Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Spektra~

~Spektra~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 16:02:00

Występ bardzo mi się podobal i zespół, ktory poprzedzał recital p. Alicji Majewskiej też był niezly. Prawdę mówiąc kosztowałem równiez serka "Słupski chłopiec" - taki sobie, to serki firmy TUREK są o wiele lepsze. Nigdy nie ma tak żeby nie moglo byc lepiej. Za pomysl święta ulicy brawo, za wsytój 2. Co sie tyczy glosu pomorza , to spadł na psy ,nic ciekawego i mądrego w nim nie ma. Ciał

#2 ~ciekawscy~

~ciekawscy~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 16:28:00

co to jest " za wsytój "?

#3 ~Spektra~

~Spektra~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2007 - 08:56:00

Chodziło mi oczywiscie o wystrój ulicy, inaczej mówiąc dekorację , przyozdobienie itp pozdrawiam .

#4 ~ok bylo~

~ok bylo~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 08:10:00

Taki koncert mnie nie interesuje. Nawet nie wiem, kim jest ta kobieta, która śpiewa - mówi Tomasz Dawidowicz, młody turysta z Wrocławia. zwykly glupol, wixiarz Wstydzilbym sie podac nazwisko bedac takim cymbalem :D

#5 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 09:21:00

zgadzam się z Tobą!

#6 ~Mors~

~Mors~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 15:55:00

Też się zgadzam co do oceny pana w Wrocławia. Poza tym dla młodych był koncert zeposłu Parafraza, a innym też sie coś należy. Może nastolatków na tym koncercie nie było, ale słuchacze byli w róznym wieku, nie tylko emerytalnym. Pani Alicja Majewska może komuś się kojarzy z dawnym śpiewaniem, bo niezbyt często ją słuchać, ale utworami z soboty pokazała, że ma ciekawy repertuta, potrafi śpiewać (to nie Gosia Andrzrjewicz, ale prawdziwa wokalistka estradowa z klasą), a kompozytor który jej akompaniował również pokazał wielką klasę. Można było zatem było być na bardzo klimatycznym koncercie i nawet - po frekwencji na Parafrazie (choć też całkiem ciekawy choć w innym stylu i poziomie, bo to jednka artyści bardziej na wstępie swej kariery), nie spodziewałam,że aż tyle osób przyjdzie, bo i pogoda nie była sprzyjająca i pora poźna. Na pewno było więcej niż 300 osób, a liczyć jeszcze umiem.Ulica ciut nabrałal klimatu, choć faktycznie przydałoby się pododawać to i owo. Może zamontować światełka wieszane w okresie świątecznym ?Impreza na zakończenie sezony ma swój sens, bo wcześniej był inne, a poza tym turyści wciąż dopisują i też trzeba ich czymś przyciągać.Głównym moim zastrzeżeniem do organizatorów jest brak opieki Straży Miejskie i stąd jacyś żądni zwrócenia na siebie uwagi piwosze zakłócili nieprzyjemnie tak klimatyczny koncert. Poza tym Pan prowadzący mógł pomyśleć też o własnym wystroju, a nie wyskoczyć w jamiś powyciąganym polarze jako konferansjer (skoro już musi wychodzić na scenę).Faktycznie treść tego artykułu zastanawia, czemu ma służyć i powstaje pytanie co powieziliby słuchacze koncertu.

#7 ~Mors 2~

~Mors 2~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 15:59:00

Notbene nie została opisana impereza o sądzie nad Święcami, a tam to dopiero był brak frekwencji i choas organizacyjny.

#8 ~Spektra~

~Spektra~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 16:11:00

Niektorzy aż wstyd powiedziac, znają się tylko na trunkach i potupajce. Lecz są rownież ludzie bardziej uduchowieni, ktorzy potrafia dojrzec piękno oraz wspaniale sie bawic bec alkoholu. Co się tyczy red. Prusaka to widac człowiek calkowicie nie przygotowany muzycznie oraz brak mu poczucia piękna , taktu. Do Koziej Wulki p. prusak.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 19:53:58

święta ulic to słuszny kierunek. Po zamknięciu dla ruchu rzecz jasna. Marynarskiej Polskiej powinna świętowac święto  dwulicy w  dniu święta Marynarskiej Polskiej.  

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 23:24:48

Za gęsta zabudowa. Ale fajerwerki można by wypuścić np z dachu ratusza.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 08:56:38

Zanim zaczniecie strzelać pomyślcie o psach. Mój przeżywa traume. Każdego sylwestra a ja z nim. Lasery są lepsze.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 16:00:27

Zdecydowane nie fajerwerkom. popieram zakaz.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:55:00

Z tego, co rozumiem z tytułu, żadnych fajerwerków nie będzie. Jest to mądrą decyzja. Mam nadzieję że zostanie podtrzymania. Warszawa też już od tego odchodzi. W kolejce jest Wrocław, Kraków, Gdańsk. Brawo.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 13:45:51

artykuł jest z 2007 roku...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 16:14:46

artykuł jest z 2007 roku...

Ale wciąż aktualny. Bardzo dobrze świadczy o wrażliwości władz miasta. I o ich wyobraźni. Żyją wśród nas pieski, które bardzo zxle znoszą takie pokazy.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 07:58:47

Fajerwerki są nieko logiczne. Straszą nie tylko pieski, ale także ptactwo. Sama widziałam i nikt mnie nie przekona że jest inaczej.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 08:41:55

Hmmm. Odnoszę wrażenie, że Ktoś pompuje ten post sprzed 15 lat, bo chce odwrócić uwagę od realnych problemów miasta. Ktoś piszę wielką literą, żeby mimowolnie nie obrazić.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 16:51:45

Trafiony, zatopiony.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 19:20:13

Ale wciąż aktualny. Bardzo dobrze świadczy o wrażliwości władz miasta. I o ich wyobraźni. Żyją wśród nas pieski, które bardzo zxle znoszą takie pokazy.

koń by się obśmiał z tak nachalnej propagandy

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 23:44:17

koń by się obśmiał z tak nachalnej propagandy

Just a minute, please. To już nie można wyrażać własnych opinii? Skoro możesz ty jako pisowiec, to mogę i ja. I proszę mnie nie obrażać słowem propaganda, alright?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych