Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STIHL, HONDA i inne UWAGA WAŻNA INFORMACJA

136 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 17:58:20

Znowu grasują z numerem na odlatującego Włocha wciskając pilarki pseudoStihl "jako prezent" i agregat pseudoHonda za 4000 PLN. Tym razem pod Leroy Merlin Piaseczno. Japońskim crossoverem ciemny kolor na numerach rejestracyjnych WPI5885J . Jak ktoś ich zobaczy to dajcie znać policji!

Skoro ich aresztowali w Lublinie to dlaczego dalej grasują? Kilka ekip oszustów?

#102 ~Loko~

~Loko~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 12:15:08

Mają sprawę w sądzie,ale są na wolności.Prawo jest ułomne.Tak jak z cyganem pomysłodawcą przekrętu na wnuczka.Dał kaucję od tysięcy oszukanych i jest wolny.Prawo jest tylko w Arizonie-każdy ma broń i sku***syństwo usuwa się w zarodku.

#103 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 10:46:24

Mają sprawę w sądzie,ale są na wolności.Prawo jest ułomne.Tak jak z cyganem pomysłodawcą przekrętu na wnuczka.Dał kaucję od tysięcy oszukanych i jest wolny.Prawo jest tylko w Arizonie-każdy ma broń i sku***syństwo usuwa się w zarodku.

Z tym cyganem to może być coś na rzeczy także w przypadku oszustwa "Na Włocha". Podobna karnacja ......

#104 ~rzeszow~

~rzeszow~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 18:08:50

dzisiaj "Włoch" przedstawiciel firmy Honda był w Rzeszowie pod Leroy Merlin, Krasne. Pakowałem towar do auta i oczywiście gadka ze się spieszy na samolot i nie da rady zabrać ze sobą agregatów i sprzeda mi w cenie podatku 700 Euro, jeden duży i mały agregat prądotwórczy, jak tylko zobaczyłem kartę gwarancyjną drukowaną na zwykłej drukarce od razu powiedziałem mu, że podróba, a on podziękował i szybko odjechał :D

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 07:19:37

Witam, oszusci krążą po podkarpaciu, udając tak jak piszecie Włochów wciskaja sprzet za mała cene, sa bardzo przekonowujacy.

#106 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 10:58:54

Dzisiaj dałem się naciągnąć na 3000 zł obok Biedronki w Bielawie - Konstancin Jeziorna.

Gościu był sam na nowiutkiej Toyota Raf 4 czarnego koloru...Niestety tablicy nie zapisałem.

Dał mi wizytówkę Manager Franco Moreno tel +39 912 231 455, 991 283 293

Cóż zrobił mnie w konia, dla tego prósze uważać i nie szukać okazję... 

#107 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 11:11:03

Zabierają :( nam dziś zabrali a do tego podobno mamy grzywne zapłacić :(

Zgłosiłem na policję telefonicznie i nic mi na razie nie mówili o otdaniu...

#108 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 12:22:55

Prósze powiedzcie czy ten sprzęt czyli piła Stihl i aparat prądotwórczy coś jest warty..., czy chociaż działa? Ktoś odpalał go? Czy w ogóle nie warto go rozpakowywać?

#109 ~bastek~

~bastek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 13:56:04

Dzisiaj byli na parkingu LEROY MERLIN W Warszawie na AL.Jerozolimskich białym samochodem.Najpierw pytali o drogę na lotnisko a potem proponowali sprzęt HONDY dwa gratisy za trzeci kasa.

#110 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 00:39:46

Witam. Okolice nowego Sącza juz chyba zajęli bo byli u znajomego na firmie. Ostrzegam !!!! 

#111 ~Antonio~

~Antonio~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:08:47

Oszuści Vincento de Lillo i Massimo Lucci obaj z Neapolu mający polskie konkubiny mają coraz więcej osób z roszczeniami.Ostro opłacają adwokatów warszawskich,ale im więcej będzie osób roszczących odszkodowania niechybnie posiedzą z podobnymi mendami.

#112 ~Mariano~

~Mariano~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:53:19

Dziś w Kielcach metodą "na Włocha" próbowali wcisnąć te podróbki.

#113 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 09:02:15

Dziś, okolice rzeszowa, agregat honda za 490e właśnie jeżdżę i szukam forda focusa z przerysowanym bokiem;)

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 14:33:56

Dziś, okolice rzeszowa, agregat honda za 490e właśnie jeżdżę i szukam forda focusa z przerysowanym bokiem;)

Był przed godziną w jaroslawiu. tel kontaktowy do męza 665-710-620-

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 09:49:30

Vincuś i Massimuś przyjmą porady aby nikogo już nie uszczęśliwiać Niby STIHLLem,niby HUNDą.Przyjmą prośby o naprawy gwarancyjne,zwrot przepłaconej ceny oraz chętnie udzielą porad eksploatacyjnych sprzedanych podróbek w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód IX Wydział Karny ul.Krakowskie Przedmieście 76 Lublin.Sygnatura sprawy IX K 67/17 rozprawa 15 listopada 2017 r. o godz. 13.30 w sali III . Dołącznie do sprawy oszustów ciągle mile widziane i ucieszy makaronów.Kontakt z Sądem tel 814781653,fax 814781650 e-mail  w9@lublin-zachod.sr.gov.pl

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 05:54:53

Na złodzieju czapka gore-takie staropolskie przysłowie.KONIEC OSZUKIWANIA POLAKÓW przez kilka ładnych lat. O jak miło pooglądać jak konkubina maSSia pomysłodawcy oszustwa wydaje pochodzące z oszustwa NASZE pieniążki na koncie You Tube COCO COLLECTION . Poznała go we Włoszech ,na filmach kryje konsekwentnie jego wizerunek,współudział w oszustwie jak nic.Poprośić o zwrod nadpłaconej sumy można pod warszawskim adresem Motorowa 1/104 lub w Neapolu ul.Via Luigi La Vista 1 oraz u drugiego wspólnika argentyńsczyka w San Yuan ul. Luigi Noges 40 -jak będę leciał do Santiago w Chile,to akurat bliżej.Bezczelność ich jest niepojęta.

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 10:03:46

Hiuston do Anity 206-Anity K.-Jagny Wspólniczka która naklejała na podróbki naklejki Stihll,Honda i pakowała w streczową folię dla zamaskowania bubla (jej odciski palców) oraz u której ujawniono w piwnicy na Motorowej gotowe do oszustwa buble. Planuje zmyć się do makaroniarni z małym,grubym,łysym,niedowidzącym.Ostatnia okazja zadzwonić do oszustki i oszustów kilkuset Polaków na sporą sumkę-domek i pojazd zlicytuje komornik i będzie mało !!! Tel. 889 730 163 Anita K. niech da maSSimo-Antonio w celu umówienia zwrotu bubli i zwrotu gotówki.Forum trójmiasto.pl -forum znikających postów.Po analizie postów widać ,że Jagna cały czas szydziła z POLAKÓW i sugerowała Cyganów oraz by nie zgłaszać na Policje.Podziękowania dla Panów Policjantów ! Zobaczymy ile dostaną sanatorium bez kawioru i innych specjałów które jedli za moje tysiące.

#118 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:52:22

W dniu 12-12-2017r. pojawił się 1 człowiek z "Włoch" w Gostyniu woj. wielkopolskie. Zaoferował 2 agregaty HONDA, podobnie jak we wcześniej opisanych sytuacjach śpieszył się na lotnisko. Mam fotkę dokumentu którym mi się okazał.

#119 ~Pyton~

~Pyton~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 23:09:05

Spotkałem takiego jakieś trzy lata temu w Gdyni na parkingu pod Tesco. "Włoch" miał na stanie dwie piły łańcuchowe Stihl i agregat Honda.Wszystko dokładnie owinięte folią. Ściema standard - pozostało po wystawie, samolot, musi zostawić, chce 1000 zł. Pokazał wizytówki, prospekty, cennik, pieniądze (że ma), bilet na samolot i paszport. Nie dałem się wpuścić w maliny, choć przez chwilę pokusa była. Ale ciekawostką jest, że wszystko wyglądało bardzo autentycznie. Nawet paszport.

#120 ~lewertus~

~lewertus~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 18:54:31

Mój tata został oszukany w identyczny sposób dzisiaj na parkingu Bricomanna w Wilanowie.  Co można zrobić w przypadku takiego oszustwa?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych