Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STRAJK NAUCZYCIELI.

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:38:14

Ty "niebieski" jak ta hiena żyjesz na koszt Ustczan. Nic nie wnosisz do społeczności oprócz jadu i negowania wszystkiego co nam nie miłe.
Jesteś jak wrzód na du***, ani usiąść, ani wiecznie stać.
Wolałbym jednak mieć wrzód na du***, niż takiego przyjaciela.
Wchodzenie w dupę np. gburmistrzowi jeszcze nikomu na dobre nie wyszło, bo jak wiesz i oni się zmieniają.
KAT-OLIK

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:43:38

Jest mi obojętne ile zarabiają nauczyciele i ile godzin pracują , ale jeśli mój dzieciak z winy nauczyciela nie uzyska pozytywnej klasyfikacji końcowej i nie zostanie tym samym dopuszczony do matury i będzie musiał powtarzać rok szkolny poczynię kroki na drodze prawnej by żądać stosownego odszkodowania finansowego . 

Paragrafy się znajdą . 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:48:56

Już niebieskie psy szczekają?, co ty niebieski głąbie zawdzięczasz nauczycielom. Pewnie nic, jak się durniem urodziłeś
tak pewnie umrzesz. Nie dałeś sobie pomóc i brat po zawodówce
cię wy-chał, a było tylko nie wagarować.
KAT-OLIK

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 22:27:54

Jest mi obojętne ile zarabiają nauczyciele i ile godzin pracują , ale jeśli mój dzieciak z winy nauczyciela nie uzyska pozytywnej klasyfikacji końcowej i nie zostanie tym samym dopuszczony do matury i będzie musiał powtarzać rok szkolny poczynię kroki na drodze prawnej by żądać stosownego odszkodowania finansowego . 

Paragrafy się znajdą . 

Szukaj. I, żebyś się nie zdziwił.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 04:45:12

Ty "niebieski" jak ta hiena żyjesz na koszt Ustczan. Nic nie wnosisz do społeczności oprócz jadu i negowania wszystkiego co nam nie miłe.
Wchodzenie w dupę np. gburmistrzowi jeszcze nikomu na dobre nie wyszło, bo jak wiesz i oni się zmieniają.
KAT-OLIK

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 05:18:16

Maruda i kat-olik - dwaj osobnicy najbardziej zaśmiecający ustecką część forum, wylewający dookoła najwięcej hejtu. Dokładnie ten sam paskudny typ osobowości-sfrustrowani mentalni gówniarze.

#27 ~PROTEST-ANT~

~PROTEST-ANT~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:51:54

KAT-OLIK, nr konta bankowego, na którym można wesprzeć naszych strajkujących bohaterów dawaj!!!

A co, my od Ciebie gorsi?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:00:43

W jednym trudno się z KAT-OLIK'em nie zgodzić: że był głąbem.
Można rozszerzyć tą konstatację, że głąbem pozostał do dzisiaj.
Jest jednak coś pozytywnego u w/w KAT-OLIK.a. Za swoje bycie głąbem - przeprasza.
PS
Interesująca jest kwota, którą przekazał na nauczycielskie konto, ale może nie wypada pisać o pieniądzach.

#29 ~Katolicy to gamoń~

~Katolicy to gamoń~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 12:01:37

Dziękuję Wam moi drodzy nauczyciele, za wykształcenie, pozycję, zdolność logicznego myślenia.
Dzięki Wam mój syn skończył studia, na które było mnie stać, a on o nich marzył.
Początkujący Nauczyciele zarabiają tyle co "cieć" na mojej budowie, czy to normalne po tylu latach nauki. Porównajcie spokojną pracę "ciecia" z pracą nauczyciela /użeranie się z głąbami z tradzikiem
i walką ze wszystkim i wszystkim/, też taki byłem. Przepraszam i popieram Wasz strajk.
Pozdrawiam, dokonałem wpłaty na Wasze konto.
KAT-OLIK

Nauczyciel wykształcił się za darmo na koszt państwa, czyli nasz. Zanim zacznie dobrze zarabiać musi ten dług opracować. Cięć nie studiował 5 lat za darmo jeszcze dostając pewnie stypendia socjalne i może naukowe. Twoi nauczyciele nie nauczyli cię, ani logiki, ani gramatyki. Nie winié ich, bo z pustego to i Salomon nie maleje.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 12:08:27

KAT-OLIK

#31 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 12:38:24

KAT-OLIK

Ktoś ma tu jakieś ukryte seksualne marzenia biedroniowe?

Pisz bezpośrednio do burmistrza z propozycją .... :o

---------------------------------

Strajk nauczycieli ładnie opisała Matka Kurka.

Broniarz jest już spalony jak Iwona Hartwich

#32 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 12:41:28

oraz

https://www.kontrowe...dzenie_ministra

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 13:03:04

Ktoś ma tu jakieś ukryte seksualne marzenia biedroniowe?
Pisz bezpośrednio do burmistrza z propozycją .... :o

Maruda nie martw się, nikt ci na tym polu konkurencji nie będzie robił, jesteś bezkonkurencyjny w tych propozycjach i chęciach :)

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 13:17:17

To naprawdę zabawne, gdy dwa największe forumowe trolle przerzucają się wyzwiskami. Jak dwóch wsiowych głupków szarpiących się przed monopolowym :)

#35 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:33:00

Maruda nie martw się, nikt ci na tym polu konkurencji nie będzie robił, jesteś bezkonkurencyjny w tych propozycjach i chęciach :)

Kompromitujące Smerfa zdjecia i filmy, obejrzyjcie sami.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:46:57

KAT-OLIK

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 22:03:05

Kompromitujące Smerfa zdjecia i filmy, obejrzyjcie sami.

Nikt nie będzie wchodził w te twoje linki spamujący trollu.

A co do kompromitacji- wystarczy twoja pisanina, zdjęcia to już byłoby zbyt wiele.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych