Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła dla kosmetyczki- gdzie?

90 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tymka~

~tymka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 11:56:34

Gdzie najlepiej udać się do szkoły kosmetycznej? Czy możecie zaproponować mi szkołę, która rzeczywiście uczy zawodu kosmetyczki?

#2 ~gaszkonia~

~gaszkonia~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 06:16:14

Ale co konkretnie chcesz robić? Bo taka kosmetologia nie ma sensu jeśli chcesz prowadzić salon kosmetyczny i robić wizaż czy paznokcie. Najpierw sama oceń jakie są Twoje cele.

#3 ~haszakes~

~haszakes~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 07:22:53

Dokładnie. Pod kosmetyczkę wystarczy zrobić kilka szkoleń zawodowych. Na pewno wizaż, na pewno stylizacja paznokcia - tak się właśnie zdobywa zawód. Nie oczekujcie, że natychmiast będzie idealnie, bo pracy jest dużo, ale zawód perspektywiczny.

#4 poczytna

poczytna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 12:21:28

Sprawdź sobie tutaj https://stylstudio.eu. Ja byłam bardzo zadowolona. Oferta bogata - każdy znajdzie coś dla siebie. No i myślę,że ceny nie są wygórowane. Profesjonalna obsługa, serio ;)

#5 ~pentesa~

~pentesa~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 07:22:29

Jako osoba nie mająca pojęcia o temacie powinnam od razu zaczynać od szkolenia zawodowego? A jeśli nie, to od jakiego? Zależy mi docelowo na pracy na klientkach i własnej działalności. To jest realne?

#6 ~kerster~

~kerster~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 07:23:02

A czemu nie? Tylko musisz się tym interesować. Wszystko co zrobisz na takim szkoleniu powinno być wielokrotnie przećwiczone - każda umiejętność. Wtedy coś tam będziesz z tego miała, ale też nic nie przyjdzie samo. Rozwój, wyłącznie.

#7 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 07:24:28

Szkolenie zawodowe zrobisz w Beauty lux, to powinno wam sytuację doprowadzić do normalności, ale nie oczekujcie, że cokolwiek zrobi się samo z siebie. Taka nauka wymaga mocnego zaangażowania, bo jednak w krótkim czasie przerabia się długi program.

#8 ~keparnak~

~keparnak~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 07:14:33

Potwierdzam. Solidne szkolenie zawodowe przygotuje was do pracy dużo lepiej niż studia. Przez studia przejdziecie przygotowanie teoretyczne, a praktyki musicie się nauczyć sami. Więc po co wam coś takiego?

#9 ~hebek~

~hebek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 07:28:07

Zgadza się - długi program, mega prowadząca, egzamin, ale przede wszystkim dzięki temu rzeczywiście udało się ogarnąć w tym zawodzie. Nie przyszły te efekty od razy, tylko po czasie, ale faktycznie jestem tam gdzie chciałam.

#10 ~kemets~

~kemets~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 07:29:06

Beauty lux i szkolenia zawodowe - bardzo długie programy, małe grupy, profesjonalni prowadzący. To zdecydowanie najłatwiejsza droga do zdobycia zawodu i właśnie tak można rzeczywiście osiągać tutaj pewne sukcesy.

#11 ~hetalski~

~hetalski~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 07:34:21

Mając odpowiednie podejście do nauki dużo więcej zyskacie poprzez studia, niż samymi szkoleniami, tak więc raczej radzę taki kierunek. Pewnie że można sobie studiować, ale czy dla samego papierka ma to sens? Ja uważam, ze nie.

#12 ~hemoala~

~hemoala~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 07:23:44

Beauty lux, szkolenie zawodowe, w ten sposób udało się osiągnąć rzeczywiście wiele - jestem kosmetyczką, mam własny salon, mocno się w tym okresie rozwinęłam i poszłam w odpowiednim kierunku. Pewnie, że wszystko wymaga pracy, ale to akurat dosyć prosta droga do sukcesu.

#13 ~hemsna~

~hemsna~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 07:24:48

Szkolenia zawodowe dają dużo więcej niż studia czy technikum. Dlaczego? Dlatego, że przerabiane są na nich wyłącznie konkrety, z których można się wiele dowiedzieć, wiele nauczyć i po prostu rozwinąć. W moim przypadku to właśnie pozwoliło na pracę w zawodzie.

#14 ~pikates~

~pikates~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 07:23:46

Szkolenia w tej branzy dają o wiele więcej niż studia, czy studium. wiedza powinna być praktyczna. Nie może opierać się na byle czym. Aby osiągnąć cokolwiek zawodowo, wymagany jest po prostu czasu.

#15 ~pomamtes~

~pomamtes~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 07:21:05

Mam podobne odczucia. Kilka szkoleń w Beauty lux dało mi znacznie więcej niż jakakolwiek inna forma nauki, a przede wszystkim nie straciłam na to czasu. To było bardzo przyjemne doświadczenie, które pozwoliło mi na osiąnięcie sukcesu.

#16 ~membran~

~membran~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 07:19:15

Kwestia stosowania odpowiednich produktów, ale przede wszystkim szkolenia - fachowców. Nie w miejscu przypadkowym, tylko tam gdzie faktycznie uczą ludzie, którzy się na tym znają. To nie może być nauka prowadzona przez byle kogo, bo czego on was nauczy>

#17 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 07:26:43

Szkolenia kosmetyczne wymagają czasu i zaangażowania, ale przy odpowiednim podejściu te efekty nadejdą. I na pewno w tym wypadku lepsze efekty da szkolenie, niż poświęcenie czasu na studiowanie, gdzie 90 proc. wszystkiego to teoria.

#18 ~hemre~

~hemre~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 07:19:25

Wiem, że w tym zawodzie praca nie wymaga wielu lat doświadczenia, tylko konkretnego podejścia. Jeśli będziecie potrafili solidnie podejść do tematu, odpowiednio się rozwinąć, to wiadomo przecież, że i do was zdecydowanie sukcesy przyjdą. Musicie tylko cchcieć.

#19 poczytna

poczytna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 12:10:58

Zachęcam do zapoznania się z tym wątkiem: http://forum.pomorsk...6987/?p=2429125 Bardzo przydatne, merytoryczne wskazówki odnośnie szkoleń dla kosmetyczek i nie tylko ;) 

#20 ~cisma~

~cisma~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 07:14:53

Czy fakt zaliczenia szkoleń w Beauty lux da mi cokolwiek z punktu widzenia poszukiwania pracy? Jeśli tak, to w jaki sposób? Pracodawcy inaczej patrzą na tą szkołę? Chcę się odpowiednio przygotować do pracy. Podpowiedzcie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych