Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 09:19:46

To ładnie że znasz języki obce, ale to nie daje patentu na modrosc. Nie mówiąc o kulturze.
Zaorany?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 12:11:23

Just a minute, please. To już nie można wyrażać własnych opinii? Skoro możesz ty jako pisowiec, to mogę i ja. I proszę mnie nie obrażać słowem propaganda, alright?

Przecież to trzeba nazwać po imieniu. To gorzej jak nachalna propaganda. Geny po komunistach?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 08:28:15

W Polsce nie było komunistów. Sporo natomiast było ludzi rozsądnych. Teraz też tacy są i ja też.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 08:51:34

W Polsce nie było komunistów. Sporo natomiast było ludzi rozsądnych. Teraz też tacy są i ja też.

W Polsce nie było komunistów?

A tacy naziści to pewnie wg ciebie nie byli Niemcy, tylko kompletnie osobna nacja :D

Komunizm to ideologia, która może przyświecać człowiekowi niezależnie od narodowości, może trochę się dokształć w zakresie doktryn czy historii Polski, albo przynajmniej spróbuj nieco pomyśleć, zanim podobną głupotę napiszesz.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 09:00:29

W Polsce nie było komunistów?

A tacy naziści to pewnie wg ciebie nie byli Niemcy, tylko kompletnie osobna nacja :D

Komunizm to ideologia, która może przyświecać człowiekowi niezależnie od narodowości, może trochę się dokształć w zakresie doktryn czy historii Polski, albo przynajmniej spróbuj nieco pomyśleć, zanim podobną głupotę napiszesz.

Aleś Ty wykształcuny. Strach się bać.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 18:51:20

A w Polsce byli sami Polacy? Rosjan i ich przewerbowanych agentów idei ZSRR nie było?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 13:36:32

A w Polsce byli sami Polacy? Rosjan i ich przewerbowanych agentów idei ZSRR nie było?

Polska istnieje bez względu na język, w którym wpisana została twoja legitymacja partyjna ani kolor. Zapamiętaj to sobie chłopczyk.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych