#1 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:52:26

tyle okazji i nic oj Polonia słabo z wami widzicie nawet na Miastko przychodzą ludzie a u was ? 5-10 osób na krzyż na 7500 tysięczny stadion ... Bramkarz to nie wiadomo skąd się urwał nie umie łapać jak się rzuca to byle gdzie 3 bramki jak wpuści to mecz życia ! O obronie nie wspomnę bo to katastrofa . Pomoc jeszcze w miarę gorzej skrzydła a atak cóż niby jest ale ... Dietetyka zatrudnijcie albo dwóch bo ostatnio to po 10 minutach 3/4 składu miało stan przed zawałowy ze zmęczenia !!! Pagieła to nie wiem czy ten trener jest czy go niema stoi sobie na wydzielonym miejscu 90 minut oni grają " kaszę mannę " i nic no ostatnio może w szatni coś im powiedział bo omal nie zremisowali ( 2:3 ) . Wy powinniście grać w 1 lidze a nie jesteście przedostatni w IV lidze

Infrastruktura to ruina stadion tylko 2 trybuny ( jedna otwarta ) sektor gości a reszta to ruina tylko barierki zostały . To stare boisko bez trawy to pewnie było treningowe wystarczy trawę zasadzić jak wam szkoda to wam przyniosę nasiona ! Brud tam jest że boże święty wielki problem miotłą odkurzyć przetrzeć ścierką ? Jeszcze tam jest taki budynek w rogu widziałem chyba tam były toalety bo kafelki zostały można by było to odrestaurować i ustawić kasjera opłata byłaby symboliczna ile kto da ( zawsze podreperuje to budżet bo wiem że u was krucho  :( ). Kasjer biletowy jest świetny ostatnio na 2 mecze wszedłem za free bo go nie było on czeka do startu meczu i znika  :lol: ( szkoda że to nie zdarza się w ekstraklasie  :P ). Dobrze że parking duży i dojazd dobry więc przyjść nie problem tylko nie reklamujecie się !