Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sylwester Goral Party Camp 2017/2018 - zdecydowanie odradzam

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 12:01:57

Nigdy nie doświadczyłem tak słabej obsługi. Ludzie odpowiedzialni za to wydarzenie mieli całkowicie w du*** uczestników. Liczba osób biorących udział w Sykwetrze to 600 osób. Pierwsza impreza i trzecia podczas której odbyłsię „koncert”. Łobuzów miała miejsce w Karczmie w której może pomieści się z 300 osób (jeszcze mniej miejsc siedzących). W drugą noc mieliśmy jechać do Zakopanego na imprezę ale organizator cwaniaczek dał * w programie ze atrakcje mogą być zmienione i zostaliśmy wywiezieni do klubu w Czarnym Dunajcu,który jest pośrodku niczego. Informacja na fb poszła, że autobusy powrotne będą jeździć rotacyjnie ale pierwszy transport ruszył bardzo późno. Ostatnim transportem jechali pseudoorganizatorzy i jedna z tym panienek krzyczała do uczestników „wypie...”. Tak jak każdego wieczoru organizatorzy byli przynajmniej nawaleni a niektórzy latali po ścianach po różnych używkach. Wyjazd na stok ?jeden z najmniejszych w okolicy do Suchej i przeraziło nas to ze ma pojechać tam 600 osób. Większość uczestników wybrało się na własną rękę na inne stoki. Impreza Sylwestrowa w termach Gorący Potok. Godzinę czekaliśmy na mrozie w kolejce. W środku była niby sala bankietowa. Organizator musi sprawdzić w słowniki co oznacza sala bankietowa! Była tam zaledwie 12 stolików x 6 osób. Niektórzy weszli na termy grubo po 23 a impreza skończyła się o 3. Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek imprezy organizowane przez Party Camp.

#2 ~sylwiona23~

~sylwiona23~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 08:18:30

ja się super bawiłam na tym Sylwestrze, owszem były niedociągnięcia ale nie aż takie, żeby tak hejtować.. poza tym poznałam bardzo fajnych ludzi i sami organizatorzy byli super a to ze byli pijani to tak jak każdy, sama była, w koncu byłą to impreza sylwestrowa

#3 ~magdalena89~

~magdalena89~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 08:36:15

Dziwią mnie takie negatywne opinie, byłam na sylwestrze z Party Camp a teraz na wakacjach i wszystko było w porządku, bawiłam się świetnie :D Mogę szczerze polecić ich :)

#4 ~dawidziak~

~dawidziak~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:07:06

Co jak co, ale ludzie popełniają błędy i ja to rozumiem, ale żeby od razu obsmarowywać w internecie to już przesada. Byłem na wyjeździe organizowanym przez Party Camp i nie mam żadnych zastrzeżeń, wiadomo pojawiają się czasami potknięcia ale od razu panowali nad sytuacją i wszystko było w porządku :)

#5 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 17:29:29

a my ze znajomymi bawiliśmy się świetnie :D byliśmy na majówce i było suuuper! wszystko bardzo dobrze zorganizowani i przede wszystkim niesamowici ludzie :)

#6 ~madziakurek~

~madziakurek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 18:24:17

ja w tym roku wybieram się na tego Sylwestra i mam nadzieję, że będzie extra bo już się doczekać nie mogę :D

#7 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 12:25:34

Dramat! Byłam na Sylwestrze 2018/2019 w Zakopanym. Zero jakiejś organizacji za strony koordynatorów. Nie liczyli się z uczestnikami. Nie trzymali się planu, który otrzymaliśmy pierwszego dnia. Zero jakiegokolwiek powiadomienia o której godzinie wyjazd i gdzie zbiórka. Masakra! Jeżeli już zakupiliście taki wyjazd to dopominajcie sie o wszystkie wycieczki bo oni oszczedzają i jeżeli ktoś nie wywalczy sobie i nie dopomni się że jest to w cenie to wezmą te pieniądze do swojej kieszeni a wy nigdzie nie pojedziecie! Nam powiedziano że nie będzie obiadokolacji a poszliśmy grupą do biura że jest według planu i musi być, wtedy jednak okazało się że będzie obiadokolacja dla nas. Dlatego was ostrzegam. Ogólnie imprezy sylwestrowe były powiedzmy okej, ale były problemy z powrotem autokarem bo mieli nas gdzieś.

#8 ~Patryk23~

~Patryk23~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:24:35

Ja byłem na jedenym wyjeździe i byłem bardzo zadowolony, super pozytywni ludzie z którymi kontakt mam do dziś, organizacja tez spoko jak dla mnie :D polecam spróbować

#9 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:48:02

Wiadomo ze czasem zdarzają sie małe niedociagniecia ale przy takiej liczbie osób to praktycznie niemożlwie zeby wszystkim, wszytsko odpowiadało! Mnie osobiście podobało się mimo wszytsko, byłam równiez na wyjeżdzie majówkowym w Hiszpanii, ekstra! :D

#10 ~eliza22~

~eliza22~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 21:33:23

Odradzasz? Mnie sie osobiście podobało. Zdarzają sie czasem sytuacje które wychodza nagle, ale zawsze były na bieżąco rozwiązywane :) Poznałam wiele miłych osób z którymi mam kontakt do dzis. Wyjazd zaliczam do udanych.

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:10:44

mnie sie osobiście bardzo podobało, pozanałam mega pozytywnych ludzi, najlepszy sylwester w życiu :P

#12 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:57:01

No to jak się tamto miejsce nie podoba no to tam już nie chodzić. Ot, innym się podobało. A może też i niektórym nie podobało się przez złe spędzenie sylwestra? Może komuś bardziej podszedłby sylwester tantryczny. No, ale kto dotychczas o takowym miał okazje słyszeć?

#13 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 13:58:44

Nie rozumiem tego odradzania i zarzutów. Jeśli ktoś narzeka na brak ścisłego planu organizacyjnego, co do godziny, to jest to dla mnie śmieszne.

Ludzie jadą tam by się bawić i imprezować. Trudno wymagać od organizatorów by o 7 rano zwalali skacowanych ludzi z łóżek, ponieważ śniadanie jest w planie, a po nim 3 h jazdy na nartach.

Zapoznałam się z komentarzami w internecie zanim pojechałam i z reklamami. Nie zaskoczyło mnie absolutnie nic. Dlaczego? Bo wszędzie na stronach jest napisane, że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uczestników wycieczki. Nie pilnują ich, a plan jest bardzo luźno dopasowany do preferencji uczestników.

Dlaczego? Bo sami organizatorzy nigdy nie wiedzą na jaką grupę trafią. Będą ludzie, którzy wstaną o 7 i grzecznie zejdą na śniadaie. Inna grupka nie wróci do hotelu na 3 noce, bo mają wazniejsze sprawy na głowie.

Dlatego jadąc na taki wyjazd przede wszystkim trzeba się przygotować, że wróci się z niego trzy razy bardziej zmęczonym. Bo nie jedzie się tam odpoczywać. Tylko oderwać się od szarego życia, przeżyć fantastyczną przygodę i nie zaprzątać sobie głowy myśleniem, czy wypada o 5 rano kontyrnułowac imprezę na plaży, czy już powinno się wrócić do pokoju.   

#14 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 15:03:08

Byłam i mega mi się podobało. Trafiłam na super ludzi. Potrafiliśmy bawić się z organizatorami do białego rana. Naprawdę Chorwację będę bardzo miło wspominać. Ciekawi mnie skąd tyle negatywnych komentarzy o tym biurze    :)

#15 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 08:32:05

Mi się na Party Camp mega podobało. W tamtym roku byliśmy ze znajomymi na campie i w tym też już zaplanowaliśmy tydzień w Hiszpani! Dla studentów spoko sprawa, szczególnie imprezy na plaży :) Z organizacją też nie było problemów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych