Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Styl retro w domu, czyli moda na czasie :: zobacz komentowany artykuł

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arch~

~Arch~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 15:03:37

Cóż, w obecnych czasach antyki WYchodzą z "mody", są niepraktyczne, niefunkcjonalne i niewspółmiernie do funkcji drogie, tak na prawdę gustują w nich już jedynie seniorzy i miłośnicy stylu castorama, ew cygańskich pałacyków...

#2 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 07 maj 2009 - 23:00:03

Cóż, w obecnych czasach antyki WYchodzą z "mody", są niepraktyczne, niefunkcjonalne i niewspółmiernie do funkcji drogie, tak na prawdę gustują w nich już jedynie seniorzy i miłośnicy stylu castorama, ew cygańskich pałacyków...

Tak mówili za komuny, tak samo mówili i po pierwszej wojnie światowej.

A kto tak mówił?

Ludzie, bez klasy, gustu, smaku i pieniędzy na te meble;)

#3 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 07 maj 2009 - 23:23:35

Tak mówili za komuny, tak samo mówili i po pierwszej wojnie światowej.

A kto tak mówił?

Ludzie, bez klasy, gustu, smaku i pieniędzy na te meble;)

Zgadzam sie w 100%

#4 ~someone~

~someone~
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 22:15:20

Archu, nie masz racji. Te meble to perełki. Bardzo dobrze opisane są w artykule - wnosza duzo ciepła, klimatu, jakiejs nostalgii za minionym. Świetnie nadają sie do zaskakujacych, na pozór "nielogicznych" zestawień. Jasne, że trzeba to robic z wyczuciem, a nie każdy je ma.
Spójrz sobie chociazby na Allegro. Zainteresowanie tymi meblami bylo, jest i bedzie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 13:53:11

śliczny jest styl retro. inny, zachwycający. Polecam bardzo dobrą firmę od armatury retro armaret.pl

#6 ~magdaB~

~magdaB~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 08:19:37

Podobają mi się antyki, ale to jednak bardzo drogie rzeczy, dlatego wolę kupic stylizowane, które spokojnie mogę połączyć z nowoczesnymi elementami. Tak jak to zrobiłam w salonie, gdzie większość mebli mam właśnie stylizowanych, a stół i krzesła, które de facto niedawno kupiłam na superwnetrze.pl są w stylu nowoczesnym. Wygląda wszystko ekstra i każdy się zachyca moją aranżacją. Teraz zatanawiam sie jak mam w ten sam sposób zrobić kuchnię i sypialnię, a jak znam siebie szybko sie z tym uporam.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 18:18:30

ja też kupowałam armature od armaret.pl i polecam!

#8 ~Gemma~

~Gemma~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 12:23:44

Do domu w stylu retro koniecznie podłogi drewniane (polecam producenta Gajewski). Jakoś nie widzę takiego domu z płytkami czy panelami.

#9 ~gajda~

~gajda~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 19:10:46

W Swissliniger mają piękne wanny wolnostojące w stylu retro, mega mi się podobaja. W sumie ceny tez ok ja za takie produkty nowoczesne i porządnie wykonane

#10 ~usia m~

~usia m~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:07:23

Uważąm, że każdy powinien urządzać swoje wnętrza tak jak mu to odpowiada, a nie ślepo podążać za modą. Zgodzę się co do podłóg, bo drewniane, zwłaszcza z desek mają coś ze stylu retro. Nie obraźcie się ale mi antyki podobają sie tylko w pałacach i muzeach, a nie w domach. U mnie gośći styl skandynawski, a meble mamy ze scandicsofa.pl. Tak prostota a zarazem elegancja bardziej mi odpowiada.

#11 ~ala k~

~ala k~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:02:15

Tak, tu masz całkowitą racje. Przecież to my będziemy mieszkać w naszym mieszkaniu a nie ktoś i lepiej jest je urządzić tak jak nam to właśnie odpowiada i kupić to co nam sie podoba. Chociaż z drugiej strony takie meble retro są nawet fajne i w sumie to mi się nawet podobaja. Jednak ja urządzam swoje w skandynawskim stylu połączonym z nowoczesnymi akcentami, a jednym z nich jest między innymi sofa, którą kilka dni temu zamówiłam w slf24.pl. Dobrałam do nie jeszcze fotel z pdnóżkiem. Fajnie będzie wyglądać, a najlepsze jest to, że dałam za całość sporo mniej niż bym zapłaciłą u konkurencji.

#12 ~Remora~

~Remora~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 07:33:30

Dom należy urządzać tak, by się podobał, a nie był modny. Znajoma kilka lat temu uznała, że zrobi sobie modne mieszkanie i na ściany położyła farbę w kolorze bordowym. Do dzisiaj nie może się uporać z tamtą decyzją, ten kolor przebija przez wszystkie farby...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych