Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szkolenie z bezpiecznej jazdy

szkolenie bezpiecznej jazdy kurs bezpiecznej jazdy samochód auto motoryzacja transport szkolenia agencja szkoleniowa

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ImprWroc

ImprWroc

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 17:03:58

Hej, 

jest tutaj może ktoś, kto interesuje się bezpieczną i ekonomiczną jazdą? Jeśli tak, to chciałbym, aby wypowiedział się na temat szkoleń, które są oferowane między innymi na stronie Crusar4Rally. Rzeczywiście jesteśmy w stanie zoptymalizować swoją jazdę? Chodzi mi tutaj o odpowiednią pozycję za kierownicą, prawidłowe sterowanie gazem, hamulcem, sprzęgłem oraz kilka innych aspektów. 

Według mnie można się tego nauczyć samemu... No, ale mogę się mylić... : )

#2 Talkingtothemoon

Talkingtothemoon

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 10:50:04

Według mnie jak najbardziej jest to możliwe. Niekoniecznie też musimy się udać na takie kursy do jakiegoś ośrodka. Możemy również skorzystać z jakiś systemów do monitoringu naszej jazdy, pomiaru prędkości, stanu paliwa. Dzięki temu i raportom, które są generowane z takiego programu, możemy się dowiedzieć jakie błędy popełniamy i jak je zoptymalizować. 

#3 kafano

kafano

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 13:29:05

Bez sensu są te kursy, możemy się tego sami nauczyć.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 08:06:31

Tylko OTDJ.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 15:32:57

Nie byłem na takim, chyba dobrze jeżdżę :)

#6 patryk86guz

patryk86guz

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 16:09:33

Nie byłem na takim, chyba dobrze jeżdżę :)

Ja też uważam, że dobrze jeżdżę, ale to tylko moje zdanie... Żona uważa inaczej i chcę mnie wysłać na tego typu kurs. Jednakże uważam, że i bez tego jest w stanie kontrolować swój samochód. Zarówno jeśli chodzi o poziom paliwa, jak i jego eksploatację. 

#7 klinika

klinika

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 22:14:39

Dla mnie w przypadku bezpiecznej jazdy zaczęło się jeszcze liczyć coś więcej. Mam teraz dziecko, więc przeglądałem foteliki samochodowe, ale o takim kursie też pomyślę.

#8 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 14:10:48

Bezpieczne bez mało są lexusy i na tych testach w Poznaniu pokazał co potrafi- http://www.mototarge...2015,19518.html

można uznać je za bezpieczne :-) skoro dojechało do celu i nie zaliczyło wywrotki.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 19:41:13

rena123 wypier***aj ścierwo

#10 drzazga

drzazga

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 21:40:56

Na skolenie bezpiecznej jazdy radzę udac się do Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Gdansku.

Tam doswiadczeni instruktorzy przeszkolą Cię nie tylko jak oszczednie jezdzić ale takze jak wyprowadzic samochod z poslizgu.

Ośrodek posiada m.inn. płytę poslizgową.

Naprawdę warto.

www.ascent.pl

e-mail.biuro@ascent.pl

Osrodek ten szkoli miedzy innymi kierowcow dla Policji i słuzb specjalnych.

#11 marlok

marlok

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 12:48:05

ja chętnie poszedłbym na takie na śliskiej nawierzchni żeby poćwiczyć zachowanie samochodu na lodzie w zimie itd. takie umiejętności zawsze są przydatne :) 

#12 mfind

mfind

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 13:20:18

Hej, 

jest tutaj może ktoś, kto interesuje się bezpieczną i ekonomiczną jazdą? Jeśli tak, to chciałbym, aby wypowiedział się na temat szkoleń, które są oferowane między innymi na stronie Crusar4Rally. Rzeczywiście jesteśmy w stanie zoptymalizować swoją jazdę? Chodzi mi tutaj o odpowiednią pozycję za kierownicą, prawidłowe sterowanie gazem, hamulcem, sprzęgłem oraz kilka innych aspektów. 

Według mnie można się tego nauczyć samemu... No, ale mogę się mylić... : )

Ciekawa oferta. Oby więcej takich szkoleń.

#13 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 12:15:48

Ciekawa oferta. Oby więcej takich szkoleń.

Do popularnych szkół organizujących takie szkolenia z doskonalenia techniki jazdy należy Szkołą Jazdy Subaru http://szkolajazdysubaru.pl/ . Można w sieci poczytać na fachowych forach - mają bardzo dobre opinie i ludzie chwalą kursy, które są tam organizowane. Według mnie wart z takich szkoleń korzystać.Gdyby wszyscy obowiązkowe się doszkalali z pewnością było by mniej wypadków.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie bezpiecznej jazdy, kurs bezpiecznej jazdy, samochód, auto, motoryzacja, transport, szkolenia, agencja szkoleniowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych