Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stuknął nam milion :: zobacz komentowany artykuł


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lex~

~lex~
 • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 20:03:00

Pamiętam jak wystąpił wybuch w Czarnobylu, jaki był popłoch i strach, jakludzie wykupywali w aptekach jod. Podobno chmura radioaktywna przeszla pln-zach.Polską gdzieś do skandynawów, jaki był krzyk na zachodzie, że to stałosie Rosjanom, jak to technika itp. Tamten wybuch był na powierzchni ziemi,gdyby to się stało na dużej wysokości, ofiar promieniotworczego skażenia byłobybardzo dużo. A co będzie jak na dużej wyskości nad Polską zestrzelona będzie rakietaz ładunkiem nuklearnym ?. Pytanie to retoryczne.Bush dobrze kalkuluje: po co to ma spaść na nasze domy w Ameryce, niech to wszystkospadnie na glowy Polaków i innych dookoła. Oni to dobrze przemyśleli, Lenin kiedyśmówił i jest to aktualne: w politikie niet sentimientow. Samorządowcy slupscy sparaliżowani strachem przed marszalkiemwoj.pomorskiego, niejakim Kozlowskim, bez zmrużenia okiem, zgadzają się i firmująwłasnym marnym autorytetem, by instalować jakieś amerykanskie urządzenia,które mogą nam przynieśc tylko szkody. Zadnych korzyści od Amerykanównie uzyskalismy za nasze zaangażowanie w Iraku, Afganistanie czy też zakup samolotów F16. Oni nawet nie chcą i nie wiedzą, gdzie ta Polska leży, tak jak Polacy nie wiedzą gdzie leży państwo Suazi. Ale to amerykanskim strategom wystarczy by naszym kosztembezpieczenstwa, zbudować wlasne.Mam nadzieję, że wszystkich amerykańskich sługusów, historia i Polska rozliczy, tylkooby to się stało jak najszybciej.

#2 ~Andy~

~Andy~
 • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 21:22:00

A co będzie jak na dużej wyskości nad Polską zestrzelona będzie rakietaz ładunkiem nuklearnym ?---Nic. W Czernobylu doszło do wybuchu naziemnego i rozprzestrzenienia produktów rozszczepienia ładunku nuklearnego. W przypadku zestrzelenia rakiety z ładunkiem nuklearnym do reakcji łańcuchowej by nie doszło. A zatem mielibyśmy do czynienia tylko ze stosunkowo mało radioaktywnym ładunkiem. który w całości lub prawie w całości uległby spaleniu w atmosferze.Druga sprawa. To, że Tarcza byłaby ulokowana w Polsce wcale nie znaczy, że potencjalne zestrzelenie rakiety miałoby miejsce nad Polską. Wręcz przeciwnie, istnieje większe prawdopodobieństwo, ze zestrzelenie rakiety nad Polską miałoby miejsce w przypadku ulokowania Tarczy poza naszymi granicami. A tak przy okazji, największa baza z antyrakietami ulokowana jest na terytorium USA.

#3 ~zorro~

~zorro~
 • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 21:43:00

Andy z Bootem gadasz??

#4 ~Andy~

~Andy~
 • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 21:53:00

Nie. To jest rzeczowe wyjaśnienie dla skołowanych czytelników, którzy nie bardzo wiedzą co sądzić w tej sprawie. Ktoś to w końcu musi robić.

#5 ~beznadziejna gazeta!!!~

~beznadziejna gazeta!!!~
 • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 06:38:00

czemu wzosła ilość odwiedzin w internecie?? bo ludzie nie chcą płącić za tak beznadziejną PiSowską gazete w kiosku 1,5 :-]kiedyś kupowałem ją, ale od paru lat płakać mi się chce jak czytam niektóre artykuły...no i nakład kilkaktorni zmalał w ostatnich latach... już nawet bezplatne gazety w regionie słupskim mają kilka razy większy od GP... cienizna GP, cienizna... hehhehe

#6 ~nie czytam badziewia~

~nie czytam badziewia~
 • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:00:17

czemu wzosła ilość odwiedzin w internecie?? bo ludzie nie chcą płącić za tak beznadziejną PiSowską gazete w kiosku 1,5 :-]kiedyś kupowałem ją, ale od paru lat płakać mi się chce jak czytam niektóre artykuły...no i nakład kilkaktorni zmalał w ostatnich latach... już nawet bezplatne gazety w regionie słupskim mają kilka razy większy od GP... cienizna GP, cienizna... hehhehe

 

                        :o   :P#7 Miroslaw2232

Miroslaw2232

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 9 postów

Napisano 17 luty 2019 - 11:35:19

Trochę mało wpisów jest w tym wątku.Tych wpisów na pewno powinno być o wiele więcej w tym wątku.

 

_______________________________________________

http://www.banki-internetowe.pl/


Użytkownik Miroslaw2232 edytował ten post 19 kwiecień 2019 - 09:00:39


#8 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 16:37:19

czemu wzosła ilość odwiedzin w internecie??

bo ludzie nie chcą płącić za tak beznadziejną PiSowską gazete

To już wszystko przejęli !!! :angry:


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych