Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sylwester Goral Party Camp 2017/2018 - zdecydowanie odradzam

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 12:01:57

Nigdy nie doświadczyłem tak słabej obsługi. Ludzie odpowiedzialni za to wydarzenie mieli całkowicie w du*** uczestników. Liczba osób biorących udział w Sykwetrze to 600 osób. Pierwsza impreza i trzecia podczas której odbyłsię „koncert”. Łobuzów miała miejsce w Karczmie w której może pomieści się z 300 osób (jeszcze mniej miejsc siedzących). W drugą noc mieliśmy jechać do Zakopanego na imprezę ale organizator cwaniaczek dał * w programie ze atrakcje mogą być zmienione i zostaliśmy wywiezieni do klubu w Czarnym Dunajcu,który jest pośrodku niczego. Informacja na fb poszła, że autobusy powrotne będą jeździć rotacyjnie ale pierwszy transport ruszył bardzo późno. Ostatnim transportem jechali pseudoorganizatorzy i jedna z tym panienek krzyczała do uczestników „wypie...”. Tak jak każdego wieczoru organizatorzy byli przynajmniej nawaleni a niektórzy latali po ścianach po różnych używkach. Wyjazd na stok ?jeden z najmniejszych w okolicy do Suchej i przeraziło nas to ze ma pojechać tam 600 osób. Większość uczestników wybrało się na własną rękę na inne stoki. Impreza Sylwestrowa w termach Gorący Potok. Godzinę czekaliśmy na mrozie w kolejce. W środku była niby sala bankietowa. Organizator musi sprawdzić w słowniki co oznacza sala bankietowa! Była tam zaledwie 12 stolików x 6 osób. Niektórzy weszli na termy grubo po 23 a impreza skończyła się o 3. Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek imprezy organizowane przez Party Camp.

#2 ~sylwiona23~

~sylwiona23~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 08:18:30

ja się super bawiłam na tym Sylwestrze, owszem były niedociągnięcia ale nie aż takie, żeby tak hejtować.. poza tym poznałam bardzo fajnych ludzi i sami organizatorzy byli super a to ze byli pijani to tak jak każdy, sama była, w koncu byłą to impreza sylwestrowa

#3 ~magdalena89~

~magdalena89~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 08:36:15

Dziwią mnie takie negatywne opinie, byłam na sylwestrze z Party Camp a teraz na wakacjach i wszystko było w porządku, bawiłam się świetnie :D Mogę szczerze polecić ich :)

#4 ~dawidziak~

~dawidziak~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:07:06

Co jak co, ale ludzie popełniają błędy i ja to rozumiem, ale żeby od razu obsmarowywać w internecie to już przesada. Byłem na wyjeździe organizowanym przez Party Camp i nie mam żadnych zastrzeżeń, wiadomo pojawiają się czasami potknięcia ale od razu panowali nad sytuacją i wszystko było w porządku :)

#5 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 17:29:29

a my ze znajomymi bawiliśmy się świetnie :D byliśmy na majówce i było suuuper! wszystko bardzo dobrze zorganizowani i przede wszystkim niesamowici ludzie :)

#6 ~madziakurek~

~madziakurek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 18:24:17

ja w tym roku wybieram się na tego Sylwestra i mam nadzieję, że będzie extra bo już się doczekać nie mogę :D

#7 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:25:34

Dramat! Byłam na Sylwestrze 2018/2019 w Zakopanym. Zero jakiejś organizacji za strony koordynatorów. Nie liczyli się z uczestnikami. Nie trzymali się planu, który otrzymaliśmy pierwszego dnia. Zero jakiegokolwiek powiadomienia o której godzinie wyjazd i gdzie zbiórka. Masakra! Jeżeli już zakupiliście taki wyjazd to dopominajcie sie o wszystkie wycieczki bo oni oszczedzają i jeżeli ktoś nie wywalczy sobie i nie dopomni się że jest to w cenie to wezmą te pieniądze do swojej kieszeni a wy nigdzie nie pojedziecie! Nam powiedziano że nie będzie obiadokolacji a poszliśmy grupą do biura że jest według planu i musi być, wtedy jednak okazało się że będzie obiadokolacja dla nas. Dlatego was ostrzegam. Ogólnie imprezy sylwestrowe były powiedzmy okej, ale były problemy z powrotem autokarem bo mieli nas gdzieś.

#8 ~Patryk23~

~Patryk23~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:24:35

Ja byłem na jedenym wyjeździe i byłem bardzo zadowolony, super pozytywni ludzie z którymi kontakt mam do dziś, organizacja tez spoko jak dla mnie :D polecam spróbować

#9 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:48:02

Wiadomo ze czasem zdarzają sie małe niedociagniecia ale przy takiej liczbie osób to praktycznie niemożlwie zeby wszystkim, wszytsko odpowiadało! Mnie osobiście podobało się mimo wszytsko, byłam równiez na wyjeżdzie majówkowym w Hiszpanii, ekstra! :D

#10 ~eliza22~

~eliza22~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 21:33:23

Odradzasz? Mnie sie osobiście podobało. Zdarzają sie czasem sytuacje które wychodza nagle, ale zawsze były na bieżąco rozwiązywane :) Poznałam wiele miłych osób z którymi mam kontakt do dzis. Wyjazd zaliczam do udanych.

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:10:44

mnie sie osobiście bardzo podobało, pozanałam mega pozytywnych ludzi, najlepszy sylwester w życiu :P

#12 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:57:01

No to jak się tamto miejsce nie podoba no to tam już nie chodzić. Ot, innym się podobało. A może też i niektórym nie podobało się przez złe spędzenie sylwestra? Może komuś bardziej podszedłby sylwester tantryczny. No, ale kto dotychczas o takowym miał okazje słyszeć?

#13 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 13:58:44

Nie rozumiem tego odradzania i zarzutów. Jeśli ktoś narzeka na brak ścisłego planu organizacyjnego, co do godziny, to jest to dla mnie śmieszne.

Ludzie jadą tam by się bawić i imprezować. Trudno wymagać od organizatorów by o 7 rano zwalali skacowanych ludzi z łóżek, ponieważ śniadanie jest w planie, a po nim 3 h jazdy na nartach.

Zapoznałam się z komentarzami w internecie zanim pojechałam i z reklamami. Nie zaskoczyło mnie absolutnie nic. Dlaczego? Bo wszędzie na stronach jest napisane, że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uczestników wycieczki. Nie pilnują ich, a plan jest bardzo luźno dopasowany do preferencji uczestników.

Dlaczego? Bo sami organizatorzy nigdy nie wiedzą na jaką grupę trafią. Będą ludzie, którzy wstaną o 7 i grzecznie zejdą na śniadaie. Inna grupka nie wróci do hotelu na 3 noce, bo mają wazniejsze sprawy na głowie.

Dlatego jadąc na taki wyjazd przede wszystkim trzeba się przygotować, że wróci się z niego trzy razy bardziej zmęczonym. Bo nie jedzie się tam odpoczywać. Tylko oderwać się od szarego życia, przeżyć fantastyczną przygodę i nie zaprzątać sobie głowy myśleniem, czy wypada o 5 rano kontyrnułowac imprezę na plaży, czy już powinno się wrócić do pokoju.   

#14 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 15:03:08

Byłam i mega mi się podobało. Trafiłam na super ludzi. Potrafiliśmy bawić się z organizatorami do białego rana. Naprawdę Chorwację będę bardzo miło wspominać. Ciekawi mnie skąd tyle negatywnych komentarzy o tym biurze    :)

#15 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 08:32:05

Mi się na Party Camp mega podobało. W tamtym roku byliśmy ze znajomymi na campie i w tym też już zaplanowaliśmy tydzień w Hiszpani! Dla studentów spoko sprawa, szczególnie imprezy na plaży :) Z organizacją też nie było problemów.

#16 ~melcik~

~melcik~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:02:54

Nie rozumiem skąd Party Camp ma tyle negatywnych opinii, to wyjazdy dla osób dorosłych, jakbyście byli kontrolowani przez organizatorów na każdym kroku to na pewno też nie bylibyście zadowoleni, prawda? Organizacja nie ma nikogo w poważaniu, a jedynie daje uczestnikom dużo swobody, byłam z nimi już na paru wyjazdach więc wiem, o czym mówię  :) polecam jeszcze trochę ochłonąć i dać Party Camp jeszcze jedną szansę, na przykład na przyszłe wakacje, bo organizatorzy naprawdę bardzo się starają.

#17 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 20:01:54

ku*** juz zajebalem kilka rzeczy w biedrze, co moze mi grozic i czy jest mozliwosc mnie namierzenia ? ze to ja ?

#18 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 18:07:05

Moderatorzy na tym forum są idiotami,

szczególnie Yktorn i smakosz.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:52:55

HISTORIA PIS-U SZYBCIEJ NIŻ PZPR-U SIĘ ZAKOŃCZY !!!

#20 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 09:58:40

Też byłam na tym sylwestrze ze znajomymi i uważam, że to te wszystkie negatywne to wielka przesada. My bawiliśmy się świetnie, organizatorzy bardzo mili, wszystko tak jak było w planie. To że były lekkie zmiany niestety czasem nie było zależne od organizatorów, poza tym nie były to zmiany na gorsze :D Zastanawiamy się czy w tym roku znów nie pojechać z Part Camp na sylwestra bo to naprawdę był udany sylwester :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych