Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital psychiatryczny w Lęborku

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anonim 1990~

~Anonim 1990~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 18:37:19

Witam. Czy ktoś był na oddziale psychiatrycznym w szpitalu w Lęborku? Bardzo proszę o odpowiedź. To pilne. Pozdrawiam.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 20:06:40

Witam. Czy ktoś był na oddziale psychiatrycznym w szpitalu w Lęborku? Bardzo proszę o odpowiedź. To pilne. Pozdrawiam.

Był tak ponoć Jarosław K.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 20:52:37

Chodzi mi raczej o to czy ktoś był i czy może coś na ten temat powiedzieć. A Twoja odpowiedź mi nic nie daje.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 16:13:30

Chodzi mi raczej o to czy ktoś był i czy może coś na ten temat powiedzieć. A Twoja odpowiedź mi nic nie daje.

czy są miejsca? niejaka Hartwig, bardzo ciężki przypadek(wariat przy niej normalny)

#5 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3582 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:27:45

Był tak ponoć Jarosław K.

I co nie pomogło ? :P

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:05:53

Niech ten co blokuje mnie sie zastanowi poważnie o swojej chorobie nienawiści do ludzi piszących na dane tematy, widocznie nie pasuje temu pedałowi zmieniającemu płeć w necie, nie pasuje tej dziewczynce nie mającej nic do roboty z patologicznej rodziny, więc zamiast zająć sie swoją chorą grubą tłustą d... u pą i ją wazelinować dla głupków także jego typu. zajmij sie nękanjem twojego pokoroju prostaków a nienormalnych ludzi, zazdrość cie zżera panienko yktron, misia, ala2, wisia wiśniewska, ela itp, zazdorść, bo taka samo walisz swoją pięścią komunistyczną jak walisz blokowanie piszących i mojego niku, jesteś chory na zawiść, niemiecka szujo, tylko że polski niemcu, bo znalazles sobie pole do popisu gnębiąc Polaków, myślisz że nie wiem że nastwaisz inne insytucje aby nękali także, myślisz ze nie wiem odczep sie i weź ze sobą tych co ci służą, jak nie wykonają zadania to ich pobijesz albo na dołek wsadzisz albo zabijesz.

#7 ~K jak Krystian~

~K jak Krystian~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:11:20

Niech ten co blokuje mnie sie zastanowi poważnie o swojej chorobie nienawiści do ludzi piszących na dane tematy, widocznie nie pasuje temu pedałowi zmieniającemu płeć w necie, nie pasuje tej dziewczynce nie mającej nic do roboty z patologicznej rodziny, więc zamiast zająć sie swoją chorą grubą tłustą d... u pą i ją wazelinować dla głupków także jego typu. zajmij sie nękanjem twojego pokoroju prostaków a nienormalnych ludzi, zazdrość cie zżera panienko yktron, misia, ala2, wisia wiśniewska, ela itp, zazdorść, bo taka samo walisz swoją pięścią komunistyczną jak walisz blokowanie piszących i mojego niku, jesteś chory na zawiść, niemiecka szujo, tylko że polski niemcu, bo znalazles sobie pole do popisu gnębiąc Polaków, myślisz że nie wiem że nastwaisz inne insytucje aby nękali także, myślisz ze nie wiem odczep sie i weź ze sobą tych co ci służą, jak nie wykonają zadania to ich pobijesz albo na dołek wsadzisz albo zabijesz.

#8 ~K jak Krystian~

~K jak Krystian~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:12:25

Dziekuje za nieofftoping :P

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:14:17

Dziekuje za nieofftoping :P

Pisz po Polsku.

#10 ~K jak Krystian~

~K jak Krystian~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:16:39

Pisz po Polsku.

Dziekuje za trzymanie sie tematu watku :P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:18:07

Może lekarza czas zmienić jak tern oszukuje ? :huh:

Może zmień, masz racje pedale, dziewczynko w cudzysłowiu, jestem zablokowana juz kilka razy i niewiadomo z jakiego powodu, tak sobie blokuje, jakbyś miał władzenad Polakami, a jesteś tak naprawde nikim w stosunku do śmierci.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:21:36

Może lekarza czas zmienić jak tern oszukuje ? :huh:

Ciesz się życiem i niszczeniem innych a i tak jesteś słaby :D w stosunku do Boga i śmierci. Bóg Honor Ojczyzna.

#13 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3582 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 22:31:35

A po ile kapusta na targu ? :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych