Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

stomatolog - Główczyce

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 23:44:11

Bolaca 7 mka praktycznie do wyrwania,nie przespane noce,lzy dzien i noc,nie usunela,prosilam choc prywatnie ze zaplace tez nie usunela,nawet nie wstala od biorka,to ja mialam sie pochylic nad nia i otworzyc buzie,chora kobieta,synowi 12 letniemu tak wiercila zeba ze az wył na tym fotelu na głos

#22 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 22:52:13

Pani stomatolog w pobłociu,hm uprzejma,miła,usunęła mi òsemke dolna bez problemu,znieczulenie 1 strzykawka dziesiec minut czekania i ciach,fakt ze zastrzyk byl bolesny a rwanie dalo sie przezyc,co do pani dentystki z głòwczyc to lepiej nic nie pisac,bo nie uprzejma,bolacego zeba nie usunie,kaze jechac do hirurga,do cholery ,ma leczyc ale tez ulzyc pacjentowi jak cierpi a nie zbywac i gdzie szukac pomocy jak twòj lekarz z twojej miejscowosci mowi ,,,nie interesuje mnie gdzie pani pojdzie,hirurga w swoim zakresie se pani znajdzie,,,zenada to nie jest lekarz,zadzwonilam do poblocia i przyszla 15 minut wczesniej do pracy i przyjela mnie jako pierwsza za nim zaczela prace,brawo pani doktor z powolania,mily wyraz twarzy,mily głos,dobre pidejscie do pacjeta

#23 ~Ara~

~Ara~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 23:36:32

Choc bardzo sie boje dentystow to fakt moge polecic pania stomatolog z poblocia,mila twarz,jedyna wade jaka ma to prawie wcale nie rozmawia z pacjetem,a ja z fobia potrzebuje rozmowy co i jak bedzie robuc

#24 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 15:25:44

Po wyrwaniu zęba przez Panią Zyśk dostałem krwotoku, krew lała się niemiłosiernie, jednak pani doktor stwierdziła, że wszystko jest w porządku i tak powinno to przebiegać. Ostatecznie wylądowałem na pogotowiu, skąd zostałem przewieziony na chirurgię. Tam lekarze byli w szoku, jak dentystka mogła doprowadzić do czegoś takiego. Założono mi 6 szwów.

#25 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 15:26:08

Po wyrwaniu zęba przez Panią Zyśk dostałem krwotoku, krew lała się niemiłosiernie, jednak pani doktor stwierdziła, że wszystko jest w porządku i tak powinno to przebiegać. Ostatecznie wylądowałem na pogotowiu, skąd zostałem przewieziony na chirurgię. Tam lekarze byli w szoku, jak dentystka mogła doprowadzić do czegoś takiego. Założono mi 6 szwów.

#26 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 15:26:32

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:48:32

Witam serdecznie.

Chciałabym spytać o zdanie na temat biancodenti.pl? Jakie macie odczucia?

#28 olmokraty

olmokraty

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:40:59

Dzieki wam za wszystkie podpowiedzi, na pewno z nich skorzystam

________

Użytkownik olmokraty edytował ten post 19 wrzesień 2019 - 09:13:57

#29 bestmed90

bestmed90

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 14:13:41

U nas nie ma sensownych dentystów....

leczenie

#30 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 06:59:55

Stomatologia to kompleksowe podejście do badania, wykrywania i leczenia chorób zębów wykraczających poza normę medyczną i wywołujących cały szereg stanów patologicznych (tezy D.V. Reitera [źródło nieokreślone 90 dni]).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych