Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

stypa-gdzie tanio i smacznie

200 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria 49~

~Maria 49~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 17:50:22

witam.w jakiej restauracji najlepiej urzadzic stype,na ok 50 osob?

jesli mozecie szybko napisac bede wdzieczna,tzn,najlepszy obiad,ciasto,kawa i w miare niedrogo.

Slyszalam,ze Cechowa smacznie gotuje i ladnie urzadza rozne imprezy,robil ktos tam?

#2 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:02:00

Moja mama robila stype w Cechowej niedawno,bardzo rodzina byla zadowolona,smaczny obiad,

ciasto,kawa,soki za 30 zl za osobe.Stol byl pieknie nakryty,ze az bylismy zdziwieni,naprawde polecamy.

moja ciocia stwierdzila nawet,ze jak umrze to tez chce miec w cechowej,co na kilka sekund gosci rozbawilo.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:12:45

odradzam PTTK i Adamek,bylam tam,nieciekawe jedzenie i niczym nie zachwycaja,odwalaja obiad i tyle,nie polecam.

#4 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:14:52

nie wiem jak stypy,ale wlasnie w cechowej robilam chrzciny,rewelacja i tylko tyle.

pozdrawiam

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:21:46

chyba w niedziele dostali jakas nagrode w konkursie,to moze faktycznie jest tam dobra kuchnia?

jadlam suma na placu,byl smaczny,w Cechowej jeszcze nie bylam,moze kiedys jakas imprezka?

ciagle brak czasu.

#6 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:25:18

Czyżby Cechowa potrzebowała tak marnej reklamy?

Jeżeli chodzi o PTTK,zamawiałam tam obiad,salka wydzielona,stół nakryty stosownie do sytuacji,calkiem smaczny i ciekawy obiad,napoje,ciasto,kawa/herbata do wyboru.

Cena zupełnie przyzwoita,obsługa dyskretna i jeżeli można tu mówić o zadowoleniu,to polecam PTTK z całą odpowiedzialnością.

Posiłek podano bardzo ciepły,przygotowany na bieżąco,świeży.Stypa,to chwila,z której nie wiele się pamięta,jak caly ten okres i nie bardzo mi tu piać z zachwytu,jak przedmówcy.Ja nie reklamuję,ja oddaję swoje odczucia szczere i prawdziwe.

Przechodzę obok Cechowej przynajmniej raz w tygodniu i nie trafiam tam na tłumy,jak w żadnej z naszych restauracji.Czy włąściciel uważa,że poprzez pisanie dziwnych "reklam" typu ciocia była,mama powiedziała ,to dość nieciekawy poziom.

Ps.Reklma,jednak.Zauważcie,że posty pisane są jeden po drugim i autorzy to róznej maści Marysie,Kasie,Agnieszki itp.Nieładnie,oj nieładnie

Użytkownik salta47 edytował ten post 21 sierpień 2013 - 18:30:15

#7 ~staly bywalec~

~staly bywalec~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:30:51

to masz slaby wzrok,bo wlasnie ostatnio maja same rezerwacje i daj im juz spokoj,oni nie potrzebuja reklamy,ich klienci ich reklamuja .co za baba z ciebie,czepiac sie ciagle,z tego co pamietam nie darujesz im tego kibelka,ze cie nie wpuscili.nie bylas,nie jadlas tam ,to pozwol pisac tym co sa zadowoleni lub nie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:32:42

Przechodzę obok Cechowej przynajmniej raz w tygodniu i nie trafiam tam na tłumy,jak w żadnej z naszych restauracji.

Bo tam gdzie tłumy to tylko do kibla, gdzie teraz lejesz ?

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:38:21

piszcie co chcecie,tyle jadu na nich wylaliscie,a jakos ida do przodu,chodze na piatkowe wieczorki i 

jestem zadowolona .

#10 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:38:34

to masz slaby wzrok,bo wlasnie ostatnio maja same rezerwacje i daj im juz spokoj,oni nie potrzebuja reklamy,ich klienci ich reklamuja .co za baba z ciebie,czepiac sie ciagle,z tego co pamietam nie darujesz im tego kibelka,ze cie nie wpuscili.nie bylas,nie jadlas tam ,to pozwol pisac tym co sa zadowoleni lub nie.

Bo tam gdzie tłumy to tylko do kibla, gdzie teraz lejesz ?

Napisałam to co widzę,a wam nic do tego.Chamstwa na forum nie znoszę,a wy to tworzycie.Chodz,jedz gdzie chcesz,mnie to nie interesuje,nie pisałam,gdzie masz chodzić,a Cechowa może reklamę wykupić profesjonalną,a nie reklamować się za pomocą podstawionych w dodatku mało kulturalnych gości.

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:50:57

Napisałam to co widzę,a wam nic do tego.Chamstwa na forum nie znoszę,a wy to tworzycie.Chodz,jedz gdzie chcesz,mnie to nie interesuje,nie pisałam,gdzie masz chodzić,a Cechowa może reklamę wykupić profesjonalną,a nie reklamować się za pomocą podstawionych w dodatku mało kulturalnych gości.

a ty ich podstawiasz,dlaczego malo kulturalnych? kazdy sadzi wg siebie i ma prawo miec swoje zdanie,nie ponizaj sie juz publicznie,skoro cie nie dotyczy ten temat.

#12 anioł stróż

anioł stróż

anioł stróż

• PipPipPipPip
  • 1468 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 08:34:55

Przyznam..ze na tak krótki okres działań nowego najemcy..restauracja rozwija się bardzo dynamicznie..

Z dobrodziejstw tej restauracji korzystam bardzo często..

Do tej pory..jedzenie mnie nie zawiodło..

Uroczo podane..pyszne..aromatyczne..obfite..

Ceny adekwatne do tego..co się otrzymuje w zamian..

Obsługa miła..pomocna w wyborze dania..

Ogólnie..wszystko dopracowane..

PS..Z każdą moją wizytą..zauważam coraz większą liczbę zwolenników "cechowych przyjemności"..

#13 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 10:10:52

Przyłączam się do pochwał dla "Cechowej" - po zmianie właściciela byłam tam tylko raz, prawdę mówiąc , ale obsługa jest bardzo miła a jedzonko smaczne.

P.S.  Edytowałam post, z uwagi na skrajnie różne okoliczności imprezy, dostosowując się do tematu wątku.

Użytkownik Ala2 edytował ten post 23 sierpień 2013 - 06:51:37

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 12:10:13

w cechowej gotuje teraz gruby Przemek,jeden z najlepszych kucharzy w Słupsku(jak nie pije heheh)

w pttku chamówa i obiady jakosciowo jak z maji,tyle ze w maji 8zł a w pttku 28zł odradzam,wlascicielka nastawiona tylko na zysk

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 16:28:41

Może w Hasan Kebabie?

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 21:43:55

oprócz styp urządzają różne imprezy okolicznościowe,faktycznie wystrój ładny,prostota i elegancja,czysto,jedzenie bardzo smaczne,impreza urodzinowa na dancingu to super pomysł,bardzo bylam zadowolona,a moi goście z zagranicy też stwierdzili,że to super restauracja,pozatym doradzili mi dania,ktore były naprawdę smaczne,na ten moment oceniam,że są najlepsi w Słupsku.

Kucharz faktycznie dobry,ale właściciele i obsluga bardzo elastyczni życzliwi.Daję im 6.pozdrawiam.

#17 ~kolega z branży~

~kolega z branży~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 22:00:45

w cechowej gotuje teraz gruby Przemek,jeden z najlepszych kucharzy w Słupsku(jak nie pije heheh)

w pttku chamówa i obiady jakosciowo jak z maji,tyle ze w maji 8zł a w pttku 28zł odradzam,wlascicielka nastawiona tylko na zysk

faktycznie,że to jeden z najlepszych kucharzy w Słupsku,ale z malym sprostowaniem- gruby Przemek jak piszesz już 

wogóle nie pije od dawna,ale dzięki za dobre słowa i uczciwą ocenę jego fachowości.

pozatym on gotuje z dobrych produktow i używa dobrych przypraw,dlatego jedzenie w Cechowej jest takie smaczne,

po trzecie atmosfera w Cechowej jest super,pracują jak dla siebie i to jest odczuwalne dla konsumenta.

Ponadto nie można porownywac PTTk (piwnica) do innych lokali w Słupsku,bo to inna półka.

Cechowa ta sama,lecz nie ta sama to trafienie w sedno,bo teraz jest nieporównywalnie lepsza,chociaż były czasy,kiedy Irek gotowal dobrze.Zyczę Cechowej jeszcze więcej klientow,bo jeśli będą dalej tak dbać,to może być problem z zaklepaniem terminu na imprezy.Pozdrawiam Cechową.wielki szacun dla was,bo dzisiaj ciężko jest 

utrzymać cokolwiek,a gastronomia w Słupsku to ciężki temat.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 22:12:39

Fajnie,jak ktoś się stara i jest to docenione,niepotrzebnie tylko jakieś aluzje o reklamie i z tego postu,aż zieje złośliwością,salta oj,nieladnie,nieladnie,

trzeba się cieszyc,że są ludzie którzy ciężko pracują na swoją pozycję,po co podważać ich autorytet

pisząc jakieś mało istotne rzeczy.

Ale niestety Polak potrafi, żle życzyć bliżniemu to cecha narodowowa,

poczytaj fraszki,to lepszy temat na rozrywkę,żaden post czy internet nie zmieni opinii o miejscu 

u kogoś kto tam bywa ,był i jadł i widział.tyle w temacie.

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 22:20:14

ocenianie lokalu ,to nie reklama,a zresztą odczep się salta od nich.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 22:20:57

uważaj bo się zsikasz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych