Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital Lębork

446 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pan w bialym fartuszku~

~pan w bialym fartuszku~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 11:38:44

po pierwsze nie Gostku tylko PAN bo jeszcze nie przeszliśmy na TY i nigdy tego nie zrobię
po drugie nie życzę sobie takiego traktowania przez osobę która nic nie wie o życiu!!!!!!!!!!!!!! Tak się składa że już wiem kto się kryje pod pseudonimem Yktorn.
I taka osoba jak Pan nie będzie mnie oceniać. A jeśli usuniesz ten wpis to sprawę masz w sądzie o ograniczaniu wolności słowa wiec teraz się zastanów szanowny Panie co zrobisz.

Ty wojtek zawsze namieszasz wszedzie cie pelno na kazdym forum i nigdy nic pozytywnego nie napisales.upatrzyles sobie szpital bo cie pozbawili tam etatu. Musisz miec bardzo duzo czasu bo niepracowac to jest cos dla ciebie.masz osobowosc pieniacza i zadymiarza

#22 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 19:26:08

Owszem remont w szpitalu jest tuż za ścianą.Drzwi otwierają,pełne kurzu. .robotnicy wchodzą do sal gdzie Leżą chore dzieci,sprawdzają okna w brudnych buciorach.A gdzie higiena? W takich warunkach nie powinny przebywać chore dzieci! To nie estetyczne! W szpitalu musi być czysto i sterylnie! Nie mogą tym samym korytarzem chadzać robotnicy w brudnych buciorach i chore dzieci w kapciach! Powinni kierować te chore dzieci do dalszych szpitali! Zdrowie dziecka i higiena jest ważniejsze niż przejazd do innego szpitala!

#23 ~oczko~

~oczko~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 13:37:06

Ty wojtek zawsze namieszasz wszedzie cie pelno na kazdym forum i nigdy nic pozytywnego nie napisales.upatrzyles sobie szpital bo cie pozbawili tam etatu. Musisz miec bardzo duzo czasu bo niepracowac to jest cos dla ciebie.masz osobowosc pieniacza i zadymiarza

Nie wiem kto to jest Wojtek , ale czytając te posty mam wrażenie , ze od wielu , wielu lat nic się nie zmieniło w naszym szpitalu.Rodziłam swoje dzieci własnie tu i jak sobie pomyślę że i one kiedyś będą tam rodzić ,to przeszywa mnie strach.Inny ważny problem to czekanie,czekanie,czekanie,czekanie na pogotowiu.Tu stare trzyma się twardo.A przecież jest to prawdopodobnie pierwsza pomoc.Nie wiem czy w tych ściankach coś się zagnieździło czy co?.I jeszcze jedno , mogą być piękne sale, wspaniałe gabinety , ale jak będzie panował powszechny tumiwisizm , to nic się nie ruszy. Najważniejszy jest szef.Czy praca w słuzbie zdrowia , jak sama nazwa wskazuje to nie jest służba?.Mam wrażenie ,że co niektórzy pamiętają czołobitność za komuny i dalej tak chcą!Natomiast mam wielką nadzieję ze to się zmienia , trzymam kciuki

#24 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 07:47:53

Proszę o wpisy nie obrażające innych.
:excl:

#25 ~Zachwycony~

~Zachwycony~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:20:10

Byłem tam niedawno. Gratuluję inwestycji. Pięknie. :rolleyes:

#26 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 06:54:59

SOR- wspominicie moje słowa TAM KIEDYŚ KTOŚ UMRZE NA POCZEKALNI !!! to są jakieś jaja co tam się dzieje. byłem świadkiem: pacjent z naprawdę dużą raną ciętą na dłoni(nie wiem co i jak, ale z opatrunku takiego prowizorycznego aż kapała krew) 2 godzinki czekania na korytarzyku (patrzę na chłopaka i widzę że wykończony jest)
innego razu wieczorkiem (ok 20) byłem z kimś z rodziny i oczekiwanie na lekarza ok 3 godzin, ale to jeszcze nic !! w tym samym czasie był tam Pan lat ok 70 wraz z żoną i okazuje się że przebywają tam od 9 rano tego samego dnia !!!!! Pani mówi (mąż nie był w stanie) ze od rana 2 razy lekarz się zmienił, który męża badał i nic nie wiedzą. Każą czekać na kolejne jakieś badanie!!!!
TEN SOR TO JEST JAKIŚ ŻART Z MIESZKAŃCÓW NASZEGO POWIATU- obym się mylił w pierwszym zdaniu, że kiedyś ktoś tam umrze w oczekiwaniu na pomoc

#27 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 23:12:52

SOR- wspominicie moje słowa TAM KIEDYŚ KTOŚ UMRZE NA POCZEKALNI !!! to są jakieś jaja co tam się dzieje. byłem świadkiem: pacjent z naprawdę dużą raną ciętą na dłoni(nie wiem co i jak, ale z opatrunku takiego prowizorycznego aż kapała krew) 2 godzinki czekania na korytarzyku (patrzę na chłopaka i widzę że wykończony jest)
innego razu wieczorkiem (ok 20) byłem z kimś z rodziny i oczekiwanie na lekarza ok 3 godzin, ale to jeszcze nic !! w tym samym czasie był tam Pan lat ok 70 wraz z żoną i okazuje się że przebywają tam od 9 rano tego samego dnia !!!!! Pani mówi (mąż nie był w stanie) ze od rana 2 razy lekarz się zmienił, który męża badał i nic nie wiedzą. Każą czekać na kolejne jakieś badanie!!!! ( większego idiotyzmu nie słyszalem od 09 rano do 20 wieczorem = 11 godzin - dopisek Yktorn )
TEN SOR TO JEST JAKIŚ ŻART Z MIESZKAŃCÓW NASZEGO POWIATU- obym się mylił w pierwszym zdaniu, że kiedyś ktoś tam umrze w oczekiwaniu na pomoc

Ile razy można wpisywać podobne ( chore ) wiadomości.
Masz dowody to do Prokuratury.
Już pokazane zostało co potrafisz, donosy, nasyłanie SANEPIDU. Dla mnie nick "pacjent" to konkretne IP. Lokalizacja to parę minut.
Przecież na każdego można pomyje wylewać. Ona to, albo tamto. On to ten albo tamten.
A konsekwencje?

Wiesz co? Zmień lekarza.
:excl:

Użytkownik Yktorn edytował ten post 14 kwiecień 2012 - 23:24:49

#28 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 18:37:28

To nic dziwnego ze pacjent przebywal na Sorze 11godz.nalezy znac specyfike leczenia i metody.jesli wykonuje sie kompleksowe bad.do tego leki w formie kroplowek lezac na miejscu na sali obserwacyjnej.to moze powodowac ze tak to dlugo trwa.poprostu jest sie na obserwacji nie lezac na oddziale.potem powtorne badania po kilku kroplowkach i ostatnie slowo lekarza albo na oddzial albo do domu i zalecenia.kto nie zna tego to moze dziwic taki fakt.i to nie sa zadne bzdury co ludzie pisza ale zal mi ich ze nikt im na Sorze nie wytlumaczy ze taka jest potrzeba i kolej rzeczy.sam osobiscie doswiadczylem takiej sytuacji ze z czekaniem na przyjecie i wszelkimi badaniami od a do zet zajelo mi to 6godz.od 19-1w nocy.ale musialem wytrzymac bo inni tez czekali na pomoc.

#29 ~pacjent 2~

~pacjent 2~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 18:51:09

A kto wie ile czasu trwa 1kroplowka to moze policzyc sobie nieraz mnozac x2 lub 3 plus czas badan itp zabiegow to daje nam kilka godzin i o co ten szum.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 22:50:53

Potwierdzam iż SOR w Lęborku to jakieś nieporozumienie . Byłem tam rok temu ludzie czekali po kilka godzin na pierwszy kontakt z lekarzem . Późnej następne kilka godzin przebywali w warunkach które narażały ich na cierpienie. Byłem też na SOR w tym roku w kwietniu . Sytuacja się wiele nie zmieniła warunki się wprawdzie poprawiły ale na pierwszy kontakt z lekarzem czekałem 3 godziny . Z informacji obsługi wynikało iż na oddziale jest 1 lekarz i 1 pielęgniarka . Lekarz się tłumaczył że miał dwa ciężkie przypadki , czy to oznacza że był pewny iż na poczekalni niema przypadków podobnych. Tam kiedyś dojdzie do tragedii.O trafności porady nie wspomnę bo szkoda gadać.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 23:17:35

Potwierdzam iż SOR w Lęborku to jakieś nieporozumienie . Byłem tam rok temu ludzie czekali po kilka godzin na pierwszy kontakt z lekarzem . Późnej następne kilka godzin przebywali w warunkach które narażały ich na cierpienie. Byłem też na SOR w tym roku w kwietniu . Sytuacja się wiele nie zmieniła warunki się wprawdzie poprawiły ale na pierwszy kontakt z lekarzem czekałem 3 godziny . Z informacji obsługi wynikało iż na oddziale jest 1 lekarz i 1 pielęgniarka . Lekarz się tłumaczył że miał dwa ciężkie przypadki , czy to oznacza że był pewny iż na poczekalni niema przypadków podobnych. Tam kiedyś dojdzie do tragedii.O trafności porady nie wspomnę bo szkoda gadać.

Widać, że obsługa tego SORu jest wspaniała skoro jeszcze żyjesz i takie brednie wypisujesz. Chyba katolikiem jesteś? Czy się pomyliłem? Takich jak ty do bardziej do innego pomieszczenia bym wysłał, ale te zostały wygaszone w 45 roku.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 10:00:22

Widać, że obsługa tego SORu jest wspaniała skoro jeszcze żyjesz i takie brednie wypisujesz. Chyba katolikiem jesteś? Czy się pomyliłem? Takich jak ty do bardziej do innego pomieszczenia bym wysłał, ale te zostały wygaszone w 45 roku.

To że jeszcze żyję to raczej zasługa KOR w Gdańsku. Bo oba kontakty zakończyły się tym iż na własną prośbę prywatnym samochodem znalazłem się w Gdańsku i tam spotkałem inny świat. Tobie też radzę byś tak zrobił jeśli będzie to naprawdę konieczne. Cierpienie spotyka nie tylko katolików pewnie będziesz miał jeszcze okazję by to sprawdzić.

#33 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 13:07:00

witam wszystkich serdecznie moja opinja jest pozytywna urodzilam w leborskim szpitalu dwoje dzieci i chwale sobie personel jak i rowniez caly szpital z wygladu sama bylam pacjentka na chirurgi ginekologi wewnetrznym oddziale takze nikt mi krzywdy nie zrobila zyje do dzis i dziekuje lakarza za uratowanie mi zycia lekarze to tesz ludzie i maja prawo miec czasem gorszy dzien jak my prawda pozdrawiam serdecznie i zycze duzo zdrowia wszystkim

#34 Cudowna

Cudowna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 872 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 14:47:57

To zależy na kogo się trafia chyba. Ja dziś byłam świadkiem jak jedna pani pielęgniarka zbeształa biedną kobiecinę, bo ta przyjechała się zarejestrować...Ta do niej z pretensjami...że to nie ten dzień...nie te godziny..Kobieta odpowiedziała że nie ma jak dojechać. Siostrunia w odpowiedzi wypaliła ,że ją to nie obchodzi.
Pacjentka nic nie załatwiła...powiedziała że ma jeden autobus rano a potem kolejny ok południa powrotny. Pielęgniarka chyba wstała lewą nogą, zero ludzkich odruchów.
Ja rozumiem, że zaganiana, zapracowana...ale można milej...spokojniej i bardziej po ludzku.

#35 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 14:54:08

W końcu tak wiele zależy od nas, LUDZI... :)

#36 Cudowna

Cudowna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 872 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 14:57:46

Właśnie, ale trzeba chcieć ...

#37 Pio

Pio

Swojak

• PipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 15:53:07

Cudowna jesteś CUDOWNA:))Pozdrawiam

#38 ~gość 13~

~gość 13~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 09:48:50

Panie Sapiński kieruje to do Pana!!! Może managera trzeba sprowadzić z Ukrainy a nie lekarzy ??!!!!!

#39 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 08:12:25

Myślę że już czas na tego Pana! Z tego co mówi Pan Szreder to grono kolesi chce sprywatyzować szpital !! Nie można na to pozwolić !!

#40 ~swoje wiem~

~swoje wiem~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 19:53:51

Ale szybko się zorientowaliście. Brawo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych