Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


103 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~POpaligłupowe pietrusy-DNO~

~POpaligłupowe pietrusy-DNO~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 15:24:01

RZEPIŃSKI na telefon PO odejdż, wstydu sędziom i in. Polakom oszczędż : Rzepiński miej odrobinę honoru i odejdz, nie jątrz nadal , nie niszcz młodej demokracji, nie niszcz Polski.
Polacy czekają.
Lecz choćby przyszło tysiąc hejterów - i każdy wypił butlę zacieru - choćby spuścili lisa ze smyczy - kraskę co teraz żałośnie kwiczy - choćby napinał się tu saleta - zjadłszy uprzednio sobie kotleta - i choćby jeszcze, ot, tak dla grandy - rzucili tutaj ze trzy hollandy - i choćby pińcset trzech karolaków - krzyczało gromko: „pisior, atakuj!“ - choćby wybiórcze i tefałeny - wciąż wyły głosem zranionej hieny - choćby monisia ścięła blond loki - wajdy, olbrychskie wciągnęli koki - i choć balcerek z pertu rżną głupa - że NOWOCZESNA jest ich szalupa - choć na wściekliznę szczepią niesioła - on dalej pianą toczy dokoła - Kiedy pieniędzy nie ma już na nic - gdy katechetka strzeże nam granic - Pamiętaj drogi, zdradzony Narodzie - że PATRIOTYZM ciągle jest w modzie! - choćby zatańczył na rurze kwachu - to platfusiarnia Partią Obciachu - i choćby brunek się spiął jak Rambo - my dobrze wiemy, że PO to szambo!

 #102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 16:42:02

Co się tak dziwicie histerii Konwińskiego? Tyle lat dzięki wierności partii i towarzyszom wygodnie mu się żyje na koszt podatników bez skalania się pracą. A tu przychodzi taki PiS i grunt pod nogami zaczyna drżeć i się usuwać.#103 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 04:03:25

Zauważmy, że wyrywamy się tutaj z tego europejskiego pojmowania ruchów feministycznych, genderowych, ale także problemu imigrantów i to się nie podoba tej europejskiej „elicie”. Dlatego też te ataki na nas będą zwielokrotnione. Trzeba mobilizować naród do obrony suwerenności: państwowej, gospodarczej i kulturowej. Walka nie toczy się ani o Trybunał Konstytucyjny, ani o demokrację, walka toczy się o kulturowe i ideowe oblicze naszego kraju, a przede wszystkim o suwerenność-prof. Broda.

 

Ciekawe żródło informacji dzisiaj z  Onet wiadomości  p.t.- siły rzadowe odbiły miasto Ramadi -  o planach KOD-u  po wejsciu na link jest podana mapa  manifestacji 

 

~Cenzorzy ciekawe czy puścicie: Petru=zdrada=Soros : 

      wolna- polska.pl  sorosdaje150mlndolarów nawalkę odemokracje wPolsce~Cenzorzy ciekawe czy puścicie: Petru=zdrada=Soros  
Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny. Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.
Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

 

Zobacz koniecznie: Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny. Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. 

Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.

Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła.

Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim.

„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe.

Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

Oto plany manifestacji Kodu na najbliższą sobotę:

 #104 ~robota jakby co jest~

~robota jakby co jest~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 04:09:52

Co się tak dziwicie histerii Konwińskiego? Tyle lat dzięki wierności partii i towarzyszom wygodnie mu się żyje na koszt podatników bez skalania się pracą. A tu przychodzi taki PiS i grunt pod nogami zaczyna drżeć i się usuwać.

 

albo odlozyl troche kasy na czarna godzine, albo trzeba bedzie mu wyemigrowac albo do roboty sie wziac,
ale gdzie,
do  Malka na tasme przy rybach ? Nie wiadomo czy wytrzyma, bo on nie zwyczajny do pracy i wstawania o czwartej trzydzesci rano.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Parada Oszustów, złodzieje, aferzyści, Targowiczanie, zdrajcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych