Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 timetourist

timetourist

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 13 luty 2015 - 00:04:14

Przecież postawienie radaru nie ustrzeże przed takimi stłuczkami. Powinien być zakaz skretu z ulicy Kossaka w lewo w Szczecinską w strone Szczecina.

pomysł może nienajgorszy, tylko zwróć uwagę, że z Grottgera w lewo nie pojedziesz jeśli z Kossaka też nie to do kompletu wstawmy zakaz skrętu z Koszalińskiej (obok orlenu) i żeby pojechać w kierunku Szczecina  trzeba będzie najpierw pojechać pod Redzikowo.

Przesadzam, ale nie na tym pic polega, żeby wszędzie gdzie niewygodnie wstawiać zakazy.

Ch....a droga = ograniczenie prędkości

Bardzo ch....a = zakaz wjazdu itp itd

Tak zaprojektować i wykonać rozwiązania, żeby było bezpiecznie.dobrze ustawiona i zsynchronizowana sygnalizacja świetlne też by pomogła np na każdy pas odrębna i niekolizyjna.

#22 ~łosiioł nad łosłami~

~łosiioł nad łosłami~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 06:12:52

pomysł może nienajgorszy, tylko zwróć uwagę, że.................................

Tak zaprojektować i wykonać rozwiązania, żeby było bezpiecznie.dobrze ustawiona i zsynchronizowana sygnalizacja świetlne też by pomogła np na każdy pas odrębna i niekolizyjna.

dla łurzednika najlepszym rozwiazaniem bedzie fotoradar bo kosi kase  bezpieczne rozwiazanie wymaga myslenia czyli uzycia rozumu,a to  towar deficytowy dla łuczonego w procedurach

#23 ~Synek~

~Synek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 07:00:46

Kolizj też nie ma gamonie nawet moja babka o tym wie... w prawie o ruch drogowym jest pojecie wypadek i koniec . Nawet moja BABKA o tym wie ;-)

#24 ~iuy~

~iuy~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 07:32:21

Kolizj też nie ma gamonie nawet moja babka o tym wie... w prawie o ruch drogowym jest pojecie wypadek i koniec . Nawet moja BABKA o tym wie ;-)

Wypadek jest wtedy kiedy sa ofiary smiertelne lub osoby ranne.jesli takifh nie ma to jeet kolizja.tak to z grubsza wygląda.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 08:36:58

b a b a   wymusila pierwszenstwo a wy winicie skzyzowanie to glupota ja mowie jak sie nie przestrzega przepisow ruchu drogoqwego to nawet na prostym odcinku gina ludzie

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 08:39:17

Znowu wypadek, zamiast postawić fotoradar to kombinują jak łysy pod górę, aby nie narazić się piratom drogowym mało co w tym wypadku potraceni zostaliby piesi !!!

fotoradar nie dziala na glupich i pijanych

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 08:43:00

Nasza chołota nie lubi sprzątać po swoich cuchnacych kundlach szczególnie na osiedlu Anny Gryfitki. Zapraszamy Straż Miejską, tu są pieniądze do budżetu miasta?

na niepodleglosci to samo tych psiarz nalezy tepic a zobaczcie jak w domu u takiego smierdzi to chorzy ludzie

#28 ~Woj~

~Woj~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 10:05:35

NIepotrzebny radar, przebudować skrzyżowanie i sygnalizacje świetlną bo przy obecnym ruchu ten układ z przeszłości się nie sprawdza.

#29 ~feliks~

~feliks~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 13:17:45

b a b a   wymusila pierwszenstwo a wy winicie skzyzowanie to glupota ja mowie jak sie nie przestrzega przepisow ruchu drogoqwego to nawet na prostym odcinku gina ludzie

Po mieście jeździ czarne powiatowe AUDI 1-997-7 uważajcie ,nie włącza kierunków i za szybko może znaleźć się przed tobą  - czy zdążysz wyhamować przed tym piratem ?

#30 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 17:10:32

na niepodleglosci to samo tych psiarz nalezy tepic a zobaczcie jak w domu u takiego smierdzi to chorzy ludzie

#31 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 14:12:59

Mandaty albo im te psie gówna pod drzwi rzucać. Sam mam psa,ale woreczek na spacer to obowiązek.

Takich kultury i tak nigdy nie nauczysz.  U siebie,  kiedy mieszkał na wsi,  nikt g****n  po żadnych zwierzakach nie sprzątał,  dlatego taki "psiarczyk"  nie nawykł do sprzątania a co dopiero mówić o kulturze.  To są ludzie,  nas**a i pójdzie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych