Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

103 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PO=dno~

~PO=dno~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:02:59

Odezwał się poseł niemota.Gdzieś ty był platfusie,kiedy podnosili wiek emerytalny,kradli pieniądze z OFE,zabierali zasiłek pogrzebowy?Teraz bronisz Grupy Trzymającej Władzę.W tagach,co o tobie myślę.

#2 ~borka~

~borka~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:20:20

polecam : you tube  Adolf Kudliński "Prezydent RP"

#3 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:21:18

Bardzo dobrze powiedział święte słowa mamy oszołomów a nie rząd. Nie można tolerować bezprawia i panoszenia się 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:23:11

Jak posłuchałem z mównicy sejmowej Konwińskiego to stwierdziłem że to człowiek bez klasy.histeryk , brak inteligencji, po prostu Poseł miernotaKola

#5 ~TOMI~

~TOMI~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:24:03

PIS to zagłada Polski kto się dał otumanić najwięcej straci ( głównie godność)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:26:08

Czy  Poseł słyszał o zasadzie 100 dni spokoju wobec nowego rządu, od pierwszych dni nowego rządu trwa bezpardonowa jazda w wykonaniu PO,Petru,tvn,tvp,polsat gw.

#7 ~Pawlak~

~Pawlak~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:31:19

Oczadział, czy  co?

#8 ~miro od zbycha~

~miro od zbycha~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:32:27

Bardzo dobrze powiedział święte słowa mamy oszołomów a nie rząd. Nie można tolerować bezprawia i panoszenia się 

Do garów kobieto, a nie komentować dla Ciebie zbyt skomplikowane aspekty życia politycznego.

#9 ~Słupszczanin od urodzenia~

~Słupszczanin od urodzenia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:33:12

Pośle Konwiński coś dobrego uczynił dla Miasta Słupska gdy rządziła PO. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem żebyś zabrał głos z mównicy sejmowej przez 8 lat, dzisiaj zaatakowałeś Rząd PIS w szale i furii nie mając żadnych podstaw.Prawo łamane było przez PO-PSL przez 8 lat. Czekam na audyt wszystkich ministerstw tam dopiero zobaczymy i usłyszymy co zostawił po sobie Rząd PO i PSL.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:33:41

PIS kupił głosy za 500 zł na dziecko i gawiedź sprzedała się teraz pisowcy sieją spustoszenie i obrażają ludzi ale ich celem jest władza absolutna z kaczorem i rydzykiem a poddani mają bić pokłony albo będzie zamykał niepokornych i niewiernych. Gratuluję głupoty i apropo nie jestem za PO  ale nie da się wobec  takiego bezprawia funkcjonować spokojnie  

#11 ~Killer głąbów rodzimych~

~Killer głąbów rodzimych~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:34:27

Co palił, jakie zioła ? Odezwała się miernota, nad miernotami.

#12 ~świąteczny kolejkowicz~

~świąteczny kolejkowicz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:37:02

Przede wszystkim ze względu na zbliżające się święta nie dajmy się podpuszczać "zakurzonym" politykom i dziennikarzom.

"Zakurzony" polityk nagle sobie przypomni jaki to on obrońca wartości, a "zakurzony" dziennikarz będzie odpalał taki temat, żeby zaistnieć w swojej redakcji.

Powiem tak:

- PiS się tym zagraniem nie popisał, ale może to krytykować tylko osoba, która jest aktywna w życiu politycznym, a nie polityk który od lat nie istnieje poza Słupskiem ( a nawet w Słupsku niewiele robi )

- ostatnie co nam teraz potrzebne, to dawanie pretekstu do interwencji "bratnich armii", jeśli ktoś myśli, że nie zrobiono by nam tutaj szybko państwa policyjnego, to nie zna życia.

Każdemu bez względu na sympatie polityczne życzę zdrowych, radosnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia :)

#13 ~Z Monią~

~Z Monią~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:37:24

Do garów kobieto, a nie komentować dla Ciebie zbyt skomplikowane aspekty życia politycznego.

Ale maczo piesek pisowców i jaki wkurzony może jeszcze coś wyszczekasz

#14 ~Parada Oszustów~

~Parada Oszustów~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:54:55

Odezwał się poseł niemota.Gdzieś ty był platfusie,kiedy podnosili wiek emerytalny,kradli pieniądze z OFE,zabierali zasiłek pogrzebowy?Teraz bronisz Grupy Trzymającej Władzę.W tagach,co o tobie myślę.

Dokładnie , pierwszy raz go widze wystepujacego w euforii na sejmie  ale  ta euforia dotyczyła jego interesu i zabezpieczenia materialnego   trwania na idealnym etacie rzadowym posła .

Tam gdzie liczy sie bierność i potakiwanie  lewakom jak  i  tu narzuca mi się przykład samochodowej zabawki-małpki kiwająco-potakujacej  i zacierania rączek  na tę wizję trwania na etaciku i   kupienia następnego domu i następnego samochodu dla żony  i to wszystko za friko za siedzenie i  bełkot pod swoje darmowo  otrzymywane pieniadze .

Ciekawe czy ukonstytuowało się nowe szefostwo CBA  , czas   żeby zajęło się powaznym problemem nepotyzmu w P.O i naszym tzw.senatorem i jego licznej rodzinie rozsianej po zarządach portów morskich   i udziałem  tej rodzinki w  przetargach na roboty morskie  w całym województwie  i podziale z przelewaniem  środków unijnych na konta tej  rodzinki.

Może ktoś  umie odpowiedzięc jak ten człowiek mógł ponownie  rzekomo wygrac wybory na senatora ,   gdzie nie znam ani jednej osoby , która oddałaby na niego głos , przeciez on jest współautorem wydłużenia nam  wieku emerytalnego równiez i  kobiet  i  za tym  głosował  ,

pytam jak on mógł ponownie wygrac wybory , przeciez na takiego   wroga społeczeństwa  nikt nie powinien oddac ani jednego głosu wyborczego     .      

Wybory musiały zostać sfałszowane .

Moim zdaniem to   nieuczciwy  osobnik osadzajacy cała rodzinę w jednym środowisku morskim gdzie cała  jego rodzina ma wpływ na zamówienia publiczne i rozdział środków unijnych ,  fakt potwierdzajacy mafijne sposoby opanowywania struktur samorzadowych przez Klejne   potwierdza równiez osadzenie jego brata  na stanowisku dyr. ANR w Słupsku , czy  PO to mafia rodzinna  ? 

Kto na to pozwala  ? Jak to długo bedzie trwało?  Kiedy nastąpi kontrola jego działalności  ?

Przeciez jesteśmy juz dawno po wyborach ,  PO juz nie rządzi  , czas na rozliczanie ich działalności przez własciwe do tego służby ,  mam nadzieję , że o zmienionym  składzie  szefostwa .

#15 ~Jak~

~Jak~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:55:54

Czytajcie książki Wojciecha Sumlinskiego,dowiecie sie dlaczego ta hołota tak sie boi,jak Bronisław przestępca Komorowski reaguje na pytanie odnośnie WSI ProCivili,jak zeznaje przed sadem w pałacu prezydenckim itp.Odwiedzajcie YouTube i Facebook Wojciech Sumlinski

#16 ~Obywatel III kategorii.~

~Obywatel III kategorii.~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:56:53

PIS kupił głosy za 500 zł na dziecko i gawiedź sprzedała się teraz pisowcy sieją spustoszenie i obrażają ludzi ale ich celem jest władza absolutna z kaczorem i rydzykiem a poddani mają bić pokłony albo będzie zamykał niepokornych i niewiernych. Gratuluję głupoty i apropo nie jestem za PO  ale nie da się wobec  takiego bezprawia funkcjonować spokojnie  

Po pierwsze - nie 500 tylko 410 złotych (tak ostatnio czytałem), a po drugie zapytaj czyim to odbędzie się kosztem.  Otóż zapłacą za to emeryci, bo na podwyżkę nie mają co liczyć.  Coś za coś.  Jednemu weżmie a drugiemu da.  Dziwią mnie ludzie, którzy jeszcze wierzą politykom w ich obietnice.  Prezes wprowadził zasadę oko za oko,  tylko nikt jak do tej pory nie  pomyślał o tym, że wyznają tą zasadę w końcu wszyscy zostaniemy ślepi. W rzeczywistości okazuje się, że król jest nagi i ........   Gdzie jesteś prezydencie wszystkich polskich obywateli ?  

To ja - podzielony - obywatel III kategorii.  Wydaje mi się, że ktoś już kiedyś dzielił swoich rodaków na tych lepszych i tych pośledniej kategorii.  Może ktoś z Was mi przypomni kim był ów człowiek ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:59:57

Pośle Konwiński coś dobrego uczynił dla Miasta Słupska gdy rządziła PO. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem żebyś zabrał głos z mównicy sejmowej przez 8 lat, dzisiaj zaatakowałeś Rząd PIS w szale i furii nie mając żadnych podstaw.Prawo łamane było przez PO-PSL przez 8 lat. Czekam na audyt wszystkich ministerstw tam dopiero zobaczymy i usłyszymy co zostawił po sobie Rząd PO i PSL.

jestem ZA ZA ZA   i jeszcze   3XTAK

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:11:42

Wuj wam w zupe lemingi jak zescie glupie to macie po macie kod no i tyle... niestety na takich barankach zeruja cwaniaki z finansjery typu swetru itp .. no coz .... ja was myslenia nie naucze.

#19 ~zdegustowany~

~zdegustowany~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:23:10

wychodzi kompleks Biedronia. Stąd ta histeria. Pamiętam noc 12/13 grudnia 1981. Poseł chyba nie ma pojęcia, o czym mówi, skoro uzywa takich porównań. Naprawdę: bliższe prawdy jest porównywanie Biedronia z Konwińskim, niźli Kaczyńskiego z Jaruzelskim. kim trzeba być, żeby tego nie widzieć? 

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:34:55

wychodzi kompleks Biedronia. Stąd ta histeria. Pamiętam noc 12/13 grudnia 1981. Poseł chyba nie ma pojęcia, o czym mówi, skoro uzywa takich porównań. Naprawdę: bliższe prawdy jest porównywanie Biedronia z Konwińskim, niźli Kaczyńskiego z Jaruzelskim. kim trzeba być, żeby tego nie widzieć? 

Nie czepiaj się Biedronia i nie porównuj jego z Konwińskim.Biedroń dla Słupska więcej zrobił niż Konwiński, pomimo, że Biedroń jest krócej związany z Miastem inż Konwiński.Biedroniowi nie można zarzucać nic poza jego orientacją. To w niczym nie uwłacza w zarządzaniu miastem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Parada Oszustów, złodzieje, aferzyści, Targowiczanie, zdrajcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych