Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STIHL, HONDA i inne UWAGA WAŻNA INFORMACJA

133 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lysy~

~lysy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 20:50:57

Witam,

PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI PODAJĄCYMI SIĘ ZA WŁOSKICH PRZEDSTAWICIELI TAKICH FIRM JAK STIHL, HONDA, HUSQVARNA I INNYCH.

GŁÓWNYM OBSZAREM JEST ŁAPANIE OKAZJI POD MARKETAMI BUDOWLANYMI PRZY DROGACH CZY PODJEŻDŻANIE DO GOSPODARSTW DOMOWYCH.

DWÓCH LUB WIĘCEJ OSÓB PODAJĄCYCH SIĘ ZA WŁOSKICH PRZEDSTAWICIELI FIRMY WWW.MACCHINEAGRICOLE.IT ROZDAJĄ WIZYTÓWKI TYPU MANAGER MARCO C. LUB BRUNO F. Z NUMERAMI TELEFONÓW +39 066 214 455, +39066214455 LUB +39 338 752 235 , +39338752235 , +39 066214455 , +39 338752235

OSZUSTWO POLEGA NA WCISKANIU PODRÓBEK SPRZĘTU TYCH MAREK JAK PILARKI, AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE, POMPY PO OKAZYJNYCH CENACH.

PORUSZAJĄ SIĘ CZARNYM NISSANEM QASHQAI NA KRAKOWSKICH REJESTRACJACH LUB BIAŁYM FORDEM.

W BŁĄD POTENCJALNYCH KLIENTÓW WPROWADZA ICH WYGLĄD - CIEMNE WŁOSKIE KARNACJE, UBRANI W GARNITURY POKAZUJĄCY KARTY KREDYTOWE, CZY DOWÓD OSOBISTY, PASZPORT WŁOSKI ITP DLA UWIARYGODNIENIA, ŻE SĄ BOGACI I ŻE NIE ZALEŻY IM NA TARGOWANIU SIĘ O TEN SPRZĘT KTÓRY POZOSTAŁ IM Z TARGÓW. PODAJĄ, ŻE WRACAJĄ Z TARGÓW I ŻE ZOSTAŁ IM SPRZĘT TYPU AGREGAT CZY PIŁY I ŻE NIE OPŁACA IM SIĘ TEGO ZABIERAĆ SAMOLOTEM Z POWROTEM DO WŁOCH BO CŁO, BAGAŻ ITD. OCZYWIŚCIE POKAZUJĄ BROSZURY PODAJĄC CENY I ŻE ZA DOBRĄ CENĘ ODSPRZEDAJĄ A W PREZENCIE NP PIŁA GRATIS.
SPRZĘT JEST NOWY NA OGÓŁ ZAFOLIOWANY STRECZEM TAK ABY NIE DO KOŃCA BYŁO WIDAĆ JAKOŚĆ TYCH PRODUKTÓW.

UWAGA PIŁY STIHL NIGDY NIE MAJĄ ZWYKŁYCH NALEPEK, NAKLEJEK. MIMO ŻE TE SPRZEDAWANE MAJA NAPISY MADE IN GERMANY TO SA TO PODRÓBKI NIC NIE WARTE PONIEWAŻ SA TO NAKLEJKI NA OBUDOWACH A NIE WYTŁOCZKI JAK W ORYGINALNYCH. TAK SAMO W PRZYPADKU AGREGATÓW HONDY. JEST NAPISANE MADE IN JAPAN - ALE TO CHIŃSKA PODRÓBKA.

OSZUŚCI GRASUJĄ PO CAŁEJ POLSCE ALE TERAZ UPATRZYLI SOBIE WIELKOPOLSKĘ.

#2 ~leszek~

~leszek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 17:36:11

Witam . Podzielam wypowiedż w/w. 19.09.2012 spotkałem takiego w Lublinie . Z agregatem pilarkami. Rozmowa wyglądała jak wyżej . Był fordem ciemny granat rejestracja wz ...... niestety nie zapamiętałem cyfr .Nie dałem się nabrać , ......a niewiele brakowało.

Witam,

PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI PODAJĄCYMI SIĘ ZA WŁOSKICH PRZEDSTAWICIELI TAKICH FIRM JAK STIHL, HONDA, HUSQVARNA I INNYCH.

GŁÓWNYM OBSZAREM JEST ŁAPANIE OKAZJI POD MARKETAMI BUDOWLANYMI PRZY DROGACH CZY PODJEŻDŻANIE DO GOSPODARSTW DOMOWYCH.

DWÓCH LUB WIĘCEJ OSÓB PODAJĄCYCH SIĘ ZA WŁOSKICH PRZEDSTAWICIELI FIRMY WWW.MACCHINEAGRICOLE.IT ROZDAJĄ WIZYTÓWKI TYPU MANAGER MARCO C. LUB BRUNO F. Z NUMERAMI TELEFONÓW +39 066 214 455, +39066214455 LUB +39 338 752 235 , +39338752235 , +39 066214455 , +39 338752235

OSZUSTWO POLEGA NA WCISKANIU PODRÓBEK SPRZĘTU TYCH MAREK JAK PILARKI, AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE, POMPY PO OKAZYJNYCH CENACH.

PORUSZAJĄ SIĘ CZARNYM NISSANEM QASHQAI NA KRAKOWSKICH REJESTRACJACH LUB BIAŁYM FORDEM.

W BŁĄD POTENCJALNYCH KLIENTÓW WPROWADZA ICH WYGLĄD - CIEMNE WŁOSKIE KARNACJE, UBRANI W GARNITURY POKAZUJĄCY KARTY KREDYTOWE, CZY DOWÓD OSOBISTY, PASZPORT WŁOSKI ITP DLA UWIARYGODNIENIA, ŻE SĄ BOGACI I ŻE NIE ZALEŻY IM NA TARGOWANIU SIĘ O TEN SPRZĘT KTÓRY POZOSTAŁ IM Z TARGÓW. PODAJĄ, ŻE WRACAJĄ Z TARGÓW I ŻE ZOSTAŁ IM SPRZĘT TYPU AGREGAT CZY PIŁY I ŻE NIE OPŁACA IM SIĘ TEGO ZABIERAĆ SAMOLOTEM Z POWROTEM DO WŁOCH BO CŁO, BAGAŻ ITD. OCZYWIŚCIE POKAZUJĄ BROSZURY PODAJĄC CENY I ŻE ZA DOBRĄ CENĘ ODSPRZEDAJĄ A W PREZENCIE NP PIŁA GRATIS.
SPRZĘT JEST NOWY NA OGÓŁ ZAFOLIOWANY STRECZEM TAK ABY NIE DO KOŃCA BYŁO WIDAĆ JAKOŚĆ TYCH PRODUKTÓW.

UWAGA PIŁY STIHL NIGDY NIE MAJĄ ZWYKŁYCH NALEPEK, NAKLEJEK. MIMO ŻE TE SPRZEDAWANE MAJA NAPISY MADE IN GERMANY TO SA TO PODRÓBKI NIC NIE WARTE PONIEWAŻ SA TO NAKLEJKI NA OBUDOWACH A NIE WYTŁOCZKI JAK W ORYGINALNYCH. TAK SAMO W PRZYPADKU AGREGATÓW HONDY. JEST NAPISANE MADE IN JAPAN - ALE TO CHIŃSKA PODRÓBKA.

Witam,

#3 ~osik~

~osik~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 18:37:22

W Słupsku spotkałem ich już w maju br. Pod wiatrakami, tylko jeden z nich zareagował jak odezwałem się po włosku. Zaraz potem "musieli" odjechać, bo pilny telefon otrzymali :-D

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 17:26:18

Ja niestety dałem się im oszukać. Pod OBI w Lublinie. Piła i agregat kosztowały mnie 250 euro. Towary bankowo podrobione. Mam nadzieję że w końcu wpadną w ręce sprawiedliwości.

p.banach@autograf.pl
004915783906124

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 17:28:16

Ja niestety dałem się im oszukać. Pod OBI w Lublinie. Piła i agregat kosztowały mnie 250 euro. Towary bankowo podrobione. Mam nadzieję że w końcu wpadną w ręce sprawiedliwości.

p.banach@autograf.pl
004915783906124

#6 ~MIREK~

~MIREK~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 17:03:55

Witajcie Ja dzisaj bym sie dał nabrac przed marketem MERLIN LEROY w Warszawie na Al.Jerozolimskich na tych : Włochow ? ???? co kolega wczesniej opisywał Byli samochodem marki Reno chyba Megan . Proponowali mi dwie Piły STIHL gratis wzamiam jak kupie od nich agregat Honda za 1000 zł. mieli paszport włóski i jachali jakgy na lotnisko cos mnie tkneło i nie kupiłem Przestrzegam innych przed oszustami Pozdrawiam

#7 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 17:21:22

ci oszusci dzis jezdzili po Zabrzu i okolicach tez mi probowali wcisnac towar ale sie nie dałem

#8 ~dominik~

~dominik~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:12:29

spotkałem ich pod obi w Krakowie i też próbowali mi to wcisnąć :/

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:57:47

:angry:

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 20:11:20

trzeba uwazac

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 09:51:20

Grasują na śląsku Gliwice

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 13:48:01

Dzisiaj byli pod obi w Lublinie!!!

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 09:56:00

Tez miałem taką sytuację w Tychach pod TESCO 2 piły gratis a agregat HONDY za 3000 zł  bo śpieszy się na samolot  i wtopiłem bo kupiłem.

#14 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 11:08:15

Wczoraj w Lublinie pod carefour przy Macro próbowali mi odsprzedać okazyjnie pompę i agregat za 2.5 potem za 1.6 - cudem udało mi się nie połakomić.

#15 grand

grand

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 12:02:39

A ja kiedyś spotkałem ich pod Warszawą.

#16 ~duren_jeden~

~duren_jeden~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 16:10:47

A ja kiedyś spotkałem ich pod Warszawą.

A ja dziś utopiłem 2 tys w Krakowie koło OBI za trójpak...

Numer na Włocha co się spieszą na samolot.

#17 ~JUREK~

~JUREK~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 14:34:21

ostatnio byli pod marketem Obi w Lublinie na Chemicznej ta sam gadka 08.10.2013 r. nic ująć spieszyli się na samolot byli suwem na warszawskich numerach nawet jeden mówił troszkę po włosku troszkę po polsku , był paszport, bilet na samolot, walizki w samochodzie, wizytówka, foldery i cennik w Euro zeszli za agregat :Hondy" i trzy piły STILL do 2000,00 zł  

UWAGA

#18 ~zulu~

~zulu~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 10:14:21

Wczoraj byli w Debicy (podkarpackie) . Zeszli za agregat "Hondy?" ze spawarka do 300zl .

#19 ~wrocławianka~

~wrocławianka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 22:56:22

Oszuści sprzedający podróbki urządzeń firm STIHL, HONDA, HUSQVARNA itp.
Obecnie są już we Wrocławiu, ale czytałam wpisy na forach potwierdzające, że byli też w innych miastach (fora: http://kryminalne.tr...0#opinie</span> ; http://forum.gp24.pl...ormacja-t76229/ ; http://www.elektroda...pic2191179.html)>

Faceci podają się za Włochów lub Hiszpanów (może inną nację sobie teraz wymyślą), pokazują paszporty, dowody, bilety lotnicze i sprzedają historyjkę o tym jak to wracają z targów i lecą do Włoch (lub innego państwa), że mają dwie godziny do odlotu, a że sprawdzenie tych urządzeń do odprawy okazało się trwać pięć godzin, więc oni chcą to sprzedać, naturalnie po okazyjnej cenie, żeby zdążyć na samolot i nie musieć czekać na odprawę.

Wszystkie papiery, faktury, katalogi, dokumenty gwarancyjne są pokazane, wszystkie dane kontaktowe przekazane i spisane...tylko na koniec okazuje się, że wszystko zostało u nich w bagażniku, a delikwent oszukany zostaje bez dokumentów za to z urządzeniami, które -- jak później się ma dowiedzieć -- są bublami.

Faceci dają wizytówki, na których NIE MA ICH NAZWISKA tylko imię i inicjał, np. Antonio C. i numer telefonu np. +39066214455, mobile +39338752235, jest adres firmy http://www.macchineagricole.it/.

#20 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 16:15:22

Witam,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych