Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

św. Antoni - modlitwy

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 REZYDENT

REZYDENT

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 05:49:29

Modlitwa o otrzymanie zgubionych i skradzionych rzeczy

Święty Antoni! Wielką łaską obdarzył Cię Bóg, czyniąc patronem rzeczy zgubionych i skradzionych. Stroskany przychodzę do Ciebie ufając, że pomożesz mi w odnalezieniu rzeczy zgubionej, której bezskutecznie szukam. Wspomnij na to, jak wielką łaskę Bóg wyświadczył Tobie, posyłając do Ciebie wszystkich strapionych, ufających, że Twojej modlitwie Bóg niczego nie odmówi. Jakże często się działo, że za Twoim wstawiennictwem umarli otrzymywali życie, błądzący – dobrą radę, uciśnieni – pociechę, opętani – uwolnienie, trędowaci – oczyszczenie, więźniowie – wolność, podróżujący – pewność życia, kalecy zdrowie, okradzeni – swój majątek, znajdujący się w niebezpieczeństwie – ocalenie, a wszyscy cierpiący – pomoc i pociechę. Także dzisiaj wszędzie doznajemy owoców Twego wstawiennictwa u tronu Bożego. Wyjednaj mi łaskę, abym ja także był jednym z tych, którzy doznali Twojej pomocy. Polecam Twej opiece to co mi skradziono, a jeżeli zgadzam się to z wolą Bożą, to spraw, abym to otrzymał i mógł znowu cieszyć się tym ku Twojej chwale. Amen.

Modlitwa i Litania do św. Antoniego

Święty Antoni, wielki nasz Patronie, prosimy cię pokornie, abyś z wysokości swej chwały wejrzał na nas i przyszedł nam z pomocą. Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają twego pośrednictwa i proszą o opiekę. Nie odrzucaj i naszych ufnych próśb, ale wspomagaj nas w naszych troskach i kłopotach. Twoi czciciele znają twe skuteczne wstawiennictwo w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym. Z ufnością błagamy, spraw, abyśmy dzięki twej opiece mieli zawsze silną wiarę, pracowali nad poprawą życia i pomnożeniem łaski uświęcającej. Polecaj nas Najświętszej Maryi, Matce Bożej, której zawdzięczasz szczególną pomoc w pracy dla zbawienia ludzi. Ty wiesz, jak słabi i nędzni jesteśmy, wiesz najlepiej, jakie zło zewsząd nas otacza i jak bardzo potrzebujemy twej pomocy. Prosimy cię, święty Antoni, abyś nas wspomagał w życiu i kierował ku dobremu Bogu. Wspieraj wszystkich, którzy zwracają się do ciebie w swych potrzebach i troskach. Niech wszyscy odczuwają twoją opiekę i doznają twej pomocy, wielbiąc Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Litania do świętego Antoniego

Kyrie elejson. Chryste elejson. Kyrie elejson.
Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże,
Duchu Święty, Boże,
Święta Trójco, Jedyny Boże,
Święta Maryjo, bez zmazy pierworodnej poczęta, módl się za nami.
Święty Antoni, ozdobo portugalskiej ojczyzny,
Święty Antoni, nowe światło włoskiej ziemi,
Święty Antoni, chwało miasta Padwy,
Święty Antoni, filarze Kościoła świętego,
Święty Antoni, ozdobo Zakonu Braci Mniejszych,
Święty Antoni, wierny synu świętego Franciszka,
Święty Antoni, serdeczny przyjacielu Dzieciątka Jezus,
Święty Antoni, niestrudzony w głoszeniu Ewangelii,
Święty Antoni, gorliwy kaznodziejo,
Święty Antoni, nauczycielu prawdy,
Święty Antoni, przewodniku dusz,
Święty Antoni, zdobywający serca dla Chrystusa,
Święty Antoni, proroku swoich czasów,
Święty Antoni, żarliwy apostole,
Święty Antoni, gotowy na męczeństwo za wiarę,
Święty Antoni, nawracający grzeszników,
Święty Antoni, zwalczający występki,
Święty Antoni, odnowicielu obyczajów,
Święty Antoni, opiekunie uciśnionych,
Święty Antoni, pociecho strapionych,
Święty Antoni, aniele pokoju,
Święty Antoni, gardzący chwałą ziemską,
Święty Antoni, miłujący życie ukryte,
Święty Antoni, mężu świętej modlitwy,
Święty Antoni, napełniony miłością Bożą,
Święty Antoni, zwierciadło cnoty,
Święty Antoni, miłośniku pokory,
Święty Antoni, krysztale czystości,
Święty Antoni, perło ubóstwa świętego,
Święty Antoni, wzorze posłuszeństwa,
Święty Antoni, przedziwny w mądrości,
Święty Antoni, skarbnico Pisma świętego,
Święty Antoni, miłujący sprawiedliwość,
Święty Antoni, postrachu złych duchów,
Święty Antoni, wskrzeszający umarłych,
Święty Antoni, odnajdujący rzeczy zgubione,
Święty Antoni, chwalebny cudotwórco,
Święty Antoni, święty całego świata,
Przez tajemnicę wcielenia Słowa Bożego, aby w nas zawsze mieszkało, przyczyń się za nami.
Przez narodzenie Dzieciątka Jezus, które spoczywało na Twoich rękach,
Przez krzyż i mękę niewinnego Baranka, abyśmy ukrzyżowali ciało z jego pożądliwościami,
Przez śmierć i pogrzeb Pana, abyśmy umierali naszym namiętnościom i pogrzebani z Chrystusem
razem z Nim mogli żyć na wieki,
Przez chwalebne zmartwychwstanie Syna Bożego, abyśmy w dniu ostatecznym mogli być zaliczeni do Jego wybranych,
Przez cudowne Wniebowstąpienie Pańskie, abyśmy osiągnęli wieczne szczęście,
Przez przyjście Ducha Świętego Pocieszyciela, aby On nas nauczył całej prawdy,
Aby Bóg nam odpuścił nasze grzechy,
Aby Bóg zachował w pokoju Kościół święty i duchowieństwo,
Aby Bóg dał wieczny odpoczynek wszystkim zmarłym,
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami
W. Módl się za nami, święty Antoni.
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.
Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, Ty w świętym Antonim z Padwy dałeś swemu ludowi znakomitego kaznodzieję, opiekuna ubogich i cierpiących. Spraw, za jego wstawiennictwem, abyśmy wprowadzali w życie wskazania Ewangelii i doświadczyli Twego miłosierdzia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa w chorobie

Święty Antoni, za Twoim wstawiennictwem wielu chorych, będących w niebezpieczeństwie śmierci, odzyskało zdrowie. Ja także zostałem dotknięty chorobą i spoczywam na łożu boleści. Przekonałem się, że ludzie nie są w stanie mi pomóc.

Obranie sobie za patrona św. Antoniego

Św. Antoni, sławny sługo i przyjacielu Jezusa Chrystusa! Tyś dostąpił piastował Dzieciątko Jezus na swych rękach, a dziś cieszysz się Nim w Niebieskiej Krainie. Składam Bogu dzięki za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, którymi moją duszę obdarzyłeś. Na nowo obieram Ciebie dzisiaj za mego orędownika i wiernego Ojca. Postanawiam mocno nigdy Cię nie opuścić ani pozwolić ubliżyć Twej sławie, lecz zawsze Cię czcić i kochać. Proszę Cię, weź mnie w swoją opiekę i pomagaj mi we wszystkim. Nie opuszczaj mnie, lecz bądź mi towarzyszem w drodze do wieczności, moim orędownikiem, obrońcą i mą gwiazdą przewodnią tak w życiu, jak i przy śmierci. Amen. O św. Antoni, ubogacony łaską Bożą, do którego ułomni i uciemiężeni tak często wzdychają, a wzdychając pomocy, znajdują ją. Ja także z wielką ufnością proszę Cię o pomoc w mych przykościach i trudach życia codziennego.
Racz mnie wspierać w ostatniej godzinie mego życia. Przyjmij mnie, o najłaskawszy święty Antoni, na swego sługę i syna (córkę). Niech miłość Twoja będzie dla mnie opoką, która wielce u Boga zdziałać może, która pomoże mi dostąpić Królestwa Niebieskiego i pozwoli godnie umrzeć w obecności Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi. Amen.

Modlitwa ku czci św. Antoniego

Święty Antoni, wzorze wielkiej świętości, pomóż mi żyć jak prawdziwy chrześcijanin, wierny przyrzeczeniom chrzcielnym.
Ty wiesz, jak wielkie są niebezpieczeństwa i trudności mego życia. Wyjednaj mi, abym pokonał wszelkie pokusy do złego i miał odwagę bycia świadkiem mej wiary. Wyjednaj mi serce zdolne do miłowania Boga ponad wszystko, gotowe do przyjęcia Jego świętej woli pośród ofiar i wyrzeczeń. Otwórz mą duszę, bym kochał mych bliźnich szczerze i ofiarnie. Pozwól mi być gotowym do służenia im pociechą we wszystkich ich potrzebach.
Podtrzymuj mnie Twoim przykładem, abym zasłużył na Bożą przyjaźń. Amen.

#2 ~San Pedro~

~San Pedro~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 00:21:22

Kierując wszystkie działa na jedną grupę społeczną, na kler, chroni się pedofilów z innych grup społecznych. Ci pedofile z innych grup społecznych są teraz bezkarni.
DZIECI czyli ofiary pedofilów lekarzy, sędziów, nauczycieli, policjantów, aktorów, reżyserów, kierowców i tych z grupy LGBT / a tam jest ich najwiecej i z tych innych grup spolecznych muszą teraz milczeć, wszak tylko pedofile z kleru są aktualnie na tapecie i są źli, 
innych pedofilów nie ma, nie było i nie będzie.
Taka jest właśnie propaganda przeciwników Kościoła Katolickiego w Polsce.
Przez takie zachowanie, przez celowe rozsiewanie takowej fałszywej propagandy cierpią dzieci, tak, gwałcone dzieci,
bo przecież pedofil np sędzia albo nauczyciel nie może być pedofilem, pedofilem może być przecież tylko ksiądz.
O co zatem w tym wszystkim chodzi, czy to jest tylko celowa nagonka na jedną grupę społeczną jaką jest kler, czy może jednak chodzi o coś jeszcze innego, dodatkowego.
Zachodzi uzasadnione podejrzenie, że forumowicz phoenix7 robi to celowo, żeby odwrócić uwagę od swojej grupy społecznej *LGBT, w której statystycznie jest najwięcej pedofilów, 
bo przecież gej może być jednocześnie pedofilem, transwestyta też może być jednocześnie pedofilem, lesbijka też, jedno drugiego nie wyklucza.
Nie od dzisiaj wszak wiadomo, że phoenix 7 to gej, a Wisia to transwestyta. Obaj działają na forum od dawna i swoimi postami udowadniają to że są przedstawicielami grupy LGBT, chociaż oficjalnie temu zaprzeczają.
Uwaga zatem na ich wpisy, które skierowane są przeciwko Polsce, Polakom i Kościołowi Katolickiemu. 
Pozdrawiam.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 00:42:44

Modlitwa o otrzymanie zgubionych i skradzionych rzeczy

Święty Antoni! Wielką łaską obdarzył Cię Bóg, czyniąc patronem rzeczy zgubionych i skradzionych. Stroskany przychodzę do Ciebie ufając, że pomożesz mi w odnalezieniu rzeczy zgubionej, której bezskutecznie szukam. Wspomnij na to, jak wielką łaskę Bóg wyświadczył Tobie, posyłając do Ciebie wszystkich strapionych, ufających, że Twojej modlitwie Bóg niczego nie odmówi. Jakże często się działo, że za Twoim wstawiennictwem umarli otrzymywali życie, błądzący – dobrą radę, uciśnieni – pociechę, opętani – uwolnienie, trędowaci – oczyszczenie, więźniowie – wolność, podróżujący – pewność życia, kalecy zdrowie, okradzeni – swój majątek, znajdujący się w niebezpieczeństwie – ocalenie, a wszyscy cierpiący – pomoc i pociechę. Także dzisiaj wszędzie doznajemy owoców Twego wstawiennictwa u tronu Bożego. Wyjednaj mi łaskę, abym ja także był jednym z tych, którzy doznali Twojej pomocy. Polecam Twej opiece to co mi skradziono, a jeżeli zgadzam się to z wolą Bożą, to spraw, abym to otrzymał i mógł znowu cieszyć się tym ku Twojej chwale. Amen.

Modlitwa i Litania do św. Antoniego

Święty Antoni, wielki nasz Patronie, prosimy cię pokornie, abyś z wysokości swej chwały wejrzał na nas i przyszedł nam z pomocą. Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają twego pośrednictwa i proszą o opiekę. Nie odrzucaj i naszych ufnych próśb, ale wspomagaj nas w naszych troskach i kłopotach. Twoi czciciele znają twe skuteczne wstawiennictwo w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym. Z ufnością błagamy, spraw, abyśmy dzięki twej opiece mieli zawsze silną wiarę, pracowali nad poprawą życia i pomnożeniem łaski uświęcającej. Polecaj nas Najświętszej Maryi, Matce Bożej, której zawdzięczasz szczególną pomoc w pracy dla zbawienia ludzi. Ty wiesz, jak słabi i nędzni jesteśmy, wiesz najlepiej, jakie zło zewsząd nas otacza i jak bardzo potrzebujemy twej pomocy. Prosimy cię, święty Antoni, abyś nas wspomagał w życiu i kierował ku dobremu Bogu. Wspieraj wszystkich, którzy zwracają się do ciebie w swych potrzebach i troskach. Niech wszyscy odczuwają twoją opiekę i doznają twej pomocy, wielbiąc Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Litania do świętego Antoniego

Kyrie elejson. Chryste elejson. Kyrie elejson.
Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże,
Duchu Święty, Boże,
Święta Trójco, Jedyny Boże,
Święta Maryjo, bez zmazy pierworodnej poczęta, módl się za nami.
Święty Antoni, ozdobo portugalskiej ojczyzny,
Święty Antoni, nowe światło włoskiej ziemi,
Święty Antoni, chwało miasta Padwy,
Święty Antoni, filarze Kościoła świętego,
Święty Antoni, ozdobo Zakonu Braci Mniejszych,
Święty Antoni, wierny synu świętego Franciszka,
Święty Antoni, serdeczny przyjacielu Dzieciątka Jezus,
Święty Antoni, niestrudzony w głoszeniu Ewangelii,
Święty Antoni, gorliwy kaznodziejo,
Święty Antoni, nauczycielu prawdy,
Święty Antoni, przewodniku dusz,
Święty Antoni, zdobywający serca dla Chrystusa,
Święty Antoni, proroku swoich czasów,
Święty Antoni, żarliwy apostole,
Święty Antoni, gotowy na męczeństwo za wiarę,
Święty Antoni, nawracający grzeszników,
Święty Antoni, zwalczający występki,
Święty Antoni, odnowicielu obyczajów,
Święty Antoni, opiekunie uciśnionych,
Święty Antoni, pociecho strapionych,
Święty Antoni, aniele pokoju,
Święty Antoni, gardzący chwałą ziemską,
Święty Antoni, miłujący życie ukryte,
Święty Antoni, mężu świętej modlitwy,
Święty Antoni, napełniony miłością Bożą,
Święty Antoni, zwierciadło cnoty,
Święty Antoni, miłośniku pokory,
Święty Antoni, krysztale czystości,
Święty Antoni, perło ubóstwa świętego,
Święty Antoni, wzorze posłuszeństwa,
Święty Antoni, przedziwny w mądrości,
Święty Antoni, skarbnico Pisma świętego,
Święty Antoni, miłujący sprawiedliwość,
Święty Antoni, postrachu złych duchów,
Święty Antoni, wskrzeszający umarłych,
Święty Antoni, odnajdujący rzeczy zgubione,
Święty Antoni, chwalebny cudotwórco,
Święty Antoni, święty całego świata,
Przez tajemnicę wcielenia Słowa Bożego, aby w nas zawsze mieszkało, przyczyń się za nami.
Przez narodzenie Dzieciątka Jezus, które spoczywało na Twoich rękach,
Przez krzyż i mękę niewinnego Baranka, abyśmy ukrzyżowali ciało z jego pożądliwościami,
Przez śmierć i pogrzeb Pana, abyśmy umierali naszym namiętnościom i pogrzebani z Chrystusem
razem z Nim mogli żyć na wieki,
Przez chwalebne zmartwychwstanie Syna Bożego, abyśmy w dniu ostatecznym mogli być zaliczeni do Jego wybranych,
Przez cudowne Wniebowstąpienie Pańskie, abyśmy osiągnęli wieczne szczęście,
Przez przyjście Ducha Świętego Pocieszyciela, aby On nas nauczył całej prawdy,
Aby Bóg nam odpuścił nasze grzechy,
Aby Bóg zachował w pokoju Kościół święty i duchowieństwo,
Aby Bóg dał wieczny odpoczynek wszystkim zmarłym,
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami
W. Módl się za nami, święty Antoni.
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.
Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, Ty w świętym Antonim z Padwy dałeś swemu ludowi znakomitego kaznodzieję, opiekuna ubogich i cierpiących. Spraw, za jego wstawiennictwem, abyśmy wprowadzali w życie wskazania Ewangelii i doświadczyli Twego miłosierdzia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa w chorobie

Święty Antoni, za Twoim wstawiennictwem wielu chorych, będących w niebezpieczeństwie śmierci, odzyskało zdrowie. Ja także zostałem dotknięty chorobą i spoczywam na łożu boleści. Przekonałem się, że ludzie nie są w stanie mi pomóc.

Obranie sobie za patrona św. Antoniego

Św. Antoni, sławny sługo i przyjacielu Jezusa Chrystusa! Tyś dostąpił piastował Dzieciątko Jezus na swych rękach, a dziś cieszysz się Nim w Niebieskiej Krainie. Składam Bogu dzięki za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, którymi moją duszę obdarzyłeś. Na nowo obieram Ciebie dzisiaj za mego orędownika i wiernego Ojca. Postanawiam mocno nigdy Cię nie opuścić ani pozwolić ubliżyć Twej sławie, lecz zawsze Cię czcić i kochać. Proszę Cię, weź mnie w swoją opiekę i pomagaj mi we wszystkim. Nie opuszczaj mnie, lecz bądź mi towarzyszem w drodze do wieczności, moim orędownikiem, obrońcą i mą gwiazdą przewodnią tak w życiu, jak i przy śmierci. Amen. O św. Antoni, ubogacony łaską Bożą, do którego ułomni i uciemiężeni tak często wzdychają, a wzdychając pomocy, znajdują ją. Ja także z wielką ufnością proszę Cię o pomoc w mych przykościach i trudach życia codziennego.
Racz mnie wspierać w ostatniej godzinie mego życia. Przyjmij mnie, o najłaskawszy święty Antoni, na swego sługę i syna (córkę). Niech miłość Twoja będzie dla mnie opoką, która wielce u Boga zdziałać może, która pomoże mi dostąpić Królestwa Niebieskiego i pozwoli godnie umrzeć w obecności Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi. Amen.

Modlitwa ku czci św. Antoniego

Święty Antoni, wzorze wielkiej świętości, pomóż mi żyć jak prawdziwy chrześcijanin, wierny przyrzeczeniom chrzcielnym.
Ty wiesz, jak wielkie są niebezpieczeństwa i trudności mego życia. Wyjednaj mi, abym pokonał wszelkie pokusy do złego i miał odwagę bycia świadkiem mej wiary. Wyjednaj mi serce zdolne do miłowania Boga ponad wszystko, gotowe do przyjęcia Jego świętej woli pośród ofiar i wyrzeczeń. Otwórz mą duszę, bym kochał mych bliźnich szczerze i ofiarnie. Pozwól mi być gotowym do służenia im pociechą we wszystkich ich potrzebach.
Podtrzymuj mnie Twoim przykładem, abym zasłużył na Bożą przyjaźń. Amen.

Czy śfienty Antoni smoleński to też jak podkreślano w serialu "Ucho prezesa"  przedstawicielem środowisk LGBT ? (Misiaczek)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:25:32

Phoenix przeczytał post San Pedro i się rozwścieczył,
dlatego powtórzył kilkakrotnie post modlitewny, żeby zakopać post San Pedra.
Prawdy nie da się jednak zagłuszyć, gej Phoenix o tym wie, dlatego się tak wścieka hihihi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 23:08:48

Kierując wszystkie działa na jedną grupę społeczną, na kler, chroni się pedofilów z innych grup społecznych. Ci pedofile z innych grup społecznych są teraz bezkarni.
DZIECI czyli ofiary pedofilów lekarzy, sędziów, nauczycieli, policjantów, aktorów, reżyserów, kierowców i tych z grupy LGBT / a tam jest ich najwiecej i z tych innych grup spolecznych muszą teraz milczeć, wszak tylko pedofile z kleru są aktualnie na tapecie i są źli, 
Przez takie zachowanie, przez celowe rozsiewanie takowej fałszywej propagandy cierpią dzieci, tak, gwałcone dzieci,
bo przecież pedofil np sędzia albo nauczyciel nie może być pedofilem, pedofilem może być przecież tylko ksiądz.
O co zatem w tym wszystkim chodzi, czy to jest tylko celowa nagonka na jedną grupę społeczną jaką jest kler, czy może jednak chodzi o coś jeszcze innego, dodatkowego.
Zachodzi uzasadnione podejrzenie, że forumowicz phoenix7 robi to celowo, żeby odwrócić uwagę od swojej grupy społecznej *LGBT, w której statystycznie jest najwięcej pedofilów, 
bo przecież gej może być jednocześnie pedofilem, transwestyta też może być jednocześnie pedofilem, lesbijka też, jedno drugiego nie wyklucza.
Nie od dzisiaj wszak wiadomo, że phoenix 7 to gej, a Wisia to transwestyta. Obaj działają na forum od dawna i swoimi postami udowadniają to że są przedstawicielami grupy LGBT, chociaż oficjalnie temu zaprzeczają.
Uwaga zatem na ich wpisy, które skierowane są przeciwko Polsce, Polakom i Kościołowi Katolickiemu. 
Pozdrawiam.

#6 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 15:45:34

Ale ten święty to chyba stróż cnoty ? ;)

#7 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 15:48:32

Najgorsza jest ta fałszywa wiara na pokaz, od swieta! :(

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 02 sierpień 2019 - 11:52:39

#8 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 18:16:00

Pozdrawiam.

#9 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 18:08:37

Strzeże on cnoty do 16 roku zycia tylko :)

#10 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 19:57:07

:D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 00:10:34

Pozdrawiam.

Najpierw gej Phoenix (czyli Obecny1 vel Mark, bo to ten sam dureń) 

podniecał się filmem pt. "Drogówka", strasznie się tym jarał, 
bo nie lubi policjantów, wiadomo, garował, teraz ma zawiasy, wcześniej mu zabrali kartę rowerową za picie mózgotrzepów i ogólnie jest notowany w kartotekach policyjnych.
////

Później gej Phoenix zaczął podniecać się filmem pt. "Kler", jarał się tym aż mu ślina z gęby kapała jak wklejał fragmenty na forum. 
Krzyczał żywiołowo na forum oczoje bitnym kolorowym tekstem, że to już koniec Chrześcijaństwa w Polsce, że kościoły opustoszeją, że zapanuje teraz ateizm i swoboda seksualna, że geje, transwestyci, biseksualiści i lesbijki dojdą do władzy w Polsce, że wreszcie będzie mógł spacerować za rękę ze swoim Staszkiem, że wezmą ślub i zaadoptują sobie dwójkę małych dzieci,
a tu klops, nic takiego się nie stało,
nawet więcej, dewianci dostają notoryczny oklep od ludzi, aż musi tych dewiantów ochraniać policja, tak jak było np. w Białymstoku.
////
Kolejnym filmem, którym teraz podnieca się gej Phoenix jest film pod tytułem "Polityka".
Proszę zwrócić uwagę jak się Phoenix podnieca, że to jest wspaniały spot przedwyborczy, sugeruje że partia rządząca przegra w jesiennych wyborach itd.
Dureń sprawy sobie jednak nie zdaje z tego, jak bardzo się myli.

Sprawy sobie dureń Phoenix nawet nie zdaje z tego,  że Vega robi te wszystkie filmy tylko i wyłącznie dla kasy, że gdyby teraz rządziła inna partia to ten film byłby nakierunkowany właśnie na inną partię, która rządzi.
Tylko jelonki takie jak Phoenix mogą się podniecać czymś takim, film jak film, ma przyciągać widzów do kin i ci widzowie mają płacić za bilety.
Vega wymyślił nawet że PiS mu podkradł scenariusz tego filmu hahaha, żeby jeszcze bardziej oczarować tępaków takich jak Phoenix.
Ot tani chwyt marketingowy, niskich lotów socjotechnika, ale na geja Phoenixa to działa wyśmienicie.
Nie sądzę jednak żeby ktoś pokroju geja Phoenixa to zrozumiał, że ten film nie będzie miał żadnego wpływu na jesienne wybory, jedynie może nawet zwiększyć poparcie dla partii rządzącej,
bo paradoksalnie tak właśnie to działa, ale to już kompletnie za trudne jest zagadnienie dla geja Phoenixa, który dwoi się i troi żeby jego ulubieńcy doszli do władzy.
Palikociarnia odeszła do lamusa polityki i tak też się stanie z biedroniarnią.
Po jesiennych wborach Phoenix nieco ochłonie i będzie czekał na kolejny film z rodzaju baśni o kwiecie paproci.
Phoenix *czyli Obecny1 vel Mark łyka każdy bajer jak bocian żabę, a raczej jak gej spermę swojego partnera.
Dobrze że takich jak on jest niewielu, że praktycznie to garstka, kilka promili społeczeństwa zaledwie. 
Dobranoc. :)

#12 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 11:55:42

:D

:P

#13 klik2019

klik2019

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 21:47:01

T3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJ1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

MRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHA

ER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>>37DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG3645932762761237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

121237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

@3#$%#$%^&REKDDHABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/37DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG3645932762761237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

121237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#@!@%&()_+??>><<l:kddddgHHDSJDTYSBDJMRIOKLDFD+=\||..,’’;S/SSGHATHG36459327627612@3#$%#$%^&REKDDH ABSGERHD

@3#$%#$%^&REKDDHABSGERHD

1237DHT3356HHSTFER5HDYARBNDKL&*^%$#

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych