Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital Lębork

446 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 15:52:23

Dziwne to wszystko, wydawać by się mogło całkiem dobrze tam.
Za wieloletniego Dyrektora Andrzeja S. ciągle było pyszczenie w necie, donosiki do lokalnych polityków oraz prokuratury. Teraz wielka cisza, jakby wszystkim wszystko pasowało. A może sami swoi więc cicho... sza..

#442 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 08:29:31

Sor Lęborski podejrzenie koronawirusa ! A co robi szefostwo?? Siedzi skulone w domu!! Wstyd !!! Kierownictwo ,wstyd!!!!

#443 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 08:29:47

Sor Lęborski podejrzenie koronawirusa ! A co robi szefostwo?? Siedzi skulone w domu!! Wstyd !!! Kierownictwo ,wstyd!!!!

#444 ~Qnik~

~Qnik~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 08:26:52

Jak ona sama synową wciągnęła, a poza tym nadasanie to pół biedy, ona odstrasza normalnych potencjalnych kandydatów swoją osobą. No i niestety muszę Cię zmartwić ona odejdzie dopiero jak zejdzie z tego świata. Nigdzie takiej drugiej fuchy nie znajdzie, więc rękoma i nogami trzymać się będzie.

Co za głupoty z tyłka piszesz to żal. Pokaż mi jej synową w pracy w Szpitalu to stawiam Ci oficjalnie skrzynkę wódki. I powiażnie mówię, Zakład to zakład. A jeśli Ty sie mylisz to nie będę taki i wystarczy mi 4-pak Coli. To jak? masz jaja żeby się założyć?

#445 ~2020~

~2020~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 18:01:25

3 osoby z podejrzeniem leżą na jednej sali w sor

#446 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 21:40:42

3 osoby z podejrzeniem leżą na jednej sali w sor

I ch---, jutro pół miasta będzie na kwarantannie.

#447 ~Do Qnik~

~Do Qnik~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 21:58:51

Nie wiem kim jest Bizon :D :D :D ale napisał prawdę.
Najpierw jako sekretarka medyczna była, a potem chyba w zamówieniach w administracji. Z imienia i nazwiska nie będę wymieniał.
Więc jak spotkasz Bizona, to postaw mu tę skrzynkę wódki, boś przegrał Qnik zakład.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych