Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Świeży dorsz

dorsz kutry

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 20:49:17

Najpierw musiałbyś znać definicje słowa paser, bo znowu wypisujesz bzdury. Idź na policję :D chętnie się pośmieje jak po raz kolejny zrobisz z siebie idiotę. Stary to jesteś ty i nie obrażaj nikogo z mojej rodziny, Standardowe pytanie w przypadku postów lewatywy, co te bzdury mają do tematu dyskusji?

Temat -świeży ; dorsz]Tak najsmaczniejszy w.....okresie ochronnym.Grilowany a jakże .Jak można nazwac kogoś ,kto kupuje kradziony towar?Jak można nazwac osobnika ,który kradnie cenny czas pracy wypisując totalne bzdury[ rozprawy naukowe?] w czasie godzin pracy?Pobierając nienależną zapłatę.

Sam sobie odpowiedz na te i inne pytania.

Jednak wiem ,że nie jesteś żadnym pracownikiem a więc nie okradasz nikogo.Nigdzie nie pracujesz ,znaczy to że tylko kłamiesz .Nie masz żadnego wykształcenia ,to widac na każdym kroku.

No i brak ci elementarnej kultury.Ale kto miał cię tego nauczyc/przekazac.Ktoś kto zakupuje kłusowany towar?

#42 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 20:56:02

Bo niemądry człowieku w sezonie ochronnym można legalnie łowić dorsze, jeżeli łódź ma nie więcej niż 12 metrów długości, to raz, a dwa, że jak zwykle napisałeś stek bzdur nijak związany z rzeczywistością, ciężko nazwać cię inaczej jak totalnym durniem. Wiem, że rodzice kupowali dorsze w wakacje, ale nie wiem, czy pochodziły od kłusowników, czy od rybaków, którzy zgodnie z prawem mogli wtedy wypływać i łowić dorsze. Mają dojście i myślałem, że to z lewizny pochodzi, a się okazało, że rybacy mogą jednak legalnie łowić dorsze w sezonie połowowym, jeżeli spełnią pewne kryteria. Wystarczy tylko, ze zrozumieniem przeczytać posty w tym wątku, ale to cię przerasta i tego co potrafi przeciętny 15 latek ty nie umiesz. To cię boli grillowany dorsz :D, nie masz grilla i nie możesz sobie pozwolić na dorsza prosto z grilla, a tutaj jest całe meritum sprawy i tutaj cały żal i pretensje. Nie chce mi się prostować wszystkich twoich absurdów i urojeń, każdy kto ma mózg po przeczytaniu twoich postów dojdzie do podobnych wniosków, ja nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu ubliżając wszystkim naokoło. Tyle razy udowodniłem ci bzdury i wytykałem totalne głupoty, a tobie się to nie udało, ani nigdy nie uda, więc idą wulgaryzmy i obrażanie moich rodziców, dla mnie to tak niski poziom i tak kompletny brak kultury, że może sobie na to pozwolić taki totalne dureń jak ty, ja nigdy bym się do tak żałosnego poziomu nie zniżył, ale ja jestem wykształconym człowiekiem, a nie prostakiem bez matury. Obrażanie kogoś rodziców nic o nich nie wiedząc, to jest dla mnie totalny dno i totalny brak kultury i jakichkolwiek norm społecznych, jesteś totalnym zerem i tyle w temacie. Dno totalne i największy cham i prostak, oto cały lewatywa. Dyskusja z takim dnem uwłacza mojemu intelektowi. Żegnam przygłupa.

Ps. Sprawdź sobie totalny baranie definicje słowa nienormowany czas pracy. Na studiach nie byłeś to nie wiesz jak rozprawa naukowa wygląda, więc tego nawet komentować nie będę. Lepiej pisać mądre posty związane z tematem jak ja, niż totalne i absurdalnie głupie brednie jak ty.

Użytkownik Nocny Kowboj edytował ten post 19 grudzień 2013 - 23:59:25

#43 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 12:11:27

Nienormowany czas pracy polega na pełnej dyspozycyjności i przydatności.Za tę dyspozycyjnośc osoba ta jest odpowiednio wynagradzana .Pracownicy pracujący w nienormowanym trybie są  niezwykle szanowani ,sprawdzeni,oddani firmie,przeważnie na wysokich stanowiskach.

Niestety ty nie spełniasz żadnych warunków i nigdy nie spełnisz z wielu powodów.ogólnie znanych przez wszystkich ,którzy czytali te twoje śmieszne wpisy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dorsz, kutry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych