Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ozi~

~Ozi~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 23:38:24

To i tak miał gościu szczęście że nie dostał dwóch ostrzegawczych strzałów w tył głowy , ciekawe jaki wyrok dostanie ? B)

I idź teraz człowieku na policję jak w każdej chwili mogą cię zastrzelić jak Żyda na Gestapo ??? :ph34r:

A to banda !!! :angry:

#22 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 00:43:55

Tytus, szkoda, że innych tematow nie zamykasz...o telefonie do Jezusa zamknąłeś, bo wielce zgorszony? Poszukaj na innych tematach jak ludzie jadą i tam zamknij.

#23 ~and cractup~

~and cractup~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 00:52:45

Policja w polsce to bandyci w przebraniu utrzymywani z naszych podatków zamiast pomagać to szkodzom.Mnie pobili bo zwruciłem jednemu uwagę że,nie jestem przestępcą żeby się tak do mnie nie odzywał w zamian tak mi przywalił że z kżesła spadłem

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 03:25:05

Nie ma co generalizować, w każdym stadzie trafi się parszywa owca !
Takie zajście nie powinno mieć w ogóle miejsca i nie mówię, że oni bez winy !

#25 ~PAULO~

~PAULO~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 08:14:05

POLSKA-PAŃSTWO PRAWA-BRAWO .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 09:01:00

do ukarania policjanta z tak bliskiej odleglosci nie trafil

#27 ~rorek~

~rorek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 09:19:35

wersja policji nie trzyma się kupy,to jakas bzdrura ;)

#28 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 16 luty 2013 - 09:37:28

Policji ..............................

Przeginasz!

Użytkownik Yktorn edytował ten post 16 luty 2013 - 09:37:46

#29 ~Achim~

~Achim~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 10:01:13

Dziennikarz - jesli można tak powiedzieć napisał co mu ślina na język przyniosła. W budynku NIE oddaje się strzałów ostrzegawczych, To wynika z prawa użycia broni przez policję! A ich zachowanie bylo prawidłowe. Wezwali do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia tj. noża, a później użyli gazu po czym nie mając innego wyjścia broni służbowej. Faktycznie same kozaki na forum, a jak przyjdzie co do czego do z płaczem gnają na policję.

#30 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 17:00:50

Dajcie linka do wywiadu Ewy Szańskiej z poszkodowanym w szpitalu, chcę też poznać relacje drugiej strony i kto tak naprawdę strzelał ? B)

Bo za czasów przebrzydłej komuny psy okryły by to tajemnicą rangi państwowej i zniewoleni dziennikarze morda w kubeł - prawda ? :blink:

Użytkownik Jumanji edytował ten post 16 luty 2013 - 17:03:22

#31 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 17:21:41

wersja policji nie trzyma się kupy,to jakas bzdrura ;)

Coś na to wygląda, to też dziękujmy Bogu i partii za demokrację, dzięki której możemy bez żadnych przeszkód wysłuchać swobodnie racji drugiej strony wypadku -prawda ? :D :D :D

#32 ~Obywatel RP~

~Obywatel RP~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 17:56:29

Dziennikarz - jesli można tak powiedzieć napisał co mu ślina na język przyniosła. W budynku NIE oddaje się strzałów ostrzegawczych,

A może ten nóż był ze stołówki komendy ? :o

A może byli pod wpływem jakichś środków, ale żeby we dwóch strzelać do człowieka w pomieszczeniu, to jak mafijne porachunki na amerykańskim filmie ? :D

A co mówi sam poszkodowany, gdzie z nim wywiady w prasie i w telewizorni, w wolnym od totalitaryzmu i reżimu komuny kraju ? ! :angry:

A gdzie nie niezniewoleni dziennikarze, na urlopy na wyspy Kanaryjskie wszyscy nagle i niespodziewanie wyjechali ??? :lol:

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 18:38:18

wierzycie policji???? większość to oszuści i kłamcy ich zeznania to czysta ściema znam mnóstwo przykładów,
biją niewinnych za nic nawet w sylwestra w słupsku pobili 15 latka w obecności dorosłych
chamstwo i obłuda w naszej policji, nie wierze im w żadne słowo, a bezpieczeństwa to w ogóle nie ma!!!!!
pod sąd z nimi strzelać na komisariacie??? gdzie wasze wyszkolenie??????? tylko zabijać i bić umiecie!!!!!!!!!!!! a gdzie wasza kultura pieski????

Może niekoniecznie większość, ale gnoje wsadzie i zawsze w każdym towarzystwie się trafiają !!!

W powszechnym odczuciu było to próba oszustwa w celu spowodowania uniknięcia przez funkcjonariuszy policji odpowiedzialności karnej za popełniony czyn.
Już piętnaście lat upłynęło, wielu zapominało jak lokalna prokuratura, a w szczególności jej szyderczo-kłamliwe oświadczenie jakoby 13-letni Przemysław Czaja zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku – niby uciekając przed funkcjonariuszami miał wpaść na słup trolejbusowy, a powstałe w ten sposób obrażenia rzekomo miały być przyczyną jego śmierci.
Gdzie dwustu osobowy tłum kibiców na własne oczy widział jak jeden z nadgorliwych policjantów Dariusz W. dogonił i uderzał kilkakrotnie dzieciaka pałą policyjną m.in. w okolice głowy i szyi, który zmarł po kilkunastu minutach, a oba policjanty,
pomimo próśb kibiców,
stanowczo z należnymi honorami zaszczytnie odmówili wezwania karetki pogotowia-Hwała Bochaterą !!! Dołączona grafika

Pytanie - Ludzie to gdzie my, nadal w PRL - u żyjemy ???

#34 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 19:15:54

kozaku, zadaj to pytanie policjantowi w twarz.
Ukradna Ci rower to pierwszy popaprancu bedziesz z placzem do nich lecial. /

btw. kozak w necie, piz^a w świecie

I to jest ich podejście do ludzi nikt w twarz nic wam nie powie dziady bo zaraz zrobicie z niego przestępce.
Mnie pobiliście a nic nikomu nie zrobiłem to bandyci nie policja

#35 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 19:19:45

I co tam zniewoleni Ciemnogrodzianie, będzie ten od tysięcy lat wyglądany koniec świata i czarny papieżem czy nie ? :lol: :lol: :lol:

Użytkownik Jumanji edytował ten post 16 luty 2013 - 19:20:37

#36 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 19:51:45

Panie policjancie z sopotu zamilcz!!! przestań bronić tych mózgojebów !!!!

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 20:12:32

Panie policjancie z sopotu zamilcz!!! przestań bronić tych mózgojebów !!!!

A to ten skorumpowany, a czego on tu ? :o

#38 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 14292 postów

Napisano 16 luty 2013 - 21:15:10

To nie film:

Korupcja w policji. Oskarżeni funkcjonariusze z Sopotu.
Z ustaleń prokuratury wynika, że brali od kierowców łapówki oraz okradli zmarłego kupca, którego ciała mieli pilnować przed złodziejami.
Oskarżeni to Piotr Z., Mirosław Z., Michał Ł. i Janusz S. Mają od 30 do 40 lat. Pierwszy z nich w sopockiej komendzie miejskiej policji przepracował 18 lat, a pozostali pełnili tam służbę od 5 do 6 lat.

Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,90289,10975517,Korupcja_w_policji__Oskarzeni_funkcjonariusze_z_Sopotu.html#ixzz2L5uoSzmM

Nowy proces policjanta z Sopotu, który zastrzelił kolegę

Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,90289,9824557,Nowy_proces_policjanta_z_Sopotu__ktory_zastrzelil.html#ixzz2L5vS989D

#39 ~UKS~

~UKS~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 21:58:48

A jak tam ich oświadczenia mąjtkowe, odbiegajuą dalece od faktów, sprawdzał już kto ? :ph34r:

#40 ~POlak~

~POlak~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 01:12:26

A, że jeszcze "wszechwładni" nie nakazali wątku zamknąć i wyczyścić, aż dziw bierze - prawda ? :o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych