Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nle~

~nle~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 15:41:51

Wg mnie bylam tam, ten kolo z opla chcial skrecic na drugi pas i sie zderzyli... a nie jechal prosto

#2 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 16:50:04

Znowu wypadek, zamiast postawić fotoradar to kombinują jak łysy pod górę, aby nie narazić się piratom drogowym mało co w tym wypadku potraceni zostaliby piesi !!!

#3 ~pajo~

~pajo~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 17:40:00

te pismaki z gp24 nidgy nie dowiedzą się jaka jest różnica między stłuczką a wypadkiem. Jakie miasto, taka prasa.

A skąd pochodzi sprawca to już nie napisali? przecież to najważniejsze!

#4 timetourist

timetourist

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 12 luty 2015 - 17:44:05

Znowu wypadek, zamiast postawić fotoradar to kombinują jak łysy pod górę, aby nie narazić się piratom drogowym mało co w tym wypadku potraceni zostaliby piesi !!!

te berecie, a jak myślisz, co dałby w tym przypadku fotoradar? mieli 10km/h?

Jakie zdarzenie na tym skrzyżowaniu (to samo na Łajoming z Tuwima) miało związek z prędkością?? Nawet to ze skutkiem śmiertelnym, gdzie z nadmierną prędkością zapieprzał psi zaprzęg, który z powodu fotoradaru, też by wtedy nie zwolnił.

Te oba skrzyżowania mają złą konstrukcję no jeszcze trzecie Szczecińska Sobieskiego. Tam trzeba je przebudować, a nie zamydlać ludziom oczy fotoradarami i innymi pierdołami.

Wg mnie bylam tam, ten kolo z opla chcial skrecic na drugi pas i sie zderzyli... a nie jechal prosto

A wg mnie nie było mnie tam. Ale inni mówią, że byłem :(

Przeczytaj co napisałaś i pomyśl, jak to samo napisać po polsku.

#5 timetourist

timetourist

Swojak

• PipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 12 luty 2015 - 17:45:43

te pismaki z gp24 nidgy nie dowiedzą się jaka jest różnica między stłuczką a wypadkiem. Jakie miasto, taka prasa.

a ty mundralo wiesz?, bo ja wiem, że nie ma czegoś takiego jak "stłuczka" w przepisach.

#6 ~Feliks~

~Feliks~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 17:49:44

Przecież postawienie radaru nie ustrzeże przed takimi stłuczkami. Powinien być zakaz skretu z ulicy Kossaka w lewo w Szczecinską w strone Szczecina.

#7 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 17:53:20

Jak zwykle  nikt nic nie wie ...  a to staruszka prowadziła w okularach jak denka od musztardy,skandal ...a gdzie badania ?

#8 ~Killer głąbów rodzimych~

~Killer głąbów rodzimych~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 18:05:45

Pytam poważnie....kiedy brudny polski plebs zacznie się bać, że nieposprzątanie po psie będzie skutkowało mandatem w wysokości 500 zł ?
Straży Miejska i Policjo dość pobłażania dla patologii tego pokroju. Obrzydliwością jest chodzić po obfajdanych chodnikach.
Tylko brudasy i ograniczeni mają psy w mieście i blokach. Ich mieszkania cuchną nieprzyjemnie, ponieważ psy śmierdzą.
Są też tacy, co śpią ze swoimi pupilami. A to jest obrzydliwe i ohydne.

Dziękuję za uwagę.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 19:15:22

Stłuczka to w fabryce szkła.

Na drodze to może być kolizja lub wypadek.

#10 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 19:20:01

Znowu wypadek i znowu dziura za kierownicą. Baba na drodze to jeżdżąca śmierć!

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 19:30:18

baby gsl-e zakała a gdańska i wiejska też gsl już wcześniej zabroniłem małorolnym wjazdu do miasta

#12 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 19:32:04

Pytam poważnie....kiedy brudny polski plebs zacznie się bać, że nieposprzątanie po psie będzie skutkowało mandatem w wysokości 500 zł ?
Straży Miejska i Policjo dość pobłażania dla patologii tego pokroju. Obrzydliwością jest chodzić po obfajdanych chodnikach.
Tylko brudasy i ograniczeni mają psy w mieście i blokach. Ich mieszkania cuchną nieprzyjemnie, ponieważ psy śmierdzą.
Są też tacy, co śpią ze swoimi pupilami. A to jest obrzydliwe i ohydne.

Dziękuję za uwagę.

Nie denerwuj się.   Damie przecież nie przystoi ręcznie zbierać psie  g***a.  Mandat należy wystawić pieskowi, aby w końcu nauczył się trochę kultury.

#13 ~klon~

~klon~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 19:42:29

Mandaty albo im te psie gówna pod drzwi rzucać. Sam mam psa,ale woreczek na spacer to obowiązek.

#14 ~klon~

~klon~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 19:44:12

Nie denerwuj się. Damie przecież nie przystoi ręcznie zbierać psie g***a. Mandat należy wystawić pieskowi, aby w końcu nauczył się trochę kultury.

#15 ~Lokator~

~Lokator~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 19:47:29

Nasza chołota nie lubi sprzątać po swoich cuchnacych kundlach szczególnie na osiedlu Anny Gryfitki. Zapraszamy Straż Miejską, tu są pieniądze do budżetu miasta?

#16 ~Junak~

~Junak~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 21:08:28

Niektórzy mają gorzej cuchnące żony niż te psy o których piszesz.

Poza tym nikt nie wspomni z jaką prędkością i na jakim świetle wjechała omega...

#17 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 22:16:54

Gdzie tam jest ul. Kossaka?? to skrzyżowanie chyba Szczecińska - Małcużyńskiego - Braci Gierymskich. Mam rację czy się mylę, bo kolejny artykuł na temat tego skrzyżowania w którym pojawia się ul. Kossaka.

Gdzie Rzym a gdzie Krym!!!

#18 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 22:42:27

DObrze są podane nazwy ulic. Sprawdziłem na napie. Też myslalem, ze to Braci G.

#19 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 22:48:21

Nazwy ulic są poprawne. Proszę zobaczyć na mapie. Dobrym rozwiązaniem jest postawić policjanta z drogówk niech kieruje ruchem.

#20 takijeden

takijeden

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 12 luty 2015 - 23:32:24

Widzisz,róznicę to oni pewnie dobrze znają,ale "wypadek" w tytule zwiastuje ofiary a to przyciąga czytelników i co za tym idzie-zwiększa wpływy z reklam...

a ty mundralo wiesz?, bo ja wiem, że nie ma czegoś takiego jak "stłuczka" w przepisach.

To fakt. Nie ma w przepisach czegoś takiego jak "stłuczka". Jest "kolizja"...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych