Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital w słupsku

Szpital Słupsk

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 18:32:02

Wiktor Januszko pracuje w szpitalu Słupsk i Sławno jeszcze? Pytam co by w razie co to do Szczecina jechać. Takiego lekarzyny z takim podejsciem do pacjenta to żadkość w dzisiejszych czasach. Ale pamiętaj lekarzu dobro i zło wraca prędzej czy później, a chamstwu niektórzy zdradzają poprzez chamstwo i agresje. Niepozdrawiam.

#42 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 03:10:01

Witam serdecznie.Mam na imię magda jak miałam 17lat poszłam prywatnie do doktora kordasza wraz z moją mamą do browaru w Lęborku.To co usłyszałam było dla mnie szokiem.Okazało się że mam wodonercze i czeka mnie blok operacyjny.mama zapłaciła wszystko ładnie. Lecz przed operacja nawet nie wiedzieli czy to dokładnie to...bałam się strasznie.pan ordynator kordasz niech leczy a nie zabija ludzi !!!!!!!! i tak mnie pocieli i siostry z oddziału w słupsku moją grupe krwi wyrrzucili do śmieci..

#43 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 23:41:32

Witam. Czy są tu jakieś mamy, które w tym szpitalu były z dzieckiem na oddziale chirurgii dziecięcej?

#44 ~zniesmaczona~

~zniesmaczona~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 02:57:54

,,,jestem zdruzgotana po tym, z jakim lekarzem przyszło mi sie zetknąć na SOR-ze...na początku wydawał sie  on całkiem profesjonalny ale gdy po zapytaniu przez niego ,"dlaczego nie przybyłam wcześniej i mojej spontanicznej odp.; "ze nie chcialam z bzdurami zawracać nikomu głowy"- usłyszałam cały wykład umoralniający mnie, jakie to ja, zdaniem pana mowie głupoty ,wykład  był bardzo złośliwy, kończący sie tym, ze moja osoba  pana "irytuje " /mimo iz sie juz nic nie odzywałam, gdyz zależało mi juz tylko,by dokończył procedury/, ze "jak chcę, to zaraz  mi wypisze skierowanie do innego szpitala .... na Ob. Wybrzeża...zatkało mnie!!!  czy pan  majacy sie za dobrego lekarza miał prawo sugerowac ze nadaja sie do psychiatryka??? nawet jeśli moja wypowiedz go  tak bardzo "wkurzyła"?

#45 ~Jaro-słaf~

~Jaro-słaf~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 13:35:00

,,,jestem zdruzgotana po tym, z jakim lekarzem przyszło mi sie zetknąć na SOR-ze...na początku wydawał sie  on całkiem profesjonalny ale gdy po zapytaniu przez niego ,"dlaczego nie przybyłam wcześniej i mojej spontanicznej odp.; "ze nie chcialam z bzdurami zawracać nikomu głowy"- usłyszałam cały wykład umoralniający mnie, jakie to ja, zdaniem pana mowie głupoty ,wykład  był bardzo złośliwy, kończący sie tym, ze moja osoba  pana "irytuje " /mimo iz sie juz nic nie odzywałam, gdyz zależało mi juz tylko,by dokończył procedury/, ze "jak chcę, to zaraz  mi wypisze skierowanie do innego szpitala .... na Ob. Wybrzeża...zatkało mnie!!!  czy pan  majacy sie za dobrego lekarza miał prawo sugerowac ze nadaja sie do psychiatryka??? nawet jeśli moja wypowiedz go  tak bardzo "wkurzyła"?

Dla mnie to nadawałaś się tylko i wyłącznie do szamba.

A kim Ty jesteś, że uczysz innych jak maja postępować???

Jesteś najnormalnieszą zakałą co to widzi tylko i wyłącznie swój czubek nosa. 

Mam linkę stalową, jak chcesz to użyczę.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:56:50

Jak mogą pracować w szpitalu lesby toż to chore i dotego oddziałowe chociaż jedną z gruchajacej parki wyrzucili.. Małgorzata Laskus niewstyd Ci się obnosić z takim zboczeniem..wstyd i hańba dla nowego pokolenia

#47 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 11:19:04

Szpital w Słupsku

#48 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 11:20:29

Wspaniała opieka lekarzy i pielęgniarek !! Życzę aby wszędzie ludzie byli tak traktowani jak w słupskim szpitalu ! Lekarze z pasja i ogromna wiedza ! Warunki rewelacyjne , jako mama operowanego dziecka , mogłam tam przebywać , nocować bez żadnego problemu :)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 12:14:41

Wspaniała opieka lekarzy i pielęgniarek !! Życzę aby wszędzie ludzie byli tak traktowani jak w słupskim szpitalu ! Lekarze z pasja i ogromna wiedza ! Warunki rewelacyjne , jako mama operowanego dziecka , mogłam tam przebywać , nocować bez żadnego problemu :)

Wystarczyły 4 lata rządów PiS i służba zdrowia stanęła na nogi. Otwiera się kolejne odziały szpitalne, przybyło świetnie opłaconego personelu. Zlikwidowano kolejki do specjalistów, na operację czeka się góra tydzień. Godnie zarabiający lekarze i pielęgniarki witają każdego z uśmiechem i dla każdego mają czas. Wpis pani Agnieszki dowodzi, ile się dobrego zmieniło. Nawet jedzenie szpitalne jest tak dobre, że ludzie wolą się stołować w szpitalu niż w restauracji! ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

#50 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 23:29:56

DZIĘKUJĘ LEKARZOM I PIELĘGNIARKOM Z ODDZIAŁU KARDIOLOGI ZA URATOWANIE ŻYCIA MOJEMU MĘŻOWI.JESTEŚCIE PAŃSTWO NAJLEPSI JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

#51 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 23:42:49

Dziękuję koordynatorowi A. Witalisowi,  lekarzom i pielęgniarkom  z oddziału Chirurgii Naczyniowej za pomyślnie przeprowadzony zabieg tętniaka aorty brzusznej w pażdzierniku -2020 oraz wspaniałą obsługę.Jesteście  super fachowcy.Anna W.

#52 ~Franciszek~

~Franciszek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 23:51:53

Kilka razy przebywałem na Oddziale Chirurgii Naczyniowej ww Słupsku . Wspaniali lekarze-super fachowcy i miłe pielęgniarki.Polecam szpital ! Pozdrawiam Franciszek W.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szpital Słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych