Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

91 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 19:09:18

PS 3
Fala uderzeniowa faktycznie tak napisałem, ale jest to powszechnie używane w astrofizyce, np. "Fala uderzeniowa supernowej" wpisz sobie w google. Chodzi o falę naładowanych cząstek powstałych po wybuch np. bomby atomowej, albo supernowej. Nie jestem pewiem czy to precyzyjne określenie, ale skoro eksperci go używają to i ja :D. Czym zasilić laser? Panele słoneczne, albo reaktory izotopowe montowane w sondach od dziesiątków lat, np. sondy Voyager. Napisałeś niby psycholigiczne, że się interesujesz astrofizyką, a miało to za zadanie podświadomie upewnić cię w dziwledzinie, w której się interesujesz, miało to też wywrzeć wrażenie na oponencie, że niby wiedzę masz i wszystko co piszesz to prawda. Otóż ja też się interesuję psychologią :D. Ja mówię sprawdzam, i wyszedł twój brak jakiejkolwiek wiedzy na temat na temat astrofizyki i brak podstaw fizyki (w zawodówce chyba fizykę mieliście?). Według twojej wiedzy: Meteor to to samo co asteroida i planetoida, eksplozja bomby atomowej nie wytworzy fali uderzeniowej naładowanych cząstek, bo to próżnia (o korpuskularnej teorii nawet nie wspomę, bo zbaraniejesz do reszty), laser potrafiący odparować lód w próżni to według ciebie nieistnieje i gdyby istniał to byłaby "najpotężniejsza broń na Ziemii" tak jakby potężniejsze od niego głowice termojądrowe trójfazowe nigdy nie istniały, a co więcej nie ma czym go zasilić, chociaż w sondach działających po kilkadziesiąt lat jak Voyager montuję się od ponad 50 lat reaktory izotopowe. Nawet nie wiesz, że istnieją lasery mieszczące się na ciężarówkach mogące niszczyć rakiety, a DARPA już je testuje, a taki laser zasilany reaktorem izotopowym może działać bardzo długo, nawet latami. I takie lasery już istnieją i działają. Co więcej jesteśmy coraz bliżej laserowych reaktorów fuzyjnych. Podsumowując, zero wiedzy z dziedziny astrofizyki, jeszcze gorzej sprawa wygląda z podstawami fizyki, a wiedza o postępie technicznym i nowych technologiach u ciebie nie istnieje, tak jakbyś się zatrzymał w latach 70. po skończeniu zawodówki na poziomie wiedzy. Twoja wiedza to UWAGA: popularnonaukowy Focus i jakiś film. Żenada...

#82 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 06:23:01

...no dobrze, ale na koniec powinienes podac zrodlo i autora tego tekstu ktory  zerznales i wprowadziles nieznaczne korekty i kilka swoich zdan...aby wygladal jak twoj autorski.  :D 
Rozsmieszaja mnie taki ciolki jak ty, ktorzy az tak sie pruja na forum.  :D 
Zajelo ci to sporo czasu, znalezienie takiego materialu i pozmieniane go nieco na wlasny uzytek...ale zachodzi pytanie po co ?!  :D ...az tak jestes zakompleksiony, ze az tak ci na tym zalezy, zeby cos komus udowodnic ?!  :lol: 
Zajmij sie czyms pozytecznym tumanie, taka moja rada dla ciebie...chociaz musze ci przyznac ze mnie rozsmieszyles z samego rana... :D ...pozdrawiam.  :D 

#83 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 06:27:40

(...) Poza tym to nie moje wymyślanie, tylko opinie profesorów astrofizyki."
...
...Użyj google translatora jak angielskiego nie znasz i polecam portal space(kropka)coma, masa fachowych artykułów naukowych tam jest
:D.

...otoz to !  :lol:  :rolleyes: :rolleyes:  :lol: ...wypisz wymaluj idiota obecny-...w akcji  :lol:

#84 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 17:08:03

...no dobrze, ale na koniec powinienes podac zrodlo i autora tego tekstu ktory  zerznales i wprowadziles nieznaczne korekty i kilka swoich zdan...aby wygladal jak twoj autorski.  :D 
Rozsmieszaja mnie taki ciolki jak ty, ktorzy az tak sie pruja na forum.  :D 
Zajelo ci to sporo czasu, znalezienie takiego materialu i pozmieniane go nieco na wlasny uzytek...ale zachodzi pytanie po co ?!  :D ...az tak jestes zakompleksiony, ze az tak ci na tym zalezy, zeby cos komus udowodnic ?!  :lol: 
Zajmij sie czyms pozytecznym tumanie, taka moja rada dla ciebie...chociaz musze ci przyznac ze mnie rozsmieszyles z samego rana... :D ...pozdrawiam.  :D 

Czarny nieuku "Pantero :D", tak jak twoim poprzednikom powiem, kr.a kto Wam dał wykształcenie podstawowe?

Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarny i tępy mózg, ma ten koleżka. :D

A ty jesteś o 100 razy głupszy od niego. Kr.a czarni nie są tak tępi jak ty /Wpis powyżej, ilość błędów żenująca/

Nie pozdrawiam.

#85 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 19:31:26

Kocie Oliku  :) ...nie badz rasista i nie obrazaj czarnoskorych ludzi mieszkajacych w Afryce.  :D 
Pozdrawiam cie bardzo serdecznie !  :D

#86 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 19:40:12

Czarny nieuku "Pantero :D", tak jak twoim poprzednikom powiem, kr.a kto Wam dał wykształcenie podstawowe?

Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarny i tępy mózg, ma ten koleżka. :D

A ty jesteś o 100 razy głupszy od niego. Kr.a czarni nie są tak tępi jak ty/
Wpis powyżej, ilość błędów żenująca/

Nie pozdrawiam.

Dobrze przynajmniej że jesteś samokrytyczny, faktycznie ilość błędów w twoim tekście jest żenująco duża.
Tak na marginesie zapytam, co oznacza to kr.a w twoim tekście ? Cóż to za tajemniczy skrót ?

#87 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 20:04:21

Dobrze przynajmniej że jesteś samokrytyczny, faktycznie ilość błędów w twoim tekście jest żenująco duża.
Tak na marginesie zapytam, co oznacza to kr.a w twoim tekście ? Cóż to za tajemniczy skrót ?

Ciekawe pytanie zadalas Justyno.  :) Ja tez jestem ciekawy co to za skrot ten k.ra, a powtarza go tam 2 razy.   :D Pozwolilem sobie wpisac to w google ...i nic.  :D 
...ale poczekamy zobaczymy, co nam w tym temacie odpowie tenze frustrat Olik.  :D 
P.S.
Na marginesie tylko dodam, jako ciekawostke, ze sasiadka mojej Mamusi w Slupsku ma psa kundla ktory tak sie wabi...Olik.  :lol: 
To taki maly kudlaty kundel, jak zbiega na spacer z czwartego pietra, to slychac go na calej klatce schodowej...taki to Olik.  :D 
...oczywiscie jak ktos przechodzi obok, to zawsze uszczypnie za nogawke, taki to kundel.  :D 
Raz zbiegal, a ja wchodzilem do gory...oczywiscie ugryzl mnie w kostke...ale wtedy ja kopnalem go dosc mocno...a on z piskiem zlecial na polpietro...i juz wiecej mnie nie ugryzl...szczeka i owszem (jak na wszystkich)...ale omija teraz...szerokim lukiem hihihi. 
Ten tutaj Olik, ten na tym forum...jest calkiem podobny do tego kundla.  :D 

#88 ~obserwator forum~

~obserwator forum~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 21:51:54

HAHAHAHA i OLIK WYMIĘKŁ HAHAHA

#89 ~Benek~

~Benek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 21:52:57

HAHAHAHA i OLIK WYMIĘKŁ HAHAHA

Zastanawia się co to za skrót, ten co napisał. :lol:

#90 ~user~

~user~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 06:28:55

...kurka wodna...no nie chce mi sie juz ogladac tego filmu "kler".  :D ...tyle sie o nim nasluchalem w mediach, tyle konferencji o nim ogladnalem, tyle zwiastunow, tyle wywiadow z rezyserem i aktorami, tyle fragmentow tego filmu, tyle reklam...

...ze czuje sie jak bym juz go ogladam 4 razy... :D  ...serio...a ani razu nie ogladnalem.
P.S.

Rezyserowi tego fimu chyba cos w zyciu jednak nie wyszlo...najpierw chamski film o drogowce, teraz o kosciele...cos z nim nie tak...z tym facetem...ma jakas traume, no nie lubi gosc policji / kosciola / pewnie lekarzy tez nie lubi...i nikogo nie lubi...jak ten no...jak mu tam...forumowy troll ze wsi pod Slupskiem - obecny1...co to niczego co polskie nie lubi...ba...nie lubi...nienawidzi wrecz ! ...taki to typ.  :D 
Co sie tyczy tego rezysera smarzewskiego czy jak mu tam...to gosciu musi byc pedofilem...albo bardzo lubi pedofilow...
... oczywiscie oficjalnie mowi ze jest odwrotnie, ze ten film to taki apel...to taki rodzaj walki z pedofilami itd...itp... ;) ...baju baju  ;) Kazdy myslacy czlowiek widzi ze cos jest z nim nie tak...bo dlaczego np. nie zrobil filmu o swoim srodowisku...o aktorach / rezyserach ? Czy jego srodowisko jest wylaczone i wszystko tam jest OK ?  ;) ...przykladow pedofilii w jego srodowisku moznaby mnozyc wiele...np. Roman Polanski...i wielu wielu innych.
Tak czy inaczej w kazdym srodowisku sa pedofile...wrod aktorow, wsrod rezyserow, wsrod lekarzy, wsrod policjantow, wsrod nauczycieli, wsrod piekarzy itd...itp...
...wszystkim tym pedofilom, wszystkim bez wyjatku (z innych grup spolecznych niz kler) ....smarzewski zapewnil oddech, swobode dzialania, wiekszy rozmach, wiecej mozliwosci...
...poniewaz smarzewski uczepil sie jednej grupy ludzi (kleru) ...odwracajac tym samym uwage gawiedzi od innych grup spolecznych...gdzie pedofilow nie brakuje, oj nie brakuje...
...to troche jest tak, jak zlodziej krzyczy : lapac zlodzieja ...i sam kradnie. :) 
Pedofile z innych grup spolecznych niz kler moga czuc sie teraz spokojniejsi / bezpieczniejsi /bardziej bezkarni...poniewaz teraz wszystkie dziala / armaty ociezalej umyslowo gawiedzi skierowane sa na kler. 
...i tak o to smarzewski zarobil kolejne miliony na krzywdzie dzieci, ktore teraz z podwojna sila beda wykorzystywane przez pedeofili w tych wszystkich innych grupach spolecznych niz kler.
Taki to hipokryta z tego smarzewskiego...nie ma zadnych oporow przed zrobieniem kasy...nie wazne kto na tym tak na prawde ucierpi...wazne ze jest kasa... a ludzie (nie wszyscy) nie widza w czym tak na prawde jest rzecz.
...
...

Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli...dobrej nocy. :) 

W każdej grupie społecznej znajdą się źli ludzie, wiedzą o tym nawet dzieci w szkole podstawowej,
ale Obecny1 to typowy antypatriota. Gość nienawidzi wszystkiego co polskie, a musi z tym żyć, bo mieszka na wsi pod Słupskiem. Jego ip jest tego dowodem.

#91 ~UNIKAT~

~UNIKAT~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 09:40:00

Jakiego

#92 ~Dolina rzeki~

~Dolina rzeki~
  • Goście

Napisano dziś, 00:36

W drzewach szumi pamięć po tych, których już nie ma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych