Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła dla kosmetyczki- gdzie?

90 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 19:37:07

Kosmetologia jest tylko na studiach, w szkołach policealnych jest kosmetyka. Są to dwa różne kierunki. Dobra kosmetyka jest w cosinusie.

#82 sajana

sajana

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 luty 2018 - 14:31:03

Ciekawe dokształcanie dla kosmetyczek oferuje Akademia Versum. To są szkolenia biznesowe dla branży kosmetycznej. Przydatne są dla osób, które chcą prowadzić własny salon i zdobywać klientów.

#83 ~merezme~

~merezme~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 10:28:24

Tylko w Beauty lux, w Warszawie.

Oni robią tam szkolenia zawodowe, które faktycznie przygotowują do pracy.

Te szkolenia są konkretne - zawodowe szkolenie kosmetyczne trwa 160h, przerabiasz ogrom zagadnień, wszystko kończysz egzaminem. Nie jest to na zasadzie zdobywania papierka - żeby zaliczyć egzamin musisz się naprawdę starać i angażować. W przeciwnym wypadku nic z tego nie wyjdzie. 

#84 ~malgorzata~

~malgorzata~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 09:49:31

Na szczęście wiele jest sposobów i możliwości, żeby zostać kosmetyczką i nie ma jednej słusznej drogi zawodowej. Nie którzy odnajdują się w szkołach policealnych, drudzy na kursach i w obu przypadkach nie można mówić że jest to zły wybór. Ja akurat zaczynałam od kosmetyki w cosinusie co na początek dało mi szeroki zakres ogólnej wiedzy.

#85 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:41:02

Co do Beauty Lux to jeszcze pamiętajcie, że to jest uczelnia dla osób, które chcą się nauczyć zawodu, a nie dla tych, które szukają na szybko papierka. Tam wcale nie będzie łatwo. Zresztą - bez zaangażowania nie dacie rady poradzić sobie z egzaminem. Zatem olewanie szkolenia to będzie po prostu zwyczajna strata kasy. Po co to wam? 

#86 ~kasoto~

~kasoto~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 07:08:22

Beauty Lux polecam, na spokojnie sobie poradzicie - szkolenie jest mocno wymagające, ale dzięki temu można wejść na wyższy poziom. Wiem doskonale, jak to u nas wyglądało, ile wymagało pracy. Zawodowe trwa u nich 120h i naprawdę stanowi mega wsparcie pod względem rozwojowym. Praca na solidnych kosmetykach naprawdę robi swoje i po prostu pozwala szybko poznać poszczególne techniki. I tak to powinno wyglądać. 

#87 ~petrusz~

~petrusz~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 08:10:30

Robiłam zawodowe szkolenie w Beauty Lux. To było jakoś koło 160h w czasie kilku tygodni. Generalnie - całe mnóstwo nauki, ale dobrze sobie z tym poradziłam. Najważniejsze, że dałam sobie radę. Na pewno z doświadczenia mogę powiedzieć, że to najlepsza forma nauki. Inna kwestia jest taka, że oni tam dbają o to, aby wszystko odbywało się w małych grupach i na wysokim poziomie. Do tego dochodzą porządne kosmetyki. To kluczowe. 

#88 agatapl

agatapl

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 15:42:47

Teraz na rynku jest naprawde duzo produktow o ktore mozna opierac swoja dzialalnosc. W sumie to calkiem ciekawa opcja jesli chodzi o droge kariery dla kobiety. Nie potrzeba spedzac niepotrzebnie tyle czasu na edukacje wyzsza itp. a mozna zarobic na tym sensowne pieniadze. Mam taka jedna kolezanke ktora wlasnie jakis rok temu zaintersowala sie pojsciem w tym kierunku i jest zadowolona. Kursy jakie przechodzila odbywaly sie w firmie Indigo Nails ( oferujacej takze mnostwo efektow jesli chodzi o hybrydy https://www.indigo-n.../pl,efekty.html ) Znalezienie stazu nie bylo jakims wielkim wyzwaniem .. w miedzyczasie starala sie zwiekszac poziom swoich umiejetnosci takze poza godzinami regularnej pracy. W przyszlym roku ze zdobytym doswiadczeniem ma zamiar pojechac na zachod, znajoma znalazla dla niej prace w salonie o dosc wysokim standardzie. Jak widac mozna :)

#89 lukaszbud

lukaszbud

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 16:02:32

Teraz to jest dosc duzy boom na tego typu uslugi. Wszystkie panie chca byc ladne i pachnace ;)

#90 marikaa

marikaa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:29:22

Szczerze powiedziawszy to w branzy zwiazanej z kobiecym pieknem chyba nigdy nie zabraknie pracy. Wystarczy tylko spojrzec na kolejki jak sa w gabinetach kosmetycznych. W tych lepszych maja zajete teminy conajmniej miesiac do przodu. Nawet jesli ktos chce sie przekwalifikowac to ma kilka ciekawych opcji rozwoju. Ostatnimi czasy takze popularne staja sie rzęsy objętościowe .. w wiekszych miastach jest doslownie boom na nie. Moda na nie przyszla do nas glownie z zachodu, zreszta na portalach spolecznosciowych mozna zobaczyc takze duzo kobiet z przeluzanym w ten sposob rzesami. Znajoma udala sie kilka miesiecy temu na szkolenie z tego zakresu .. bodajze u jednego z producentow PoshLashes - https://www.poshlashes.com Co ciekawe zdobycie certyfikatu daje tez mozliwosci znalezienia pracy zagranica poniewaz jest hornorowany na terenie calej unii. To bardzo dobra wiadomosc patrzac na to z perspektywy wiekszych zarobkow :)

#91 ~jerka~

~jerka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 07:38:27

Beauty Lux - jak najbardziej. Ludzie, papierek to nie wszystko - największe znaczenie ma odpowiednie podejście do nauki i rozwoju. Nie chodzi o papierek, a o praktyczną naukę samych konkretów. Wtedy realnie możecie uzyskać to, czego oczekujecie. Nasze doświadczenia pod tym względem są po prostu mega pozytywne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych