Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sukcesy "Dobrej Zmiany"

115 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Mieszko Pierwszy~

~Mieszko Pierwszy~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 08:21:41

W 2015 r budżet NFZ wynosił 66 mld, teraz 102 mld. To dzięki temu rządowi pielęgniarki zaczęły wracać do zawodu. Trzeba być ślepym by nie widziec jak zmieniła sie sytuacja finansowa szpitali. To, że brakuje specjalistów jest konsekwencją zaniedbywania SZ przez kilkadziesiąt lat. Obecny rząd zwiększył nabory na studia i tak podwyższył zarobki, że nie opłaca się już wyjeżdżać.

w 2015 zatrudniałem 10 osób, teraz 2, bo na więcej mnie nie stać, produkcja spadła o 60%, zarabiam 1/5 tego co w 2015... tak masz rację jest lepiej...

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:06:30

W 2015 r budżet NFZ wynosił 66 mld, teraz 102 mld. To dzięki temu rządowi pielęgniarki zaczęły wracać do zawodu. Trzeba być ślepym by nie widziec jak zmieniła sie sytuacja finansowa szpitali. To, że brakuje specjalistów jest konsekwencją zaniedbywania SZ przez kilkadziesiąt lat. Obecny rząd zwiększył nabory na studia i tak podwyższył zarobki, że nie opłaca się już wyjeżdżać.

bzdura!!!!!!!!!! jakoś w Słupskim szpitalu jak nie było personelu to nadal nie ma, a właściwie jest mniej niż było 3 -4 lata temu... a szpital onkologiczny w Chorzowie zamknęli, bo pracownicy masowo wrócili, tak??????????

W trakcie rządów PiS zadłużenie Polski wzrosło o 110 mld zł. Średnio 3 mld zł w każdym miesiącu.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 11:28:51

Profil Radia Maryja na YouTube otrzymał ostrzeżenie za zamieszczenie homilii abp. Marka Jędraszewskiego – informuje rozgłośnia. Jako powód podano "szerzenie nienawiści".

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:18:48

w 2015 zatrudniałem 10 osób, teraz 2, bo na więcej mnie nie stać, produkcja spadła o 60%, zarabiam 1/5 tego co w 2015... tak masz rację jest lepiej...

Czyżby skończyła ci się możliwość cwaniaczenia, kombinowania i oszukiwania Fiskusa? Jeżeli tak to dobrze to świadczy o polityce podatkowej rządu. Działalność gospodarcza na rynku jak najbardziej tak, ale w uczciwy sposób.

bzdura!!!!!!!!!! jakoś w Słupskim szpitalu jak nie było personelu to nadal nie ma, a właściwie jest mniej niż było 3 -4 lata temu... a szpital onkologiczny w Chorzowie zamknęli, bo pracownicy masowo wrócili, tak??????????

W trakcie rządów PiS zadłużenie Polski wzrosło o 110 mld zł. Średnio 3 mld zł w każdym miesiącu.

Dane dotyczą całego kraju a nie dwóch wybranych szpitali więc nie manipuluj. I skąd wziąłeś "miszczu" te bajki o wzroście zadłużenia? Z faktów TVN? Bo na pewno nie z danych GUS i Eurostatu. Zerknąłbyś chociaż w analizy międzynarodowych agencji ratingowych, a nie słuchał ewidentnych kłamstw "łopozycji" :D

Profil Radia Maryja na YouTube otrzymał ostrzeżenie za zamieszczenie homilii abp. Marka Jędraszewskiego – informuje rozgłośnia. Jako powód podano "szerzenie nienawiści".

Nic nowego, to typowe. Wielu ludzi, jak również wiele instytucji dostaje takie ostrzeżenia,a nawet usuwane są publikowane materiały, tylko dlatego, że są to treści nie mieszczące się w lewackim pojęciu poprawności politycznej, mimo, iż nie zawierają, żadnej agresji ani tym bardziej nienawiści. To jest właśnie praktyczna "wolność" słowa i wyznawanych poglądów w wydaniu lewicy, która zdominowała media. Tak polityka przegięcia na swoją stronę, w myśl zasady jak Kali ukraść to dobrze, jak Kalemu zabrać to źle. Absolutna hipokryzja.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 20:05:17

Czyżby skończyła ci się możliwość cwaniaczenia, kombinowania i oszukiwania Fiskusa? Jeżeli tak to dobrze to świadczy o polityce podatkowej rządu. Działalność gospodarcza na rynku jak najbardziej tak, ale w uczciwy sposób.

Uzupełniając moją powyższą wypowiedź dodam jeszcze drugą ewentualność. Płaciłeś tak mało, że twoi pracownicy odeszli i znaleźli lepiej płatne zatrudnienie. To świadczy o polepszającym się  rynku pracy i wzroście płac, a to z kolei dobrze świadczy o gospodarce i wzrastającym poziomie życia szarych Polaków. A to z kolei najlepsze świadectwo dobrej polityki rządu i sytuacji w kraju.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 06:17:49

Uzupełniając moją powyższą wypowiedź dodam jeszcze drugą ewentualność. Płaciłeś tak mało, że twoi pracownicy odeszli i znaleźli lepiej płatne zatrudnienie. To świadczy o polepszającym się  rynku pracy i wzroście płac, a to z kolei dobrze świadczy o gospodarce i wzrastającym poziomie życia szarych Polaków. A to z kolei najlepsze świadectwo dobrej polityki rządu i sytuacji w kraju.

Boże jak ja bym chciał żyć w tym kraju z TVP! W tym, który żyje jest 2151 ofert pracy na cały kraj (oferty.praca.gov.pl filtr powyżej 4000 brutto). A jak w Twoim kraju to wygląda? Pewnie 100000 ofert i to od 6000 zł? Ile się czeka na SOR w twojej Polsce? 15 minut? Pewnie suszy nie macie! I pewnie tani ekologiczny prąd z nowoczesnej elektrowni jądrowe co? A jak w Twojej Polsce edukacja? Podobno macie klasy max 15 osób. A Wojsko - mówili, że nowoczesne i żołnierze nie biegają w bechatkach i stalówkach. Nie to co u nas. W Twojej Polsce podobno politycy są uczicwi, kompetetni i nie latają z rodzinami za pieniądze podatnika. Oj pozazdrościć Ci - powiesz mi jak trafić do tej Polski?

#67 ~Mieszko Pierwszy~

~Mieszko Pierwszy~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:26:45

Po pierwsze nic o mnie nie wiesz, po drugie nigdy nikomu nie ukradłem złotówki, podatki i inne opłaty zawsze robione na czas, pracownicy nigdy nie dostawali minimalki, a zazwyczaj jeszcze dodatkowo premie w postaci kilku stówek/ miesiąc. Ale mądrzyć się to jesteś pierwszy.

Prowadziłeś kiedyś firmę? nie? siedzisz sobie na posadce, kaskę co miesiąc bierzesz i głupoty na forach opowiadasz...

Polityki podatkowej rządu nie da się pozytywnie ocenić - jest to najgorszy rząd w historii Polski.

TVN manipuluje? raczej TVP tego się nie da oglądać! jestem za rozwiązaniem telewizji publicznej i abonamentów. Płacę abonament na darmo, bo z telewizji publicznej nie korzystam i korzystać w tej formie nigdy nie będę.

Poza tym to Ty wszystkich obrażasz i publicznie nazywasz "lewakami" cokolwiek to znaczy. Ale to świadczy tylko o Twoim bardzo niskim poziomie... niestety :(

#68 ~k~k~

~k~k~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:35:50

Boże jak ja bym chciał żyć w tym kraju z TVP! W tym, który żyje jest 2151 ofert pracy na cały kraj (oferty.praca.gov.pl filtr powyżej 4000 brutto). A jak w Twoim kraju to wygląda? Pewnie 100000 ofert i to od 6000 zł? Ile się czeka na SOR w twojej Polsce? 15 minut? Pewnie suszy nie macie! I pewnie tani ekologiczny prąd z nowoczesnej elektrowni jądrowe co? A jak w Twojej Polsce edukacja? Podobno macie klasy max 15 osób. A Wojsko - mówili, że nowoczesne i żołnierze nie biegają w bechatkach i stalówkach. Nie to co u nas. W Twojej Polsce podobno politycy są uczicwi, kompetetni i nie latają z rodzinami za pieniądze podatnika. Oj pozazdrościć Ci - powiesz mi jak trafić do tej Polski?

dostał 500+ i cieszy się jak głupek uwielbiając kaczkę... to szczyt jego marzeń i możliwości :D

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 11:47:44

tu macie dobrą zmianę:

lublin.onet.pl/janow-podlaski-stadnina-zanotowala-strate-w-2018-roku-zle-warunki-sanitarne/bd7ndzt

w 2015 roku stadnina przyniosła ponad 3 miliony zysku, od 2016 co roku coraz większe straty... dziękujemy ci dobra zmiano!

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 12:25:48

tu macie dobrą zmianę:

lublin.onet.pl/janow-podlaski-stadnina-zanotowala-strate-w-2018-roku-zle-warunki-sanitarne/bd7ndzt

w 2015 roku stadnina przyniosła ponad 3 miliony zysku, od 2016 co roku coraz większe straty... dziękujemy ci dobra zmiano!

I bardzo dobrze! Nie będzie żaden Arab stepował po świętej polskiej ziemi!

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 13:19:09

I bardzo dobrze! Nie będzie żaden Arab stepował po świętej polskiej ziemi!

taaaa. ani żadna sosna kaukaska rosła w polskich lasach...

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 16:06:13

Po pierwsze nic o mnie nie wiesz, po drugie nigdy nikomu nie ukradłem złotówki, podatki i inne opłaty zawsze robione na czas, pracownicy nigdy nie dostawali minimalki, a zazwyczaj jeszcze dodatkowo premie w postaci kilku stówek/ miesiąc. Ale mądrzyć się to jesteś pierwszy.
Prowadziłeś kiedyś firmę? nie? siedzisz sobie na posadce, kaskę co miesiąc bierzesz i głupoty na forach opowiadasz...
Polityki podatkowej rządu nie da się pozytywnie ocenić - jest to najgorszy rząd w historii Polski.
TVN manipuluje? raczej TVP tego się nie da oglądać! jestem za rozwiązaniem telewizji publicznej i abonamentów. Płacę abonament na darmo, bo z telewizji publicznej nie korzystam i korzystać w tej formie nigdy nie będę.
Poza tym to Ty wszystkich obrażasz i publicznie nazywasz "lewakami" cokolwiek to znaczy. Ale to świadczy tylko o Twoim bardzo niskim poziomie... niestety :(</p></p>

Co zabrali połowę emerytury ?:D.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 16:09:58

Co ma zmiana rządu do tego, że nie umiesz własną firmą zarządzać? Koszty pracodawcy nie wzrosły drastycznie, no chyba że płaciłeś minimalną krajową pracownikom, a ona wzrosła bardzo ostatnio :D

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 16:15:42

Od kiedy to prąd z elektrowni jądrowych jest ekologiczny? Polecam obejrzeć miniserial HBO Czarnobyl. Ofert pracy ze stawką powyżej 4000 brutto na indeed praca i pracuj pl jest kilkadziesiąt tysięcy. Za komuny było i po 40 osób w klasie, aż ławek brakowało i nie było problemu. Co z tym miastem jest nie tak, że mieszkają tu patologiczni durnie, a każdy mający więcej rozumu w głowie ucieka stąd gdzie może?

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:01:52

Co z tym miastem jest nie tak, że mieszkają tu patologiczni durnie, a każdy mający więcej rozumu w głowie ucieka stąd gdzie może?

poza Tobą nie ma w Słupsku więcej patologicznych durni...

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:29:57

Co z tym miastem jest nie tak, że mieszkają tu patologiczni durnie, a każdy mający więcej rozumu w głowie ucieka stąd gdzie może?

To proste, za dużo w tym mieście wszelkiej maści byłych milicjantów, ormowców, zomowców, wiernej moskiewskim ideałom kadry ludowego wojska polskiego oraz ich rodzin i potomków. Oni utopiliby w przysłowiowej łyżce wody każdego komu bliskie są tradycyjne polskie i chrześcijańskie wartości, wyrażane od wieków trzema słowami Bóg Honor Ojczyzna. To są wrogie słupskim lewakom ideały prawicowe, dlatego będą wbrew faktom psioczyć na tzw. "dobrą zmianę", nawet jeśli ta w wielu aspektach robi coś dobrego. Słupscy lewacy wolą żyć we wściekłości i zakłamaniu wybierając do władzy jakichś "Biedroniów" itp. zamiast uczciwie i realnie spojrzeć na aktualne osiągnięcia rządu.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:29:05

taaaa. ani żadna sosna kaukaska rosła w polskich lasach...

Ani barszcz Sosnowskiego!

#78 ~Mieszko Pierwszy~

~Mieszko Pierwszy~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 03:38:13

i realnie spojrzeć na aktualne osiągnięcia rządu.

żartujesz?????????

osiągnięcia obecnego rządu:

- poglębianie zadłużenia kraju

- dobijanie ledwożywej służby zdrowia

- burdel w szkołach

- pozwolenie na niekontrolowaną wycinkę drzew

- rozdawnictwo pieniędzy: multum systemów socjalnych od 500+, poprzez 13ste emerytury, nagrody dla swoich po dziesiąt i set tysięcy złotych

- wożenie tyłków samolotami do prywatnych celów

Polska dała radę przetrwać te 4 lata cudownych rządów kaczki i pobratańców, ale kolejnych czterech lat nie da rady...

#79 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 13:22:03

Zatrudniałeś 10 osób, bo płaciłeś im grosze, a i pewnie na umowy śmieciowe.

Teraz musisz płacić więcej i na umowę o pracę!!!!!

To Ci się pewnie nie opłaca, więc piszczysz.

#80 ~asik~

~asik~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 14:15:16

dostał 500+ i cieszy się jak głupek uwielbiając kaczkę... to szczyt jego marzeń i możliwości :D

Bardzo ciekawe spostrzeżenie, tyle, że ja nie znam ANI JEDNEGO zwolennika sitwy, zwanej Peło, który by zrezygnował ze świadczenia 500+, choćby na rzecz jakiegoś celu filantropijnego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych