Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sukcesy "Dobrej Zmiany"

106 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zimny Lechu~

~Zimny Lechu~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:55:23

Widać, że Cały Świat normalnego narodu zaczyna widzieć Sukcesy które przysporzyła nam "Dobra Zmiana" z roku 2015.

A to zgniła Unia Europejska zapomniała nominować Szydłową na stanowisko jakiejś tam szefowej. Bardzo brzydko, jak tak można wobec PiS. Nic innego jak przeciwników rozstrzelać.

A to wyportkowali Szczerskiego na stanowisko zastępcy w NATO, jakiegoś tam nominanta kogoś od prezydenta, też totalna bryndza, jak mogli mieć w nosie człowieka od takiego "światłego" prezydenta i to prezydenta z "doktóratem", dobrze że nie z denaturatem.

Ot Cały normalny Świat jest be be be be, a naszym dobro zmianowiczom pozostało tylko co?: 

............................ ano ........................500+. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 22:25:25

Widać, że Cały Świat normalnego narodu zaczyna widzieć Sukcesy które przysporzyła nam "Dobra Zmiana" z roku 2015.

A to zgniła Unia Europejska zapomniała nominować Szydłową na stanowisko jakiejś tam szefowej. Bardzo brzydko, jak tak można wobec PiS. Nic innego jak przeciwników rozstrzelać.

A to wyportkowali Szczerskiego na stanowisko zastępcy w NATO, jakiegoś tam nominanta kogoś od prezydenta, też totalna bryndza, jak mogli mieć w nosie człowieka od takiego "światłego" prezydenta i to prezydenta z "doktóratem", dobrze że nie z denaturatem.

Ot Cały normalny Świat jest be be be be, a naszym dobro zmianowiczom pozostało tylko co?: 

Daje znać oglądanie wyłącznie TVN-u, czy to objawy dysfunkcji intelektualnej polegającej na braku samodzielnego myślenia? A może to wypaczona ocena UBywatela, któremu słusznie obcięto resortową emeryturę? :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 23:21:11

Jedna pietruszka, dokładnie JEDNA ,kosztuje dzisiaj przeszło jednego dolara
Zawsze była symbolem najtańszym na rynku
Juz nie powiemy, że coś jest tanie jak pietruszka.
Bo kg polskiej,rodzimej pietruszki to prawie 8 dolarów :(((((
Dziękujemy, dobra zmiano !!!!

#4 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 04:42:22

dobra zmiana naprawiła nam szkoły (nauczyciele przestali strajkować i są baaaardzo zadowoleni z warunków pracy oraz pensji) uczniowie idą do wymarzonych szkół...

służba zdrowia funkcjonuje najlepiej w europie, leków nie brakuje i są w większości za darmo... do lekarza specjalisty można iść bez zapisów i "od ręki"

a obniżenia podatków PIT 18% -> PIT 17% nie zabiera się od razu funduszem pracowniczym...

dziękujemy ci dobra zmiano... będę na was głosować - tzn jak dożyję, bo tabletki mi się kończą za tydzień, a póki co w hurtowniach i aptekach nie mają...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 04:54:58

Daje znać oglądanie wyłącznie TVN-u, czy to objawy dysfunkcji intelektualnej polegającej na braku samodzielnego myślenia? A może to wypaczona ocena UBywatela, któremu słusznie obcięto resortową emeryturę? :)

TVPIS wyprał Tobie mózg i masz teraz tylko jeden argument... ale spoko, żyj sobie w swoim zaściankowym przeświadczeniu o jedynie słusznym kierunku, na szczęście nie zagrażasz społeczeństwu ani ty, ani twoja jakżesz byle jaka egzystencja, a politycy co kilka lat się wymieniają może już na jesień obecni zostaną wymienieni. :) podnieśliśmy się jako naród po II WŚ, to podniesiemy się po rządach 'dobrej zmiany' ...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 06:27:54

dobra zmiana naprawiła nam szkoły (nauczyciele przestali strajkować i są baaaardzo zadowoleni z warunków pracy oraz pensji) uczniowie idą do wymarzonych szkół...

służba zdrowia funkcjonuje najlepiej w europie, leków nie brakuje i są w większości za darmo... do lekarza specjalisty można iść bez zapisów i "od ręki"

a obniżenia podatków PIT 18% -> PIT 17% nie zabiera się od razu funduszem pracowniczym...

dziękujemy ci dobra zmiano... będę na was głosować - tzn jak dożyję, bo tabletki mi się kończą za tydzień, a póki co w hurtowniach i aptekach nie mają...

Wojsko na defiladach z dumą lata na nowoczesnych śmigłowcach, Marynarka budzi respekt flotą nawodną i podwodną. Żaden lotnik nie zginął w świetnie remontowanych współczesnych myśliwcach. Perfekcyjna gospodarka wodna wyeliminowała susze i powodzie - staliśmy się spichlerzem Europy. Tfu - wyimaginowanej wspólnoty (żaden rządzący polityk nie ośmieszył się startować do tej skompromitowanej instytucji). Tani prąd z bloków elektrowni jądrowej stał się kołem zamachowym polskiej gospodarki rzucając inne na kolana. Kościół zaś odwrócił się od Mammona i znów kieruje modły do Boga porzucając świat polityki, biznesu i seksu z nieletnim - na każdym kroku wyznaję bezgraniczną miłość do bliźniego czy to ateistów czy LGBT.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:11:15

Gdybym Ja - Normalny mieszkaniec Naszego Kraju zaczął opowiadać, że za mojej 4 letniej kadencji:

- wybudujemy 300 000 nowych mieszkań,

- wyprodukujemy 1 000 000 samochodów elektrycznych,

- posadzimy 500 000 000 drzew

to by o mnie powiedzieli WARIAT, IDIOTA, DE-BI-LL.

Ale to by powiedzieli o Mnie. A co powiemy o tym co takie FARMAZONY co rusz opowiada??????????????

#8 ~Normalny zjadacz chleba~

~Normalny zjadacz chleba~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:50:17

W czym Szydło miała rację to w tym, że niebawem o Polsce będzie można powiedzieć, że jest w ruinie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:54:12

(...)

Wpis obraźliwy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 13:56:00

W czym Szydło miała rację to w tym, że niebawem o Polsce będzie można powiedzieć, że jest w ruinie.

A dokładnie to za niespełna półtora roku jeszcze ich rzadów
Dlatego m.in minister finansów w rządzie PIS zamknęła, z sobą drzwi
Jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie spieszmy...... .....

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:54:41

Wojsko na defiladach z dumą lata na nowoczesnych śmigłowcach, Marynarka budzi respekt flotą nawodną i podwodną. Żaden lotnik nie zginął w świetnie remontowanych współczesnych myśliwcach. Perfekcyjna gospodarka wodna wyeliminowała susze i powodzie - staliśmy się spichlerzem Europy. Tfu - wyimaginowanej wspólnoty (żaden rządzący polityk nie ośmieszył się startować do tej skompromitowanej instytucji). Tani prąd z bloków elektrowni jądrowej stał się kołem zamachowym polskiej gospodarki rzucając inne na kolana. Kościół zaś odwrócił się od Mammona i znów kieruje modły do Boga porzucając świat polityki, biznesu i seksu z nieletnim - na każdym kroku wyznaję bezgraniczną miłość do bliźniego czy to ateistów czy LGBT.

Boże Święty toż to stało się za wspaniałej, światowej polityki pisu w której pokazaliśmy całemu Światu że jesteśmy największą gospodarką tej planety. Tak, oczywiście zaraz po Madagaskarze.

#12 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:14:32

Odpowiedź na wszystkie pytania zawiera w urnie wyborczej.

#13 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:13:24

Boże Święty toż to stało się za wspaniałej, światowej polityki pisu w której pokazaliśmy całemu Światu że jesteśmy największą gospodarką tej planety. Tak, oczywiście zaraz po Madagaskarze.

Dzień dobry!   Znając cokolwiek Madagaskar, trudno umiejscowić go w takim kontekście jak powyżej. To co rzuca się natychmiast po przyjeździe to uśmiech, uśmiech obecny wszędzie. Na ulicy , w nielicznych sklepikach, na plaży . Cóż z tego że gospodarka tego kraju jest marna. Mieszkańcy rekompensują sobie tę wadę ogólnonarodową życzliwością. To im wystarcza i są szczęśliwi. Tak mówią. Trudno by tu spotkać lewaka, lub pisiora. Choć czary to dość często spotkana praktyka ,jednak nikt nikogo nie zmusza do wyznawania tamtych lub innych praktyk. Polacy w swej pysze i niespotykanej nigdzie indziej megalomanii, tworzą porównania które same w sobie są idiotyczne ,i odbierane są jako opinia dyletanta . Komentarze ,lub próba oceny przeciwników , szczególnie politycznych opiera się na ramach tylko i wyłącznie polskiej mentalności, zaściankowej , obrazującej duże deficyty tak wiedzy jak i kultury. Miał Pan \Pani  prawo w taki sposób porównać te dwa kraje. To oczywiste. Ale czy to jest apogeum możliwości intelektualnych Europejczyka  śmiem wątpić. Madagaskar stoi otworem dla ciekawych świata. A ci co mają problem z kolorem skóry mieszkańców , mogą podziwiać baobaby, które nie mają odpowiednika na całym świecie. Pozdrawiam!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:20:29

Wyobraz sobie że to objaw normalnego, trzezwego myślenia, nie to co twoja zamulona glowa tvpis. 

#15 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:46:05

xyz

Użytkownik Mark7 edytował ten post 22 lipiec 2019 - 15:43:49

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 21:31:48

Ajaj Madagaskar,
kraina parna, skwarna
Afryka na wpół dzika jest
Tam drzewa bambusowe
Orzechy kokosowe
Tam są dzikie stepy
Tam mi będzie lepiej
Ajaj, ja lubię dziki kraj
....... :) ......

#17 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 04:59:09

dlatego wszyscy chodźmy do urn i pokażmy gdzie miejsce PIS...

#18 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:58:44

dlatego wszyscy chodźmy do urn i pokażmy gdzie miejsce PIS...

Masz rację Januszku. Do urn należy pójść ,niezależnie od tego kogo się popiera. To wkład każdego z nas w przyszłość, którą w tej prostej formie deklarujemy. Ale jak sam widzisz i czytasz wszyscy obecni na forum powinność tą wykonują , a frekwencja wynosi 50 procent uprawnionych. Wnioski z tej statystyki są następujące: Polacy , prawie w połowie to mocno uwsteczniona grupa społeczna. Dla nich jest bez znaczenia kto rządzi , jak rządzi i co z tego wynika. To pieniacze i śmierdzące lenie. Pijaczyny i ludzie z pod skalowym poziomem IQ Którzy jednocześnie mają czelność komentować i oceniać będąc biernymi wyborcami. Pyskacze i idioci próbujący wpływać na coś o czym nie mają pojęcia..Wiesz że na tym forum nie brakuje idiotów. Różnej maści przebierańców i intelektualnych fauli. Deklarujących w swych nickach potęgę mózgu. Nie wiedzą , dając przykład wisi lub wisia,że i koczkodan ma mózg ale rozumu już nie. Pewnie ta ocena go mocno wzruszy ,ale jestem humanistą , a mogłem dać przykład myszy. Myszy o której często pisze . Czy to przypadek? Tak czy tak ,Twój apel jest właściwy i popieram go mocno . Pozdrawiam!

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 06:40:19

Jedna pietruszka, dokładnie JEDNA ,kosztuje dzisiaj przeszło jednego dolara
Zawsze była symbolem najtańszym na rynku
Juz nie powiemy, że coś jest tanie jak pietruszka.
Bo kg polskiej,rodzimej pietruszki to prawie 8 dolarów :(((((
Dziękujemy, dobra zmiano !!!!

Mamy wolny rynek i gospodarkę rynkową, a nie gospodarkę centralnie planowaną, gdzie rząd ustala ceny. Jest duży nieurodzaj na warzywa i rośliny uprawiane w Polsce, a jest duży popyt i mała podaż i co się staje z cenami? Prawda, że proste i logiczne! Podziękuj matce naturze, nie dobrej zmianie.

#20 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 07:08:13

Mamy wolny rynek i gospodarkę rynkową, a nie gospodarkę centralnie planowaną, gdzie rząd ustala ceny. Jest duży nieurodzaj na warzywa i rośliny uprawiane w Polsce, a jest duży popyt i mała podaż i co się staje z cenami? Prawda, że proste i logiczne! Podziękuj matce naturze, nie dobrej zmianie.

Jeżeli dobra zmiana nie robiła by rozdawnictwa pieniędzy w postaci 500+ to wiele osób by poszło do pracy przy np. produkcji pietruszki i dzięki temu ceny by były inne... ale spokojnie, myślę że za maks pół roku ceny pójdą tak do góry że te pińset to będzie nic... ceny za chwilę będziemy mieć niemieckie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych