Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cin cin słupsk~

~cin cin słupsk~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 12:58:03

kuźnia bezrobotnych zaczęła 'szkolić' oraz 'kształcić'. hehe.

#2 ~studentka~

~studentka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 13:12:18

łukasz będzie miał w kim wybierać, świeże młodziutkie mięsko :) dwudziestoczterolatkę odstawił, czas na kolejne młode i chętne.

#3 ~Ahmed~

~Ahmed~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 13:16:54

Nieślubne dzieci Ap zaprawdę powiadam wam bezrobocie was czekam otwórzcie oczy póki jeszcze czas. Albowiem czas ten minie a wy zostaniecie z palcem w du*** bezrobocia a PUP Słupski was oleje tak jak każdego bezrobotnego. 

#4 ~Student AP~

~Student AP~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 13:27:17

-Popatrz jakiś papier leży, co na nim napisane? -Nie wiem, KSERUJ.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 14:23:55

Gościu w pierwszej ławce bezbłędny :D

#6 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 14:26:22

Do zesrania. Skończyłem studia i żałuję. Od razu mogłem iść do pracy. Żeby nie było że kończyłem pedagogikę. Skończyłem budownictwo :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 14:59:42

witamy nowych bezrobotnych. WITAMY!!!!

#8 ~były student~

~były student~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 15:12:00

studiujcie, studiujcie, za 10 lat będziecie przeklinać Słupsk i ta uczelnia. ta kasę co wydacie lepiej wydać na jakieś kursy (wózek widłowy, suwnice, dźwigi, prawo jazdy z dodatkowymi uprawnieniami) --robotę znajdziecie i jako tako będzie ;)

a tak napychacie kasę (zaoczni) tym pseudo profesorom, którzy na niczym się, oprócz dyktowania, nie znają.

osobiście straciłem 5 lat życia, ale na innej uczelni ;( (nie dotyczy imprez) ;)

#9 ~dr.WW~

~dr.WW~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 15:27:42

ładniejszej sali nie mają ? wygląda mi to na strych na ale...

#10 ~osioł ale z kasa~

~osioł ale z kasa~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 16:07:30

dzisiaj studia to nie dla pracy a dla zabicia czasu - i tak zmywok w londynie  albo podsadzanie nocnikow tym co wojne przegrali

#11 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 16:18:30

desperaci ... a po tej uczelni to przyjdzie im ryby filetować.

#12 ~oczywiście~

~oczywiście~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 16:57:29

desperaci ... a po tej uczelni to przyjdzie im ryby filetować.

po uczelni już się wykłada wyfiletowane na tackę :P

#13 ~Tegoroczna studenka~

~Tegoroczna studenka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 00:09:05

gadacie, że uczelnia do d**y, a może ktoś musiał zostac w tym zakichanym Słupsku żeby np. pomagac chorym rodzicom ?? a mimo to chca studiowac i ksztalcic się dalej?? myśleliście o tym ?? może ktoś nie ma tyle kasy żeby wynając mieszkanie albo nawet płacic za akademik bo życie w dużym mieście i tak jest drogie. Ta uczelnia czy inna co za różnica? myślicie że pracodawca z Wrocławia wie że Slupski AP jest słaby ? wątpie.

#14 ~Debiliusz~

~Debiliusz~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 06:08:58

gadacie, że uczelnia do d**y, a może ktoś musiał zostac w tym zakichanym Słupsku żeby np. pomagac chorym rodzicom ?? a mimo to chca studiowac i ksztalcic się dalej?? myśleliście o tym ?? może ktoś nie ma tyle kasy żeby wynając mieszkanie albo nawet płacic za akademik bo życie w dużym mieście i tak jest drogie. Ta uczelnia czy inna co za różnica? myślicie że pracodawca z Wrocławia wie że Slupski AP jest słaby ? wątpie.

Czy to ma być jakieś pocieszenie? Przecież po kilku kompromitacjach wyjdzie na jaw że ten absowent niczego nie potrafi. Życia nie oszukasz.

#15 ~starsza siostra~

~starsza siostra~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 09:34:12

studiujcie, studiujcie, za 10 lat będziecie przeklinać Słupsk i ta uczelnia. ta kasę co wydacie lepiej wydać na jakieś kursy (wózek widłowy, suwnice, dźwigi, prawo jazdy z dodatkowymi uprawnieniami) --robotę znajdziecie i jako tako będzie ;)

a tak napychacie kasę (zaoczni) tym pseudo profesorom, którzy na niczym się, oprócz dyktowania, nie znają.

osobiście straciłem 5 lat życia, ale na innej uczelni ;( (nie dotyczy imprez) ;)

Fakt, studenci niestacjonarni utrzymują uczelnię. Natomiast lepiej wybrać takie studia i mieć do tego trzy lata doświadczenia w pracy, niż po dziennych studiach płakać, że "nikt nie chce mnie zatrudnić". Młodzi otrząśnijcie się póki możecie, praca + studia, albo studia w Słupsku sobie odpuście (ponieważ elitarnych kierunków tutaj nie ma). Teraz pewnie moje słowa i tak do was nie trafią, ale wspomnicie moje słowa za trzy lata. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

#16 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 10:06:30

Skończyłem PAP, dostałem się na dwie wiodące uczelnie w Polsce na studia II stopnia, UW i UAM. Skończyłem UW z wyróżnieniem, zrobiłem tam doktorat. Czyż nie najwięcej zależy od samych studentów? Za dużo chyba chciałby się dostać na tacy. Rozumiem jednak, że wybrany kierunek ma znaczenie. Ale to przecież wybór każdego z nas.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kuźnia bezrobotnych słupsk, bezrobocie, słupsk, dupsk, wałki edukacyjne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych