Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#1 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 14292 postów

Napisano 15 luty 2013 - 18:33:22

Co najmniej dziwna sprawa.

#2 ~Andrus~

~Andrus~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 19:09:40

Można i w ten sposób ,ale chyba najgłupszy. Zastanawia mnie co doprowadziło człowieka do takiej desperecji z góry skazanej na porażkę.

Ja wybrałem inną drogę

W dniu 29.02.2013 r. do Sądu Rejonowego w. Cywilny w m. ....... skierowany został pozew przeciwko Skarb Państwa/Komendant miejscowej Policji o zapłatę odszkodowania z przekazaniem zasądzonej kwoty na wskazany cel społeczny .
Powody;
Działanie na szkodę powoda po przez jednostronną oceną zebranych dowodów .
Fałszowanie stanu faktycznego po przez wprowadzanie do akt sprawy dokumentów zawierających kłamstwa w celu zatarcia śladów popełnienia czynów nieprawnych , przez miejscowych funkcjonariuszy publicznych uważanych za niezatapialnych z racji potęgi układu.
Są to czyny z art. 231 k.k.niestety zdaniem prokuratury nie są zabronione co jest podstawą odmowy wszczecia śledztwa przez wspomniany organ.
W trakcie przygotowywania jest pozew przeciwko SP/Prokurator Rejonowy m. ..............

Koszta;
Nąkanie prze kolesiów z miejscowych urzędów. Podsłuch na tel .

Piszę na wypadek gdybym okazał się od lat poszukiwanym niebezpiecznym przestępcą , lub stał się przypadkową ofiarą nieznanych sprawców.
.

#3 ~a.d~

~a.d~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 19:10:25

Napewno ku*** strzelały do dobrego chłopaka, a teraz próbują gadać, że był u nich kapować...

#4 ~Był Trop!!!~

~Był Trop!!!~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 19:16:24

A to ci przygoda , kto tam pracuje , bandziory od sztucznego nosa ? :o

#5 ~por. Jaszczuk~

~por. Jaszczuk~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 19:30:09

Co oni już nie nakombinują, coś z tymi z sopockimi jednak nie w porządku być musi, ABW i CBŚ już powinny interweniować, na 3M zjechać i zrobić robotę !!! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 20:06:25

Co oni już nie nakombinują, coś z tymi sopockimi jednak nie w porządku być musi, ABW i CBŚ już powinny interweniować, na 3M zjechać i zrobić robotę !!! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

A może to zdarzenie ma jakiś związek z zgonioną Iwoną Wieczorek ??? B)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 21:01:27

Prokuratura sprawdza czy ostrzegali przed użyciem broni to jak dostał gazem po oczach to to nie byo ostrzeżenie??? A cozaproszenie na bal Policjanta? Boze w jakim w swiecie zyjecie miał nóż? O 2 w nocy na komendzie ?! Ziemniaki kur... pewnie przyszedl obierać dla zatrzymanych i dla komendanta na obiad... Dostał gazem nie powstrzymalo to strzelac i to nie w nogi w każdym normalnym kraju się tak robi tylko nie w naszym POpeerelowskim gdzie na sile nasi rządzacy chcą być kryształowi... Ma nóż ... strzelam tak powinno być. Ludzie teraz jedziecie na policjantów a jak was później toś napadnie z nożem we własnym domu i mu go zabierzecie i dźgniecie napastnika a pozniej sami dostaniecie wyrok bo on w nocy z nożem w twoim salonie regulował ci antene satelitarną, i poźniej jest plicja BE bo skarżą mnie a nie tego który mnie napadł. A nie zapominajmy że oskarrza prokuratura a nie policja... i że to wasze przyzwolenie społeczne jest bo jak polcja strzela żeby bronić siebie to jest zła a jak nie strzela to też zła. Medal dla policji 15 lat bezwzględnej odsiadki do śmiecia społecznego i do roboty a nie na pryczy będzie z dupą leżał i to mi sie należy i tamto mi się należy...

#8 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 21:04:19

Co najmniej dziwna sprawa.

Dla mnie też, a może to już czas na przełom w sprawie Iwony, tam się wiele zaczęło dziać dziennego, a warszawka chyba już zjechała, to i tam się teraz skończyć, albo chociaż ruszyć sprawa może - prawda? B) :ph34r:

Użytkownik Jumanji edytował ten post 15 luty 2013 - 21:15:00

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 21:16:43

policyjenj patologii cd

#10 ~Obywatel RP~

~Obywatel RP~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 21:35:41

Prokuratura sprawdza czy ostrzegali przed użyciem broni to jak dostał gazem po oczach to to nie byo ostrzeżenie??? A cozaproszenie na bal Policjanta? Boze w jakim w swiecie zyjecie miał nóż? O 2 w nocy na komendzie ?! Ziemniaki kur... pewnie przyszedl obierać dla zatrzymanych i dla komendanta na obiad... Dostał gazem nie powstrzymalo to strzelac i to nie w nogi w każdym normalnym kraju się tak robi tylko nie w naszym POpeerelowskim gdzie na sile nasi rządzacy chcą być kryształowi... Ma nóż ... strzelam tak powinno być. Ludzie teraz jedziecie na policjantów a jak was później toś napadnie z nożem we własnym domu i mu go zabierzecie i dźgniecie napastnika a pozniej sami dostaniecie wyrok bo on w nocy z nożem w twoim salonie regulował ci antene satelitarną, i poźniej jest plicja BE bo skarżą mnie a nie tego który mnie napadł. A nie zapominajmy że oskarrza prokuratura a nie policja... i że to wasze przyzwolenie społeczne jest bo jak polcja strzela żeby bronić siebie to jest zła a jak nie strzela to też zła. Medal dla policji 15 lat bezwzględnej odsiadki do śmiecia społecznego i do roboty a nie na pryczy będzie z dupą leżał i to mi sie należy i tamto mi się należy...

To i tak miał gościu szczęście że nie dostał dwóch ostrzegawczych strzałów w tył głowy , ciekawe4 jaki wyrok dostanie ? B)

I idź teraz człowieku na policję jak w każdej chwili mogą cię zastrzelić jak Żyda na Gestapo ??? :ph34r:

#11 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 22:34:27

To i tak miał gościu szczęście że nie dostał dwóch ostrzegawczych strzałów w tył głowy , ciekawe4 jaki wyrok dostanie ? B)

I idź teraz człowieku na policję jak w każdej chwili mogą cię zastrzelić jak Żyda na Gestapo ??? :ph34r:

Ostrzeżeniem był gaz = nie pomogło.
Pozatym, normalny człowiek nie idzie napolicję z nożem kuchennym i nie atakuje policjantów... a Ty? co byś zrobił gdyby jakiś palant skoczył do Ciebie z nożem? przytuliłbyś zeby sie uspokoił? puknijcie sie w leb ludzie... facet mial komus krzywde zrobic? psychole

#12 ~llllllllllllllll~

~llllllllllllllll~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 22:34:32

Przestańcie pieprzyć bzdury do takich pajaców powinni walić bez uprzedzenia

#13 ~Etatowy złodziej ;)~

~Etatowy złodziej ;)~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 22:45:27

Napewno ku*** strzelały do dobrego chłopaka, a teraz próbują gadać, że był u nich kapować...

A kto może wiedzieć co powodem tego ? B)
A może to ich nieetatowy "pracownik", podnieśli mu normy, nie wytrzymał i doszło do grandy ? ;)

#14 ~Obywatel RP~

~Obywatel RP~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 22:55:45

Ostrzeżeniem był gaz =
Pozatym, normalny człowiek nie idzie napolicję z nożem kuchennym i nie atakuje

Ale to chyba nie działo się w kanapie przy stoliku - prawda ? B)

Dziękuję iść w taką gościnę !!! :angry:

#15 ~wiki~

~wiki~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 23:14:21

wierzycie policji???? większość to oszuści i kłamcy ich zeznania to czysta ściema znam mnóstwo przykładów,
biją niewinnych za nic nawet w sylwestra w słupsku pobili 15 latka w obecności dorosłych
chamstwo i obłuda w naszej policji, nie wierze im w żadne słowo, a bezpieczeństwa to w ogóle nie ma!!!!!
pod sąd z nimi strzelać na komisariacie??? gdzie wasze wyszkolenie??????? tylko zabijać i bić umiecie!!!!!!!!!!!! a gdzie wasza kultura pieski????

#16 ~poszkodowany~

~poszkodowany~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 23:22:44

Koledzy zostal mi skradzxiony pare lat temu samochod wiec przestepcy uciekli a mnie wyciagnieto z domu i prokurator przesluchiweal krzyczac jak na przestepce tego czynu ...przepraszam do dzis nie uslyszalem niestety :mellow: ^_^

#17 ~mma~

~mma~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 23:24:58

Policja dla obyuwateli podobno ...heheh ale nie z takim zacieciem idiotyucznym niech sie powystrzaelaja dziady w domach wyrzywaja na wlasnych dzieciach zonach nie na niewinnych czasami ludziach

#18 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 23:27:10

wierzycie policji???? większość to oszuści i kłamcy ich zeznania to czysta ściema znam mnóstwo przykładów,
biją niewinnych za nic nawet w sylwestra w słupsku pobili 15 latka w obecności dorosłych
chamstwo i obłuda w naszej policji, nie wierze im w żadne słowo, a bezpieczeństwa to w ogóle nie ma!!!!!
pod sąd z nimi strzelać na komisariacie??? gdzie wasze wyszkolenie??????? tylko zabijać i bić umiecie!!!!!!!!!!!! a gdzie wasza kultura pieski????

kozaku, zadaj to pytanie policjantowi w twarz.
Ukradna Ci rower to pierwszy popaprancu bedziesz z placzem do nich lecial. /

btw. kozak w necie, piz^a w świecie

#19 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 23:28:47

Policja dla obyuwateli podobno ...heheh ale nie z takim zacieciem idiotyucznym niech sie powystrzaelaja dziady w domach wyrzywaja na wlasnych dzieciach zonach nie na niewinnych czasami ludziach

nie, mieli sie dać dźgnąć nożem, inteligentny czlowieku. :)

#20 ~Podolski Zygmunt~

~Podolski Zygmunt~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 23:36:26

kozaku, zadaj to pytanie policjantowi w twarz.
Ukradna Ci rower to pierwszy popaprancu bedziesz z placzem do nich lecial. /=

A jak dużą kasę, to będą pytać 55 razy ile było na pewno, by ich złodziej nie oszukał czasem , znamy te numery - prawda ? B) :D :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych