Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła w Bukowinie

570 odpowiedzi w tym temacie

#561 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:06:14

Wzorcowa ponoć szkoła, cudowne dziecko caratu- a tu dzban! z kopiami świadectw , wynikami egzaminu . coraz piękniej : (

#562 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 15:48:20

że co?

#563 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 16:01:27

Usłyszałam w Łebie od wczasowiczek z Warszawy wieści, że w stolicy pojawiła się wola polityczna by przywrócić w placówkach oświatowych, czyli chyba zarówno w przedszkolach i szkołach kary cielesne wobec uczniów, tak jak było za Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, chociażby za jej przywódcy najbardziej znanego z dobrobytu, czyli Pierwszego Sekretarza Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej Edwarda Gierka. Tak, tak pierwszy sekretarz PZPR Edward Gierka może był kojarzony z dobrobytem na kredyt, bo zadłużył Polskę zagranicą, ale dzieci w szkołach były lane kijem wskaźnikowym po łapach i ciągane za uszy.

No cóż, Warszawa może i chce przywrócić kary cielesne w szkołach, ale u nas w Łebie i w regionie, taki pomysł raczej nie zdobyłby demokratycznej większości. Co wy na to forumowicze?Piszcie, co myślicie na ten temat!

#564 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 19:38:25

Usłyszałam w Łebie od wczasowiczek z Warszawy wieści, że w stolicy pojawiła się wola polityczna by przywrócić w placówkach oświatowych, czyli chyba zarówno w przedszkolach i szkołach kary cielesne wobec uczniów, tak jak było za Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, chociażby za jej przywódcy najbardziej znanego z dobrobytu, czyli Pierwszego Sekretarza Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej Edwarda Gierka. Tak, tak pierwszy sekretarz PZPR Edward Gierka może był kojarzony z dobrobytem na kredyt, bo zadłużył Polskę zagranicą, ale dzieci w szkołach były lane kijem wskaźnikowym po łapach i ciągane za uszy.

No cóż, Warszawa może i chce przywrócić kary cielesne w szkołach, ale u nas w Łebie i w regionie, taki pomysł raczej nie zdobyłby demokratycznej większości. Co wy na to forumowicze?Piszcie, co myślicie na ten temat

Wniosek jeden!! za dużo słońca w Łebie i efekty w wpisach na forum

#565 ~Iwan Pio~

~Iwan Pio~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:17:27

Bądźmy poważni. Wczasowicz z Warszawy coś palnie dla śmiechu a ciemny lud Bukowiny od razu łyka jak pelikan. Propagandziaże szukający taniej sensacji

#566 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 21:35:11

ciemny lud po szkole w Bukowinie

#567 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 15:35:45

Może jest się czym pochwalić ,np wynikami testów ? na stronie żadnych zdjęć , nie ma nikogo , kto się zajmie ? wakacje ? czy skubią drób?

#568 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 17:13:54

W historii Szkoły Podstawowej w Bukowinie pojawiła się luka, a mianowicie są kroniki po wojnie aż do 1956r. , później przerwa aż do 2007r. ? Co się stało? Czyżby wtedy szkoły nie było? Przecież ja kończyłem tą szkołę w tej luce i mnie nie ma!!! O co tu chodzi? Co na to Prezes i Zarząd oraz byli i obecni dyrektorzy tej szkoły? Wstyd, że zakłamujecie historię. Oby o was też kiedyś zapomniano i wykreślono was z pamięci i historii nie tylko miejscowości , ale i z życia. Tego wam życzę !!! Były uczeń

#569 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 11:06:34

I kolejny GOOL! w bramkę wiadomych

#570 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 17:32:05

Po trzykroć BRAWO!

#571 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 10:06:19

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes ... klubu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych