Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

stomatolog - Główczyce

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kasiunia686~

~kasiunia686~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 15:21:49

Pani Barbara Zyśk stomatolog w Główczycach nie udzieliła mi pomocy , poszłam na wizytę z bólem zęba gdzie poinformowałam doktor ze nie spałam w nocy, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, łzy mi leciały z bólu ... zajrzała do zęba , potem w kartę po czym stwierdziła ze ten ząb był robiony 1,5 roku temu- fakt zgadza się, gdzie ten ząb był robiony przez panią Zyśk .a jeszcze przedtem leczyłam zęby prywatnie w Słupsku, bo miałam taką mozliwosć finansowa , ale pomijając to pani Zyśk kazała mi jechać tam gdzie leczyłam sobie zęby prywatnie albo na chirurgie do usunięcia . I nie rozumiem tego dlaczego pani stomatolog nie usunęła mi tego zęba w naszym ośrodku tylko kazała mi z bólem i łzami w oczach jechać do Słupska??? paranoja jakas !

Poechałam do pobliskiego ośrodka zdrowia W Pobłociu gdzie tam obecna pani doktor bardzo sympatyczna zresztą bez problemu usuneła i bolącego zęba .
Wracając do stomatologa w Główczycach już na pewno do tej pani doktor się nie zgłoszę i z tego co wiem grono ludzi z naszej gminy jets nie zadowolone z usług Pani Barbary Zyśk.

#2 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2008 - 07:35:39

Przeciez tak nie mozna traktowac ludzi. co ja to interesuje ze robiła pani żeby gdzieś indziej , to był jej obowiazek pomoc i to w dodatku z bolem . SZOK ! nie zosatwiłabym tak tego pozdrawiam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 15:22:16

no prosze kolejna sytuacja ze cos jest nie tak w naszej gminie. a zyskowa jest wredna nie raz u niej byłam bo innego wyjscia nie miałam . wspołczuje

#4 ~~mieszkanka~~

~~mieszkanka~~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 15:40:08

to sie wydaje jakies nierealne ! ludzie gadaja na nia ale co maja zrobic biedna gmina chodzi o mieszkanców bo o wójcie to juz wszyscy wiedza to wiadomo ze do niej pojda ale zadowolony to chyab nikt nie jest . jak ta pani nawet z łaski swojej nie potrafi odpowiedziec dzien dobry . juz dawno powinni ja wykurzyc z tego osrodka nie wie m co ona tam jeszcze robi . powinna leczyc zeby koniom a nie ludzia jezeli jzu tak bardzo chce byc dentystka

#5 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2008 - 19:18:01

Ludzie! O co to zamieszanie? Po pierwsze: normalne, że nikt nie dostanie się bez kolejki do stomatologa czy kardiologa. Tak funkcjonuje nasza służba zdrowia od lat! Ludzie umierają na schodach przychodni, a tu afera o jednego zęba? Trzeba było umówić sobie wizytę wcześniej. Ząb, który boli już dawno powinien być wyleczony!!! Sama chodzę regularnie do dentysy, to wiem. Nie pamiętam, kiedy bolał mnie ząb. No, ale lepiej przecież powiedzieć, że dentystka wredna, niż po prostu zadbać o swoje zdrowie!!!!! Moim dentystą, tak dla formalności, jest pani Zyśk. I co? I nic! Zęby mam zdrowe i zapewniam, że to nie są protezy!!!!!! I nawet przez głowę mi nie przeszło, abym zmieniała stomatologa.

#6 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2008 - 19:18:38

Ludzie! O co to zamieszanie? Po pierwsze: normalne, że nikt nie dostanie się bez kolejki do stomatologa czy kardiologa. Tak funkcjonuje nasza służba zdrowia od lat! Ludzie umierają na schodach przychodni, a tu afera o jednego zęba? Trzeba było umówić sobie wizytę wcześniej. Ząb, który boli już dawno powinien być wyleczony!!! Sama chodzę regularnie do dentysy, to wiem. Nie pamiętam, kiedy bolał mnie ząb. No, ale lepiej przecież powiedzieć, że dentystka wredna, niż po prostu zadbać o swoje zdrowie!!!!! Moim dentystą, tak dla formalności, jest pani Zyśk. I co? I nic! Zęby mam zdrowe i zapewniam, że to nie są protezy!!!!!! I nawet przez głowę mi nie przeszło, abym zmieniała stomatologa.

#7 ~DBEB5C~

~DBEB5C~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 12:03:47

kobieto co ty wypisujesz !!! to co ta pani miała przewidzic ze bedzie ja bolał zab pare dni wczesniej ???? wez sie zastanów . ty chyab nie rozumiesz problemu . pominmy ten bol zeba to co wtedy tez by nie została przyjeta bo liczyła zeby gdzies prywatnie ?

#8 ~malwina~

~malwina~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 12:09:22

TAK JEST WREDNA I NIE UPRZEJMA ZGODZE SIE W 100 % . I NIKT MI NIE POWIE ZE NIE

#9 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 20:20:49

Jasne, że nikt nie przewiduje bólu zęba. Życie uczy jednak, że jak ząb jest "dziurawy" to boli! Polecam regularne wizyty u dentysty, wtedy naprawdę zęby nie bolą!!!!!!!

#10 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 22:15:12

niech sie pani tak nie wymadzra , to w takim razie gratuluje zdrowego uzębienia !! i nie usprawiedliwia B.Zysk bo fakt potraktowania przez nia jest naganny . to dlaczego doktor z Pobłocia nie zrobiła żadnego problemu????????? i sama była zdziwiona ze takie cos miało miejsce a nie powinno !

#11 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 15:19:47

Jasne, że nikt nie przewiduje bólu zęba. Życie uczy jednak, że jak ząb jest "dziurawy" to boli! Polecam regularne wizyty u dentysty, wtedy naprawdę zęby nie bolą!!!!!!!

Ty jesteś nieźle pani pogięta co pani sobie myśli!!! popieram niech się pani nie wymądrza !!to po co pani napisała, że trzeba było się umówić wcześniej na wizytę a teraz pani pisze , że jasne że nikt nie przywiduje bólu zęba a idź pani się schowaj Zyśkowa to wredna baba i tyle

#12 ~mieszczka~

~mieszczka~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 16:21:40

Hm, ten nieszczęsny ząb był leczony przez Wasza stomatolog 1,5 roku temu i juz bolał? To mioże coś nie tak z jego leczeniem? Tak na marginesie to współczuję.

#13 ~pacjen2~

~pacjen2~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 11:24:04

Również jestem pacjentką dr Zyśk i niejednokrotnie siedząc na poczekalni słyszałam, jak rozżalony pacjent nagle robi aferę, bo boli go ząb i wtedy to lekarz jest tym najgorszym. Drogi polaczku, o zęby się dba, jeżeli stwierdziłaś, ze prywatne leczenie Ci bardziej odpowiada, to idź do niego z syfem w buzi, a nie przychodzisz nagle do publicznego ioczekujesz, ze rzuci wszystko i przy 20 osobowej kolejce będzie Ci wyrywać bez przygotowanego sprzętu, bez wcześniejszego umówienia. Skoro ząb został usunięty, to nie wierzę, że wcześniej nie dolegał. Naprawdę za grosz rozsądku. Nie rozumiem dlaczego piszesz takie rzeczy, osobiście wstyd byłoby mi się przyznać, że mam ząb do usunięcia. A co do tego, że nie odpowiedziała dzieńdobry, to jestem ciekawa, czy przyszłoby Ci na myśl, żeby po zejściu z fotela podziękować.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 15:08:49

ciekawa jestem gdzie ta 20 osobowa kolejka , bo najwyżej 10 osób , a jak chce sie na ubezpieczenie to robione jest z wielką łaską ... jezeli prywatnie - to super jesteś obsłużony , w godzinach pracy oczywiscie = lecz nie każdego stać aby płacić za wizyte , oj przydałaby się konkurencja w Główczycach , ale jakoś nikt nie chce tutaj pracować

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 15:23:34

Również jestem pacjentką dr Zyśk i niejednokrotnie siedząc na poczekalni słyszałam, jak rozżalony pacjent nagle robi aferę, bo boli go ząb i wtedy to lekarz jest tym najgorszym. Drogi polaczku, o zęby się dba, jeżeli stwierdziłaś, ze prywatne leczenie Ci bardziej odpowiada, to idź do niego z syfem w buzi, a nie przychodzisz nagle do publicznego ioczekujesz, ze rzuci wszystko i przy 20 osobowej kolejce będzie Ci wyrywać bez przygotowanego sprzętu, bez wcześniejszego umówienia. Skoro ząb został usunięty, to nie wierzę, że wcześniej nie dolegał. Naprawdę za grosz rozsądku. Nie rozumiem dlaczego piszesz takie rzeczy, osobiście wstyd byłoby mi się przyznać, że mam ząb do usunięcia. A co do tego, że nie odpowiedziała dzieńdobry, to jestem ciekawa, czy przyszłoby Ci na myśl, żeby po zejściu z fotela podziękować.

żle ci nie życzę, ale chciałbym żeby cię dopadł ból zęba a pani Zyśk powiedziała że trzeba zapisać sie do kolejki

#16 ~Niesiołowski Stefan~

~Niesiołowski Stefan~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 19:16:37

Ta pani jedyne co potrafi dobrze robić to wyrywać zęba, którego 3 tygodnie wcześniej robiła i wzięła 550zł :wub: . Dziiękuje pozdrawiam

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 18:43:11

kiepsko na wiosce sie dzieje nfz totalne szmaty tylko kase potrafia brac kur....y

#18 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 01:46:45

Jest wredne babsko i hamskie taka znieczulica

#19 ~sowa~

~sowa~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 08:28:22

Jestem pacjętka Pani Doktor od ponad 20 lat i nigdy nie zauważyłam nagannego zachowania jest kompetentna, miła i sympatyczna.Pajęci na poczekalni nigdy złego słowa nie wypowiedzieli.Pani doktor proszę tych negatywnych opni nie przyjmować do serca.Jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził. Pacjęci mają wybór mogą sobie poszukać kogoś innego lekarzy

nie brakuje.a ja pozostanę wierną pacjętką.Pozdrawiam

#20 ~Pacjent 3~

~Pacjent 3~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 17:06:32

Jeden z lepszych dentystów i z wieloletnim doświadczeniem :-)
PS Lekarz ma leczyć, a nie być miłym i w odbyt bez masła wchodzić. Nikt za uprzejomść nie płaci, a jeśli leczyć, to u jednego lekarza- zmienianie raz u jednego prywatnie, a u drugiego na kase chorych, to chyba przesada. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych