Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Dr~

~Dr~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:51:47

No cóż to nie nowość że pani burmistrz z wszystkimi toczy walki, tak to jest jak się pcha na stołek nie mając pojęcia o pracy z ludźmi.

#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:24:41

Gość

#23 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:41:33

Może właśnie pani burmistrz pokazuje, że ma jaja.... w końcu ktoś Apanowiczowi pokazał gdzie jego miejsce...
Panie pseudo prezesie- jak się strażaków zaprzęga do pracy przy budowie to potem nie ma co się dziwić, że są przemęczeni i nie chcą jeździć. (Właściwie , czy ktoś wie co oni tam budują? Nigdzie nie ma informacji na ten temat...... )
Nasza jednostka chętnie przyjmie ich auto , zawsze mamy więcej ochotników, niż wyjeżdża, więc to że zabrakło by dretyńskiej jednostki, nie znaczy że zabraknie strażaków do wyjazdu- przecież dorobek ochotniczej straży pożarnej nie jest ich prywatnym . Nie ma ludzi niezastąpionych .

#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:43:40

Panie Adrian. Wy nie jesteście tylko jedna jednostka w gminie ale z tego co tu czytam to ewidentnie tak wam się wydaje. Jeśli macie z tym problem to droga wolna. A czego pan Freza oczekuje umowę o prace i ekwiwalent za wyjazdy? Tak dobrze to psp nawet nie ma gdzie PSP może się pochwalić przynajmiej kulturą osobista. Bo OSP Dretyn zachowuje się jak pawie i oczekują tylko na to ze ktoś im piórko w tyłek wsadzi. Skoro macie za dużo wyjazdów to oddajcie cześć sprzętu są inne jednostki które nie maja tylko dolarów w oczach i chętnie wyjada. Bo z tego co widzę to Dretyn jest wiecznie poszkodowany. A podkreślam wy jesteście Ochotnicy i obowiązku wyjazdu nie macie. A jeśli chodzi o palenie w piecu i ogrzanie strażnicy oraz świetlicy wiejskiej to się nie kompromitujcie już. Od tego jest sołtys i to jest jego obowiązek sa pracownicy do tego przeznaczeni we wszystkich sołectwach. Wiec zacznijcie od siebie i od swojego sołectwa a dopiero na koniec z płaczem do burmistrza. A jeśli to takie trudne to sobie kupcie piecyki elektryczne ( gmina płaci za prąd ), no chyba że u was płaca ci dwaj panowie z własnej kieszeni, o których tu mowa

#25 ~Henryk~

~Henryk~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 08:16:00

Gdzie czasy, kiedy to syrena zawyła i wszyscy biegli do strażnicy.

Każdy chciał nieść pomoc, nikt nawet nie pomyślał o jakimś wynagrodzeniu!

Po powrocie pełno chętnych do czyszczenia sprzętu, nawet Ci którzy z braku miejsc nie pojechali, czekali w na powrót kolegów!

W moim rozumieniu, jeżeli ktoś pobiera wynagrodzenie, nie jest Ochotnikiem, już na pewno, nie jest SPOŁECZNIKIEM.

 #26 ~Pablo~

~Pablo~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 09:37:55

Bardzo dobrze pani burmistrz robi, to nie jest wasz prywatny folwark Panowie F. Nikt wam nie kazał się zgadzać na bycie kierowca konserwatorem, jak się nie podoba nie podpisuje umowy, myślisz że jesteś niezastąpiony?? Piaszczyna od lat stara się o wejście do KSRG A chłopakom się to należy jak nikomu innemu, oddalają czarną robotę a wy co? Wielkie pany co wideł nie złapią! Nie podoba się to wypad, pomyliliscie formacje.

#27 ~osp~

~osp~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:16:15

(Właściwie , czy ktoś wie co oni tam budują? Nigdzie nie ma informacji na ten temat...... )

To wyglada na jawna samowolę budowlaną . Panie redaktorze proszę o informację i czy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego juz wszczął stosowne działania?

Kto finansuje ta budowę , czy to ze srodków OSP którymi zarządza Apanowicz w gminie?

 

Czy za samowolę budowlaną można trafić do więzienia?

Należy mieć też na uwadze, że samowola budowlana stanowi przestępstwo, co wynika z art. 90 Prawa Budowlanego. Sankcją może więc być grzywna, kara ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat 2.

 #28 ~Strażak~

~Strażak~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:51:24

A co cie obchodzi co tam się buduje.Z tego co wiem to będzie pomieszczenie dla kierowcy sfinansowane z budżetu gminy.JUŻ WIESZ JAK TAKI CIEKAWSKI JESTEŚ

#29 ~Henryk~

~Henryk~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:57:27

A co cie obchodzi co tam się buduje.Z tego co wiem to będzie pomieszczenie dla kierowcy sfinansowane z budżetu gminy.JUŻ WIESZ JAK TAKI CIEKAWSKI JESTEŚ

Finansowane z Środków Publicznych, więc nas wszystkich!

Coś odnoszę wrażenie, że ktoś tam czuje się jak w prywatnym folwarku- może czas na zmiany!?#30 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 11:27:40

Holaaaa, przecież nasza gmina robi cięcia nawet w inwestycjach unijnych, bo nie ma na wkład wlasny- czy w takim układzie na prawo i lewo rozdawała by pieniądze po cichu ?- Przecież sam projekt takiej inwestycji to dziesiątki tysięcy zł. a tu jakaś budowa w toku ....
Prywatnym ludziom dom na własnym podwórku kazali by już rozebrać i choryzontalną kary płacić, a na prywatnym folwarku OSP Dretyń... wolno wszystko i nawet nikt mandatu nie dostanie, bo kto ? Władza sama sobie go wystawi .... ? To sobie prezesa wybraliśmy..... Żałosne !

#31 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 11:29:09

Co to za konspiracja , brak tablicy budowy, kto to buduje, gdzie inspektor nadzoru

Śmierdzi na odległość samowolą budowlaną#32 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:54:52

Ochotnicy do chlania i ćpania... wtedy wiedzą jak sobie napalić.
To jeden z tych układów romanowych....Ludzie oni tam nikogo z zewnątrz nie wpuszczą - jeden mądry próbował kiedyś co zrezygnował szybciej jak zaczął... dokładali mu do pieca ze rury pękały, i inne takie jaja. Panowie F chcieli kasy za palenie i dostali co chcieli. Teraz im mało i chcą cały etat- jak myślicie kto im podskoczy? Przecież ten budynek jest OSP.
Wstyd na cala gminę ;(

#33 ~Osp...............~

~Osp...............~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 20:44:45

Zazdrość wasz zżera ze jest tyle sprzętu ze jest nowy samochód widocznie inne jednostki na taki sprzęt nie zasługują bo by nie ogarnęły tego sprzętu A po drugie nie jest im potrzebny bo wyjazdów mają tyle co pies napłakał.Pozdrawiam wszystkie zazdrosne jednostki z gminy i powiatu.

#34 ~Kazik~

~Kazik~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 21:00:00

Zazdrość wasz zżera ze jest tyle sprzętu ze jest nowy samochód widocznie inne jednostki na taki sprzęt nie zasługują bo by nie ogarnęły tego sprzętu A po drugie nie jest im potrzebny bo wyjazdów mają tyle co pies napłakał.Pozdrawiam wszystkie zazdrosne jednostki z gminy i powiatu.

Nie chlej tego wina bo ci szkodzi... Myslę że my w Trzebielinie mamy  jednak lepszy sprzęt  :)  i warunki i układy ze społeczeństwem#35 ~Osp..........~

~Osp..........~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 21:28:30

No macie macie samochody pozamykane a klucze ma Pan K.i Pan S

#36 ~Do kolegi z Trzebielina~

~Do kolegi z Trzebielina~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 21:53:09

Odpowiem tak kolego z Trzebielina wy macie lepszy sprzęt ? Co wy takiego lepszego macie ? Nic nie macie lepszego. Wasza jednostak wyjeżdża we dwóch góra trzech na wyjazdy to co jest w waszej jednostce lepsze ?

#37 ~Adrian~

~Adrian~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:03:59

Ludzie ale wy barany jesteście kto was uczył takich rzeczy nie wierzę co tu się dzieje w tych komentarza jesteś żałośni piaszczyna następna przygarniemy wasz samochód pamiętacie mieliście stara gdzie jezdziliscie ile wyjazdów mieliście no pochwalcie się . Ludzie ci co piszą tutaj takie samo zdanie mają a sobie to jest w styd i hańba ciekawe czy w wszyscy byście palili za darmo tak jak mówicie jestem ciekaw może miesiąc i by się znudziło po prostu nie błyszczycie inteligencja i po co się wypowiadacie Był burmistrz Ramion było dobrze a teraz wielkie hallo . Po prostu kobiety nie mogą rządzić . A tak jak kometujecie to się podpiszcie i zobaczymy czy błyszczyk inteligencja

#38 ~Do kolegi z Trzebielina~

~Do kolegi z Trzebielina~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:27:43

Tak opisujesz swoją jednostkę że do ostatniej akcji tylko trzech pojechało. I co masz się czym chwalić gdzie to nie było zgodne z regulaminem .dziękuję i pozdrawiam wielki strażaku kozaku maślaku.

#39 ~Trzebielino~

~Trzebielino~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:43:08

Może 3 ale po kursach i pełnoletnich z rozumem nie to co ty

#40 ~Do kolegi z Trzebielina~

~Do kolegi z Trzebielina~
 • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 23:18:24

Dostaniesz za to medal brawo. I nie mów do mnie na ty bo ja A swoje buty mówię pantofle. Ty jesteś po kursie chodzenia po piwo do sklepuDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych