnianiu obcokrajowców.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 20:34:47

Spore możliwości jeśli chodzi o zdobywanie pracowników zza wschodniej granicy ma agencja Worksol. Korzystamy z ich usług jako outsourcingu już od paru miesięcy i jest okej. Przede wszystkim jasne warunki współpracy, czyli dokładnie wiem za co płacę. Jakby ktoś był zainteresowany to na stronie worksol.pl dokładnie opisują jak wyglądają formalności przy zatrudnianiu obcokrajowców.

posrałeś się z tym wroksem czy masz zamiar to zrobić? pewnie jesteście tak słabi ,że musicie się reklamowac na gp

#28 ~geralt~

~geralt~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 15:04:31

Profesjonalny outsourcing przy zatrudnianiu ludzi zza wschodniej granicy prowadzi agencja Worksol z serwisu worksol.pl. Ich mogę polecić. Nie obiecują cudów, ale twardo stąpają po ziemi. Jeśli ktoś szuka wysoko wykwalifikowanych np. informatyków z Ukrainy to może być różnie, ale jeśli chodzi o ślusarzy, czy spawaczy to są w stanie pomóc.

#29 ~bezrobotny zawodowo~

~bezrobotny zawodowo~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 11:04:51

Nie ma chętnych, bo ludzie mądrzeją i za marne grosze robić nie chcą!

#30 ~Quartier Lilian~

~Quartier Lilian~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 14:11:11

Koszty pracy w naszym kraju są bardzo wysokie więc musiałem zacząć szukać jakiś oszczędności i zatrudniłem ostatnio kilku ludzi z Ukrainy. Pracują dobrze, są dyspozycyjni, jak trzeba przyjść na fuchę w weekend to nie ma żadnego problemu. Ludzi znalazłem przez agencję pośrednictwa Worksol. O tym jak działają jest dużo na ich stronie worksol.pl. Profesjonalne podejście, cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym.

#31 ~artisss~

~artisss~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 15:33:40

Wiesz co, ja bym radził się skontaktować z jakąś agencją pracy, oni wiedzą jak ludzi zza granicy zdobyć, żeby to było wszystko legalnie, zgodnie z przepisami zrobione. Sam bym się za to nie brał. Mam akurat dobry kontakt od dawna z biurem Worksol (worksol.pl). Głównie u nich można zdobyć pracowników z Ukrainy. Jeśli chodzi o branżę budowlaną to moim zdaniem w dzisiejszych czasach to jest najlepszy pomysł, żeby szukać zasobów ludzkich właśnie na wschodzie.

#32 ~Dariusss~

~Dariusss~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 13:54:12

W agencji Worksol mam dobre warunki jeśli chodzi o outsourcing. W zasadzie wszystkie obowiązki związane z wyszukiwaniem i zatrudnianiem obcokrajowców są na ich głowie. Ja mogę się skupić na firmie, bieżącej działalności. Polecam takie rozwiązanie bo można zaoszczędzić czas i dużo nerwów.

#33 ~kissssa~

~kissssa~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 14:19:38

Ja rownież polecam Worksol

#34 alliancegroupe

alliancegroupe

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 15:38:46

Szukasz pracowników, chcąc oszczędzać budżet? Następnie jesteś bezpośrednio na adres agencja pośrednictwa pracy pracownicy z ukrainy!
Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy. http://alliancegroup.pl/
Zadzwoń do nas!

#35 ~betar~

~betar~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:29:45

O zatrudnianiu ludzi z innych krajów (mowa o wschodzie Europy i też Azji) dużo przydatnych informacji jest na worksol.pl. To jest strona agencji pracy z którą ja od jakiegoś czasu jestem w kontakcie. Potrzebuję czasami dodatkowych ludzi do budowlanki, zwłaszcza w sezonie jak było ciepło tych rąk do pracy potrzebowałem więcej niż mi lokalny rynek był w stanie zapewnić.

#36 ~geratt~

~geratt~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 09:36:53

Ja bym tutaj Worksol podpowiedział, znają się na prawie pracy przy obcokrajowcach wiedzą jak taki zatrudnienie na dłuższy czas najlepiej załatwić żeby wilk był syty i owca cała. Mamy sporo pracowników z Ukrainy przez nich znalezionych i pracują bez kłopotów.

#37 mczay

mczay

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 18 maj 2018 - 22:35:52

Szukając pracowników z Ukrainy, warto skorzystać z oferty firmy http://ukrainskiprac....pl/poznaj-nas/ - to agencja zatrudnienia ukraińców, która bez zbędnych problemów znajdzie dla nas pracowników chętnych do pracy (proszę mi uwierzyć, że osób z Ukrainy chętnych do pracy w Polsce nie brakuje).

#38 Andrzej1199

Andrzej1199

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:35:28

Moja firma dostała duże zlecenie, lecz brakowało mi rąk do pracy. Szukając na własną rękę niestety nie znalazłem wielu chętnych. Czas uciekał a ja byłem w kropce. Pewien znajomy podpowiedział mi o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy. Aby uniknąć wszystkich formalności skorzystałem z pomocy http://www.pracowici.pl/. Zleceniodawca jest zachwycony postępem prac, a ja jestem zadowolony z mojej ekipy.

#39 ~tygrysss~

~tygrysss~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:43:06

Uczciwe podejście mają w biurze Worksol – worksol.pl, wiadomo ile takie pośrednictwo będzie kosztować, mam tutaj pełną jasność. Druga sprawa to dostępność kandydatów do pracy – mają dużo obcokrajowców którzy chcą pracować w Polsce także myślę, że dość szybko uda się domknąć całą rekrutację.

#40 Rafał267

Rafał267

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 luty 2019 - 03:39:27

Ja od kilku miesięcy zatrudniam pracowników ze wschodu, korzystam z usług agencji 

https://wynajempracownikow.pl

Jeżeli chcesz mieć pewność, że zatrudniasz fachowców to koniecznie skorzystaj :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych