Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła dla kosmetyczki- gdzie?

89 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 06:20:12

Daje. Ludzie, którzy pracują w branży wiedzą czego można się spodziewać po każdej szkole. Większość poza papierkiem nie daje zupełnie nic i właśnie z tego wynikają problemy. Ten zawód wymaga ciągłego rozwoju.

#22 ~pomte~

~pomte~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 06:19:42

Zwracajcie uwagę na długość programu, osobę prowadzącego, ilość osób jaka bierze udział w szkoleniu - to takie kluczowe kwestie. No i opinie, ogólny poziom. Szkolenie powinno być zawodowe. Żeby wyciągnąć z niego maksymalnie wiele, musicie się po prostu starać.

#23 ~makadza~

~makadza~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 06:25:22

Szkolenie zawodowe to ogrom pracy, ale na pewno w taki sposób do zawodu się przygotujecie. To nie działa w taki sposób, że nagle z niczego staniecie się fachowcami w temacie - każda usługa wymaga totalnej dbałości o szczegóły i dopiero wtedy będzie miała sens.

#24 ~czester~

~czester~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 06:14:15

Nie konkretna szkola, tylko bardziej szkolenie zawodowe, które do pracy rzeczywiście przygotuje. Do zawodu natychmiast się nie dochodzi, wszystko przychodzi stopniowo, ale właściwe podejście naprawdę potrafi diametralnie odmienić sytuację.

#25 ~czitarian~

~czitarian~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 06:26:39

Szkolenie zawodowe zrobicie w Beauty lux i to pozwoli zdecydowanie rozwinąć się w temacie. Wiem jak to wyglądało u mnie, jak wiele czasu to wymagało, ale docelowo było warto. Mnóstwo pracy poświęconej ogólnemu rozwojowi. W tym momencie mogę być tylko dumna z tego, co zrealizowałam.

#26 ~cepes~

~cepes~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 06:15:30

Które szkolenie warto zrobić nie mając żadnego doświadczenia? Na co powinnam przede wszystkim zwracać uwagę i jak to wyglądało w Waszym przypadku? Będę wdzięczna za sugestie. Chciałabym w kilka miesięcy przygotować się do pracy. Realne?

#27 ~kortes~

~kortes~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 06:15:15

Czy szkolenie zawodowe ma sens dla kogoś na poziomie amatorskim? Czy nie będzie to jednak zdecydowanie zbyt wiele wiedzy na raz? Jak to oceniacie?

#28 ~gortas~

~gortas~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 06:16:08

Jeśli tylko każda technika będzie przez was wielokrotnie przećwiczona, to na bank osiągniecie dokładnie to, czego chcecie. Przede wszystkim powinno się wam udać opanować wszystkie najważniejsze techniki i docelowo staniecie się prawdziwymi fachowcami.

#29 ~czotna~

~czotna~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 06:22:18

Ludzie w salonach patrzą na umiejętności, a nie na papiery, zatem najpierw dbajcie o perfekcję w tym, co potraficie robić, a dopiero dalej myślcie o zawodzie. Posiadanie papierka ze studiów naprawdę nie sprawi, że będzie wam łatwiej.

#30 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 06:11:50

Raczej szkół kierunkowych unikajcie, chyba że to obowiązkowe jak technikum. Bo np. pójście na studia kosmetyczne totalnie mija się z celem tzn. na kosmetologię, chcąc pracować jako kosmetyczka. W tym zawodzie liczą się konkrety.

#31 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 06:26:18

Potwierdzam sens szkoleń zawodowych. Do wszystkiego doszłam właśnie w taki sposób. Nie traciłam czasu, wszystko postępowało czasowo i powiedzmy, że docelowo cele udało się zrealizować. Rozwój to nie jest prosta rzecz, ale zaangażowani otrzymają niejedną nagrodę.

#32 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 06:17:37

Ja dopiero zamierzam zrobić te szkolenia na jesieni i prawdopodobnie to będzie właśnie w Beauty lux, od razu zawodowe. Powiedzmy, że na razie mam poziom podstawowy +. Wiem, że to będzie mnóstwo nauki, ale zakładam, że dam sobie radę.

#33 ~poptel~

~poptel~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 06:12:34

W tym roku mam do ogarnięcia jeszcze 2 szkolenia, ale moim zdaniem to była najlepsza droga jaką mogłam sobie wymyślić. Zrobiłam beauty lux, zrobiłam technikum, jeszcze trochę nauki i będę mogła na poważnie pomyśleć o klientkach.

#34 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 06:21:07

Co konkretnie beauty lux ma w programie, czego nie mają inni? Czym w praktyce różnią się te szkolenia, co konkretnie dają? Pokażcie proszę jakieś solidne przykłady.

#35 ~hompciara~

~hompciara~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 06:19:54

Szkolenie zawodowe przygotuje do pracy, ale też wymaga zdrowego podejścia. To nie jest do zrobienia z dnia na dzień, każda technika wymaga mocnego treningu, ale jeśli tylko odpowiednio przepracujecie ten okres, to wszystko będzie ok.

#36 ~czopes~

~czopes~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 06:19:36

Potwierdzam - Beauty lux i konkretne szkolenia zawodowe, wszystko zrobiłam z ich pomocą, trochę to trwało, ale cele zrealizowane. Najważniejsze, że miałam możliwość rozwoju i dojścia do tego, czego chciałam. W tym momencie nie mam żadnych problemów, działam, rozwijam się, jest w porządku.

#37 ~beszmol~

~beszmol~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 06:22:32

Szkoła dla kosmetyczki to po prostu pakiet kilku szkoleń zawodowych, które naprawdę pozwalają się rozwijać. Dojście w tym temacie do wysokiego poziomu wymaga czasu, ale przy zdrowym podejściu i ciągłym stawianiu na rozwój, naprawdę wiele można osiągnąć.

#38 ~pascier~

~pascier~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 06:28:16

Potwierdzam, szkolenia zawodowe w beauty lux, tak właśnie wszystko zrobiłam, wszystkiego się nauczyłam, nie przez kosmetologię. Naprawdę kończenie kosmetologii nie ma sensu, nie ma po niej pracy. Do naszego salonu przychodzi po kilka dziewczyn tygodniowo - właśnie po tym kierunku, i nic nie potrafią :(

#39 ~kakta~

~kakta~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 06:23:07

Też polecam tą szkołę, bo faktycznie tam mnie nauczyli zawodu. Nie ma łatwiejszej drogi na dojście do tematu, chociaż wszystko realizuje się zdecydowanie stopniowo, by docelowo wszystko osiągnąć. To wcale nie jest kwestia chwili...

#40 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 06:14:46

Szkoła kosmetyczna - zdecydowanie. Beauty lux i szkolenia zawodowe, a nie tam studia. Technikum można, ale nie spodziewajcie się po nim cudów. Zawodu uczą na porządnych szkoleniach zawodowych, a nie w przypadkowych miejscówkach - gwarantuję!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych