Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

103 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~terka~

~terka~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:36:09

Pośle Konwiński coś dobrego uczynił dla Miasta Słupska gdy rządziła PO. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem żebyś zabrał głos z mównicy sejmowej przez 8 lat, dzisiaj zaatakowałeś Rząd PIS w szale i furii nie mając żadnych podstaw.Prawo łamane było przez PO-PSL przez 8 lat. Czekam na audyt wszystkich ministerstw tam dopiero zobaczymy i usłyszymy co zostawił po sobie Rząd PO i PSL.

miedzy innymi ring,zapytajcie sie co zrobila Szczypinska?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:56:05

Ja też jestem posłem.  Żona co rusz mnie posyła, kup to, kup tamto, idź załatw, daj pieniądze itp.  Jestem więc posłem, ale nie mam diet (o podwyżce nie mam nawet co marzyć),   nie mam nawet immunitetu, więc nie mogę zrugać SM  za założenie mi "kajdanek" na koła,  nie mogę się też wykłócać z policjantami, że kierując pojazdem jestem trzeźwy jak aniołek (tylko 500 gram na buzię, co to jest).  Ale wybrała mnie jednogłośnie na posła, więc spokojnie piastuję te stanowisko do następnych wyborów.  Może przy następnych wyborach będę miał młodszy i szczuplejszy elektorat.  W najgorszym wypaku zmienię partię.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:01:37

KONWIŃSKI to on jest posłem?

mówią, ma  TYTUŁ magistra z historii.

Gdyby miał TYTUŁ magistra myślę, że po-winien znać historię, zwłaszcza tę najnowaszą.

NIC DZIWNEGO, ŻE WPISUJE SIĘ W TĘ HUCPĘ ZAFAŁSZOWYWANIA HISTORII 

Ale nie mogę zrozumieć jak on się czuje jako HISTORYK zafałszowując historię ...

PO-RÓWNYWAĆ KACZYŃSKIEGO I TO CO ROBI RZĄD I SEJM DO JARUZELSKIEGO I JEGO STANU WOJENNEGO ???

ZAFAŁSZOWYWAĆ HISTORIĘ TEGOŻ STANU WOJENNEGO I ETOSU SOLIDARNOŚĆI ROBIĄC Z TRAMWAJARKI GŁÓWNĄ POSTAĆ CZASÓW PRZEŁOMU???

WPISUJĄC SIĘ W EKIPĘ SZMALCOWINKÓW PRZEFLANCOWANĄ Z PZPR ( PZPR -> SLD -> PO ) ZAPEWNE UWAŻA, MICHNIKI ITP, ŻE OKRĄGŁY STÓŁ TO TRYUMF DEMOKRACJI!!!

CZY KTOŚ WIE Z CZEGO ON PISAŁ PRACĘ MAGISTERSKĄ???

BO JEŚLI Z HISTORII WSPÓŁCZESNEJ, TO ...

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:06:08

MASZ RACJĘ MONIA, NIE MOŻNA TOLEROWAĆ PANOSZENIA SIĘ, ONE JEST ZAREZERWOWOANE JEDYNIE DLA PLATFORMY ANTYOBYWATELSKIEJ

A BEZPRAWIE? JEST NICZYM W STOSUNKU DO PORZEDNICH 7 LAT

MASZ CIĘŻKĄ AMNEZJĘ

Bardzo dobrze powiedział święte słowa mamy oszołomów a nie rząd. Nie można tolerować bezprawia i panoszenia się 

#25 ~zdegustowany~

~zdegustowany~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:10:35

Nie czepiaj się Biedronia i nie porównuj jego z Konwińskim.Biedroń dla Słupska więcej zrobił niż Konwiński, pomimo, że Biedroń jest krócej związany z Miastem inż Konwiński.Biedroniowi nie można zarzucać nic poza jego orientacją. To w niczym nie uwłacza w zarządzaniu miastem.

Ależ ja mu własnie tylko orientacji nie zarzucam. Zarzucam natomiast parcie na szkło i robienie sobie nazwiska poprzez kontrowersyjne wypowiedzi i zachowania - w czym teraz zaczął go nieudolnie naśladować poseł Konwiński. Również kojarzony ze Słupskiem, niestety. 

#26 ~poter~

~poter~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:12:49

Kompromitacja PO trwa !

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:17:11

Jako specjalista z praktyką rzeczywistą oceniłbym to jako początki schizofremi

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:24:23

"Mamy do czynienia z gwałtem na Konstytucji. "

Panie pośle jak gwałcą to podaję telefon na policję - 997. Ale chyba faktycznie coś z Panem nie tak bo mogą gwałcić Konstytucję skoro nie ma takiego imienia "Konstytucja". Jest Konstancja, Kornelia.

Zresztą tak ja żeście ....... naród przez te osiem lat to nie ma takiego gwałciciela, który wam dorówna

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:25:17

Jako specjalista z praktyką rzeczywistą oceniłbym to jako początki schizofremi

Nie kłamiesz: masz praktykę rzeczywistą. 

Gdybyś był specjalistą, to byś potrafił poprawnie napisać nazwę tej jednostki chorobowej... Wróć do izolatki, i lecz się proszę według zaleceń prawdziwych lekarzy   ;)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:29:13

Jeden chodzi na pasku PO,druga PIS-u-takich mamy posłów.A prezydent przywiązał się do swoich użytkowników..i trwa kręcąc lody z ugrupowaniami lewacko-tęczowymi.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:39:32

Nie kłamiesz: masz praktykę rzeczywistą. 

Gdybyś był specjalistą, to byś potrafił poprawnie napisać nazwę tej jednostki chorobowej... Wróć do izolatki, i lecz się proszę według zaleceń prawdziwych lekarzy   ;)

Cyculku ssiesz,ale to nie wymię.Numerant z ciebie,choroba ci nie wystarcza.Masz typowe sowieckie podejście do człowieka.Zamknąć zdrowego,niewygodnego człowieka w psychiatryku i zniszczyć mu zdrowie lekami.Niestety,to twoja ikona musi się leczyć psychicznie,co zostało dawno medycznie udowodnione.

#32 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:44:40

"Mamy do czynienia z gwałtem na Konstytucji. "

Panie pośle jak gwałcą to podaję telefon na policję - 997. Ale chyba faktycznie coś z Panem nie tak bo mogą gwałcić Konstytucję skoro nie ma takiego imienia "Konstytucja". Jest Konstancja, Kornelia.

Zresztą tak ja żeście ...... naród przez te osiem lat to nie ma takiego gwałciciela, który wam dorówna

Konstytucja została przez aktualna większość "podeptana".

Ale sami sobie tą większość wybraliśmy.

Przeżyjemy te jeszcze 3 i pół roku ale jak wróci państwo prawa to Ci którzy dziś postępują w sposób godzący w podstawowe wolności obywatelskie i ustrojowe demokratycznego państwa polskiego  będą się wypierać tego co dziś robią.

#33 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:53:23

Pośle Konwiński coś dobrego uczynił dla Miasta Słupska gdy rządziła PO. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem żebyś zabrał głos z mównicy sejmowej przez 8 lat, dzisiaj zaatakowałeś Rząd PIS w szale i furii nie mając żadnych podstaw.Prawo łamane było przez PO-PSL przez 8 lat. Czekam na audyt wszystkich ministerstw tam dopiero zobaczymy i usłyszymy co zostawił po sobie Rząd PO i PSL.

Dokładnie.Niech w nocy do nich wjadą.Jak do kryminalistów,z zaskoczenia wtedy nie zdążą uciekać.

#34 ~123d~

~123d~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:00:37

PIS to zagłada Polski kto się dał otumanić najwięcej straci ( głównie godność)

Polska płaci rocznie 100 mld zł z tytułu zadłużenia zagranicznego, które w większości jest dziełem PO, to była zagłada

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:04:01

Konstytucja została przez aktualna większość "podeptana".

Ale sami sobie tą większość wybraliśmy.

Przeżyjemy te jeszcze 3 i pół roku ale jak wróci państwo prawa to Ci którzy dziś postępują w sposób godzący w podstawowe wolności obywatelskie i ustrojowe demokratycznego państwa polskiego  będą się wypierać tego co dziś robią.

Będziemy się z tego gnoju konstytucjonalno/legislacyjno/prawnego wygrzebywaćprzez więcej niż 3 i pół roku. 

Ten ODÓR Totalitaryzmu będzie się za nami ciągnąć przez długie lata... :(

Dzięki Wam Prezesie Jarosławie Kaczyński, Pani Premier Beato Szydło,  oraz Tobie O jakże bardzo szanowany prezydęcie Dudo łamiący konstytucję.

#36 ~krawc~

~krawc~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:23:00

w du*** mam ten cały Trybunał , zbiorowisko dziadów z pensjami jak prezesi banków,pracujący 2 dni w tygodniu.

#37 ~k&k~

~k&k~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:25:35

Będziemy się z tego gnoju konstytucjonalno/legislacyjno/prawnego wygrzebywaćprzez więcej niż 3 i pół roku. 

Ten ODÓR Totalitaryzmu będzie się za nami ciągnąć przez długie lata... :(

Dzięki Wam Prezesie Jarosławie Kaczyński, Pani Premier Beato Szydło,  oraz Tobie O jakże bardzo szanowany prezydęcie Dudo łamiący konstytucję.

weź się lepiej za przygotowania Świąteczne.

#38 ~GS~

~GS~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:30:12

Ten poseł jest z od nas ? NIE SŁYSZAŁEM

#39 ~marek3224~

~marek3224~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:33:29

(...)

#40 ~andrzej442x~

~andrzej442x~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:37:36

(...)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Parada Oszustów, złodzieje, aferzyści, Targowiczanie, zdrajcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych