Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 19:38:28

Bo to strona ogólnie o regionie i zachodniej stronie miasta. Nie marudź, mi tam się podoba.

#62 Marcin Daszyński

Marcin Daszyński

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 21:39:35

Co z zachodnią Ustką mają wspólnego: mosty w Słupsku, dom kultury, pies, hotel zum Nothafen, latarnia, Orzechowo?

Skoro strona jest o zachodniej Ustce, to dlaczego publikowane są tam obiekty ze wschodniej części Ustki i spoza niej?

Niestety, przypomina mi to pewne działania mieszkańców Przewłoki. Osobiście uważam, że strona jest słaba. Nie sądzę, że kogoś miałaby zachęcić do przyjazdu. Radzę raczej ukończyć odpowiednie kursy.

Co z zachodnią Ustką mają wspólnego: mosty w Słupsku, dom kultury, pies, hotel zum Nothafen, latarnia, Orzechowo?

Skoro strona jest o zachodniej Ustce, to dlaczego publikowane są tam obiekty ze wschodniej części Ustki i spoza niej?

Niestety, przypomina mi to pewne działania mieszkańców Przewłoki. Osobiście uważam, że strona jest słaba. Nie sądzę, że kogoś miałaby zachęcić do przyjazdu. Radzę raczej ukończyć odpowiednie kursy.

To nie jest forum o stronie www, ta strona to moje hobby i chęć promowania Ustki oraz Naszego Regionu. Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie jej ulepszenia, i jeszcze lepszej promocji,  zapraszam na facebook. Pozdrawiam

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 21:49:19

Odpowiedź na moje uwagi tak samo merytoryczna, jak strona na fb. Raczej słabo to widzę. 

Jeżeli strona nazywa się "Ustka zachodnia", to oczekuję, że będzie ona o zachodniej części Ustki. Tymczasem są tam posty o wschodniej Ustce i o Słupsku. Zachód to nie wschód. To nie są synonimy. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby, jakbyś się ustosunkował do uwag, a może nawet ochoczo zastosował poprawki?

#64 Marcin Daszyński

Marcin Daszyński

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 21:56:53

Naprawdę nic z tego nie zrozumiałeś? 

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 22:03:16

Naprawdę nic z tego nie zrozumiałeś? 

Strona jest nie na temat. Proponuję jednak przyjąć do wiadomości uwagi i się do nich zastosować. Polecam przeczytać dokładnie regulamin fb. Tyle w temacie.

#66 Marcin Daszyński

Marcin Daszyński

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 22:12:22

Strona jest nie na temat. Proponuję jednak przyjąć do wiadomości uwagi i się do nich zastosować. Polecam przeczytać dokładnie regulamin fb. Tyle w temacie.

Dobrze, zastosuję się do wszystkich uwag i natychmiast wprowadzę je w życie, bardzo proszę o nie zgłaszanie tej sprawy do odpowiednich organów z fb,  :) Obiecuję, również, że jako mieszkaniec Przewłoki :)  nie będę już reklamował braku plaży w Orzechowie. A kursy które mi polecasz, będę odbywał.  :)  :)  :) Pozdrawiam

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 22:24:17

Dobrze, zastosuję się do wszystkich uwag i natychmiast wprowadzę je w życie, bardzo proszę o nie zgłaszanie tej sprawy do odpowiednich organów z fb,  :) Obiecuję, również, że jako mieszkaniec Przewłoki :)  nie będę już reklamował braku plaży w Orzechowie. A kursy które mi polecasz, będę odbywał.  :)  :)  :) Pozdrawiam

Trzymam za słowo. Powodzenia! :)

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 11:16:32

Przepompowują już wodę w jeziorze na mineralną? O co chodzi z tą rewitalizacją? No i kiedy remontują Wczasową?! 

#69 ~Wakacje z duchami w Ustce~

~Wakacje z duchami w Ustce~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:16:09

31 lipca - Praca w Ustce

Ustka, słupski, Pomorskie Dodane o 22:39, 16. lipca 2015, ID ogłoszenia: 161441169

Witam, szukamy osób z Ustki i okolicy do pomocy w organizacji imprezy letniej. Będzie to kilka godzin pracy (2+4h)w miłej i sympatycznej atmosferze. Wynagrodzenie 15 - 20 zł/godzina. Chętnych zapraszam do kontaktu droga emailową. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ustka, atrakcje ustka, inwestycje ustka, atrakcje ustka zachodnia, ustka zachodnia, stawek cpn ustka, seekenmoor ustka, uroczysko ustka, trzecie molo ustka, bunkry ustka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych