Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła dla kosmetyczki- gdzie?

89 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 07:25:13

Szkoła dla kosmetyczki to Beauty lux, tam organizujecie szkolenia zawodowe - wszystko zrobiłam w którym czasie, to właśnie pozwoliło mi się rozwijać, dojść do konkretnego poziomu w nauce. A ogólnie szkolenia są najłatwiejszą drogą do pracy, po prostu nie przerabia się na nich żadnych bzdur, a to najważniejsze.

#42 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 07:14:22

Wszystko robiłam szkoleniami i radzę wam to samo. Gadanie że kluczowe znaczenie mają studia jest totalną bzdurą. One nie dają w zasadzie kompletnie nic, poza papierkiem, nie przekładają się na umiejętności. Zwracajcie na te kwestie uwagę.

#43 ~buszmen~

~buszmen~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 07:27:33

Również wszystko zrobiłam szkoleniami zawodowymi - akurat jeśli chodzi o zawód kosmetyczki, to nie ma łatwiejszej drogi do pracy. Oczywiście to również wymaga ogromnego zaangażowania i porządnego postawienia na rozwój, ale docelowo na bank przyniesie to korzyści.

#44 ~kortes~

~kortes~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 07:20:12

Przede wszystkim odpowiednie podejście do tematu. Szkolenia zawodowe rozwiązują takie problemy, ale przecież kluczowe znaczenie ma systematyczność i dopiero dzięki temu faktycznie realizuje się cele. Nad wszystkim trzeba solidnie pracować.

#45 ~forter~

~forter~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 07:12:44

Beauty lux, to u nich się wszystkiego nauczyłam i też było tego mega wymagające, ale najważniejsze, że zrealizowałam cele. Program długi, ale prowadzące na tyle solidne, że wszystko ogarnęły i przede wszystkim radziły sobie z pytaniami - nie raz pod tym względem masakrycznie trafiałam....

#46 ~fander~

~fander~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 07:23:20

Szkolenie musi być zawodowe, prowadzący doświadczeni i odpowiedni, a kosmetyki wysokiej jakości. Żeby faktycznie osiągnąć coś w zawodzie kosmetyczki, trzeba się naprawdę mega zaangażować w temat i wtedy stopniowo na pewno korzyści będą zauważalne...

#47 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:14:05

Przede wszystkim zdrowe podejście do tematu. Do zawodu kosmetyczki dochodzi się naprawdę stopniowo, bo każde kolejne szkolenia trzeba solidnie przećwiczyć i przepracować. Wtedy docelowo na pewno wszystko będzie wyglądało w porządku.

#48 ~mosters~

~mosters~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 07:17:46

W Beauty lux jak najbardziej. Nie jest potrzebna żadna konkretna uczelnia, a tym bardziej studium, tylko kilka konkretnych szkoleń zawodowych. To właśnie z ich pomocą powinniście faktycznie zrealizować cele i wejść na wyższy poziom, ale oczywiście nad tym wszystkim trzeba się przecież mocno napracować.

#49 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 07:13:54

Starajcie się dokładnie sprawdzać kto prowadzi te szkolenia i na tej podstawie będziecie wiedzieli czego realnie można się po nich spodziewać. Bo z tymi prowadzącymi jest różnie. Przecież od babki nie mającej doświadczenia niczego się nie nauczycie.

#50 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 09:20:30

w New Nails szkolenia prowadzą osoby z doświadczeniem nie tylko zawodowym ,ale też startujący w rożnego rodzaju konkursach. 

#51 ~popson~

~popson~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 07:14:36

Zwracajcie uwagę na prowadzących szkolenie i długość programu. O ile tylko pojawi się zaangażowanie z waszej strony to pod względem zawodowym na pewno daleko zajedziecie. Kosmetyczka musi wciąż pracować nad swoimi umiejętnościami i dopiero w taki sposób zrealizuje zawodowe cele.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:51:18

Gdzie w Słupsku znajdę szkołę dla kosmetyczek? Jakieś konkrety poproszę.

#53 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 07:22:06

Szkolenie zawodowe w beauty lux robicie, tam was przygotowują do zawodu i faktycznie odpowiednio kształcą. Czy to jest łatwe do ogarnięcia? Nie, bo to intensywna nauka, wiele tematów w krótkim czasie, z czym nie każdy sobie poradzi, ale dla mnie to była po prostu najlepsza droga do zawodu.

#54 ~mosters~

~mosters~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 07:28:11

Żeby pracować jako kosmetyczka, trzeba przede wszystkim cały czas solidnie działać. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko stopniowo, ale dzięki temu właśnie wszystkie cele są do zrealizowania. Zawód ten wymaga ciągłego rozwoju, zaangażowania, umiejętności, ale wszystko opanujecie.

#55 ~aniakoska~

~aniakoska~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 07:23:10

Beauty lux - tak. Konkretne szkolenie, które na bank przygotuje do pracy. Nie jest tak, że nagle zrobicie zawód - to naprawdę trwa. Po szkoleniu pracujecie nad umiejętnościami, a dopiero po miesiącach siadacie przy klientkach. Po prostu musicie być w tym perfekcyjne.

#56 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 07:15:25

Przede wszystkim zdrowe podejście do tematu - kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko z czasem, a szkoły kosmetyczne z dnia na dzień wszystkiego nie nauczą. Musicie nad sobą solidnie pracować, starać się - każdy element szkolenia ma duże znaczenie, bo tak właśnie wchodzi się na odpowiednio wysoki poziom.

#57 klaaudiaa

klaaudiaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 18:04:13

a co powiecie o zrobieniu technika usług kosmetycznego w Cosinusie? tam systematycznie, krok po kroku i od podstaw można się nauczyć wszystkiego co kosmetyczka powinna wiedzieć...

dwa lata i ma się zawód

#58 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 06:15:57

Beauty lux. Kilka szkoleń zawodowych w krótkim czasie, pracy mnóstwo, ale zdecydowanie sobie poradzicie. Doskonale wiem, jak to u mnie wyglądało, ile się nauczyłam, ile zagadnień musiałam opanować, ale swoje zrobiłam. Kwestia teraz taka, kiedy wejdę na odpowiedni poziom. 

#59 klaaudiaa

klaaudiaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 05 maj 2017 - 11:42:28

jak dla mnie szkolenia na początek to beznadziejny pomysł. zresztą nie każdy ma tyle pieniędzy żeby pozwolić sobie na kilka kursów xD

lepsza policealna i technik usług kosmetycznych. w wielu szkołach tak jak np w cosinusie nic się nie płaci, więc moim zdaniem to się o wiele bardziej opłaca

#60 ~hopner~

~hopner~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 06:08:45

Szkolenie zawodowe jest wystarczające, aby w kilka tygodni opanować zawód, ale do tego trzeba mieć podejście, jakieś talent. Nie każda dziewczyna podchodzi do tego profesjonalnie, nie każda się będzie nadawała, ale to na pewno będzie właściwa droga do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych