Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szpital Lębork

446 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 12:16:37

Co sądzicie o szpitalu w Lęborku?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 13:06:23

Co sądzicie o szpitalu w Lęborku?

Pytasz o wyposażenie? - super odremontowany i nowoczesny, nowe tomografy itd
o jakość obsługi? - nieźle coraz lepiej (ale mówię z perspektywy tylko jednego 2 oddziałów, jednak bardzo słabo na SOR
o finanse? - generuje zysk co w tych czasach jest dowodem na bardzo dobrą pracę dyrekcji i powiatu
o przyszłość? - dalszy rozwój - kończą budowę lądowiska, nowe wyposażenie,

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 13:14:49

Pytasz o wyposażenie? - super odremontowany i nowoczesny, nowe tomografy itd
o jakość obsługi? - nieźle coraz lepiej (ale mówię z perspektywy tylko jednego 2 oddziałów, jednak bardzo słabo na SOR
o finanse? - generuje zysk co w tych czasach jest dowodem na bardzo dobrą pracę dyrekcji i powiatu
o przyszłość? - dalszy rozwój - kończą budowę lądowiska, nowe wyposażenie,

...czy próbowałeś się kiedyś dostać na leczenie do szpitala ???

#4 ~Ire~

~Ire~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 13:25:18

Dziadostwo! Personel kase bierze a matkom karze Leki podawać,jak powinni to robić pielęgniarki.Bo taka matka nie wie co i ile podać.
Po za tym na zakaźnym matki z dziećmi grzęzną w małych pokojach.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 15:55:26

i zaś będzie pisał Pan w białym fartuszku że jeden Pan się czepił szpitala i nie ma nic do roboty he he ale zawsze mozna IP sprawdzić czyż nie?? proszę pana Legionisty??

#6 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 18:39:06

Bardzo proszę nie obrażać na forum

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 11:43:52

BRAK DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW!!!!!!!! Lekarz medycyny to zbyt ogólny fach, potrzeba specjalistów co najmniej z drugim stopniem specjalizacji, potrzeba doktorów.

#8 ~Pio~

~Pio~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 11:58:38

Moze,rozwin pytanie....dwa lata temu byłem na oddziale hirurgii i jestem zadowolony z opieki .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 13:01:20

Moze,rozwin pytanie....dwa lata temu byłem na oddziale hirurgii i jestem zadowolony z opieki .

.....chirurgia ! :(

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 13:19:24

BRAK DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW!!!!!!!! Lekarz medycyny to zbyt ogólny fach, potrzeba specjalistów co najmniej z drugim stopniem specjalizacji, potrzeba doktorów.

Zapytaj ilu specjalistów ze stopniem dr n. med zatrudnia Nowy/??/ słupski szpital? Tam dopiero uczą się leczyć pod nadzorem lekarzy bez stopni naukowych..więc za trzydzieści parę lat..jak dobrze pójdzie.. ;)

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 15:20:34

a co to za szpital który zatrudnia lekarzy którzy mają przed lek. "dr med" a specjalizacja z historii szpitala od mi to lekarzyny a materiały do tego tytułu zdobywa się od pracowników szpitala którzy są tam wogóle nie potrzebni!!! np...człowiek w białym fartuszku

#12 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 10:15:21

Dziadostwo! Personel kase bierze a matkom karze Leki podawać,jak powinni to robić pielęgniarki.Bo taka matka nie wie co i ile podać.
Po za tym na zakaźnym matki z dziećmi grzęzną w małych pokojach.

Byłam z dzieckiem już kilka razy w tym szpitalu i uważam, ze wcale nie jest źle. Wszystkie leki zawsze wydaje personel, nawet te przywiezione z domu, a że matka może je podać to chyba nikogo nie powinno przerażać. Przecież zastrzyków same nie robimy! szkoda tylko, ze ostatnio trzeba kupować swoje leki, np. przeciwgorączkowe, ale w sumie w takim kryzysie mogę to zrozumieć, w domu przecież wydaję swoje pieniądze. Co do personelu - każdy człowiek może mieć swoje złe dni. Ja spotkałam się już tam zarówno z bardzo wrogimi zachowaniami, jak i bardzo przyjaznymi i opiekuńczymi. Pamiętajcie, że my matki tez potrafimy im zajść za skórę, bo dla nas nasze dziecko jest zawsze najważniejsze i gdy coś się z nim dzieje, to oczekujemy, ze wszyscy zajmą się właśnie nim.

#13 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 17:56:04

po pierwsze nie Gostku tylko PAN bo jeszcze nie przeszliśmy na TY i nigdy tego nie zrobię
po drugie nie życzę sobie takiego traktowania przez osobę która nic nie wie o życiu!!!!!!!!!!!!!! Tak się składa że już wiem kto się kryje pod pseudonimem Yktorn.
I taka osoba jak Pan nie będzie mnie oceniać. A jeśli usuniesz ten wpis to sprawę masz w sądzie o ograniczaniu wolności słowa wiec teraz się zastanów szanowny Panie co zrobisz.

Jak wiesz kto jest tym yktornem to oczekuję Twojej odpowiedzi. Gdzie zamieszkuje, kto to jest? Kobieta czy mężczyzna.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 19:26:20

Jak wiesz kto jest tym yktornem to oczekuję Twojej odpowiedzi. Gdzie zamieszkuje, kto to jest? Kobieta czy mężczyzna.

niestety nie zdradzam danych personalnych na forum ani swoich ani cudzych

#15 ~Kasia.~

~Kasia.~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 22:45:58

niestety nie zdradzam danych personalnych na forum ani swoich ani cudzych

jaki romantyczny,prawdziwy tajnos agentos,och.

#16 ~Pani G.~

~Pani G.~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 14:04:39

Ludzie.. zachowujecie się jak dzieci...chcecie się kłócić to nowy temat załóżcie..weszłam na forum z myślą, że dowiem się czegoś o szpitalu i personelu..niedługo zostane mamą i nie wiem jaki szpital wybrać..

#17 ~Mama 4-miesięcznego synka~

~Mama 4-miesięcznego synka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 14:21:50

Ludzie nie zmyślają.Byli i wiedzą jak tam jest.Nikt nikomu nie płaci za fantazje.Urodziłam w szpitalu tym synka.Pobyt w szpitalu w Lęborku wspominam fatalnie.
Personel niemiły,a przy porodzie źle mi nacieli krocze i w połogu miałam 40 stopni gorączki.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 15:03:55

Ludzie nie zmyślają.Byli i wiedzą jak tam jest.Nikt nikomu nie płaci za fantazje.Urodziłam w szpitalu tym synka.Pobyt w szpitalu w Lęborku wspominam fatalnie.
Personel niemiły,a przy porodzie źle mi nacieli krocze i w połogu miałam 40 stopni gorączki.

Ja też mam bardzo złe wspomnienia z porodu, mimo że dawno rodziłam. Urodziłam na wózku do przewożenia chorych i to było pierwsze dziecko , więcej nie mam - istny horror !!!

#19 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 15:54:24

Współczuje Ci.W tym szpitalu personel medyczny jest obojętny i nieżyczliwy.Przy porodzie nawet dobrze niezdezynfekują krocza i potem powstaje gorączka.Na oddziale pediatrii dziecięcej na IV piętrze trwa remont.Robotnicy włażą w brudnych butach do sal otwierają okna i nawet nie patrzą że tam Leżą chore dzieci.Sprawa dla sanepidu.Szkoda słów.

#20 ~ojciec malego pacjenta~

~ojciec malego pacjenta~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 11:23:35

Przepraszam ale remonty na pediatrii odbywaja sie na wylaczonym odcinku.te sale i gabinety sa puste. i wylaczone z uzytecznosci.takze prosze byc obiektywnym i niewprowadzac w blad.tam gdzie przebywaja pacjenci nie odbywaja sie zadne remonty.fakt ze jest to uciazliwe dla calego oddzialu ale lepiej tak niz zamknac caly oddzial i korzystac ze szpitali osciennych.troche rozsadku zrozumienia i mniej zawisci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych