Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 13:24:10

Starość jest piękna!!!

Tak,  starość jest piękna  na tyle na ile pozwala  zdrowie  i jak   piękną emeryturę przesyła każdego miesiąca ZUS.   O dalekich wojażach  na Karaiby czy na  Wyspy Wielkanocne już raczej się nie myśli,  bo to my  między innymi  wygraliśmy II Wojnę Światową.

#22 ~niu~

~niu~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 13:35:32

Tak,  starość jest piękna  na tyle na ile pozwala  zdrowie  i jak   piękną emeryturę przesyła każdego miesiąca ZUS.   O dalekich wojażach  na Karaiby czy na  Wyspy Wielkanocne już raczej się nie myśli,  bo to my  między innymi  wygraliśmy II Wojnę Światową.

...i jako potomkowie wygranych zostawiamy naszych mężów i dzieci i jedziemy wycierać tyłki nazistom.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 13:39:14

Wypadaloby pomoc temu starszemu czlowiekowi ...jak nieporadnie wysiada z radiowozu strazy miejskiej, (patrz fotografia)

a nie tylko robic mu zdjecie i z tym do gazety leciec,

a moze straznicy miejscy na samym poczatku zadzwonili do redakcji GP, albo zrobila to pani komendant ?
Z tego co cwierkaja wrobelki, to celowo tak dlugo jezdzono z tymi starszymi ludzmi (niby w poszukiwaniu domu) zeby fotograf z GP mogl zdazyc przyjechac i zrobic zdjecie,

do jakiego absurdu doszlismy w tej naszej Polsce.
W zwiazku z powyzszym prosze o nastepne tego typu artykuly w GP, jak straznicy miejscy przeprowadzaja staruszka przez jezdnie, jak pomagaja staruszkom w niesieniu torby z zakupami, albo jak pomagaja osobie starszej w zabraniu kupki do woreczka po piesku, ktory wlasnie narobil na chodniku.
Pomyslow jest od groma, czekam z niecierpliwoscia. :)

Z btego co ja wiem, to kierowca autobusu powiadomił od razu gp, więc przestań pierdzielić głupoty.

Do głąba, co uważa że SM powinna umieścić starszych ludzi w dpsie.... jesteś tumanem i nic tego nie zmieni.

Po 1 SM nie ma takiej możliwości, nawet policja ani żadne inne władze. 

2. Dps to nie hotel, w którym czekają wolne miesca.

3. Tylko Ci starsi ludzie sami mogą starać się o przyjęcie ich do Domu Spokojnej Starości (czeka się długo). A jeśli nie chcą to nikt ich nie zmusi.

3. Sąd nie wyda nakazu i nie ubezwłasnowolni żadnego człowieka, dopóki ten nie zagraża życiu innym. Mamy w Polsce bardzo dużą ochronę ludzi z zaburzeniami psychicznymi, w tym z demencją. Sądy nie są skore do łamania ich praw, może to dobrze , bo taki głąb jak Ty pewnie kazdego starszego człowieka zamykałby w dpsach.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 14:02:06

Z btego co ja wiem, to kierowca autobusu powiadomił od razu gp, więc przestań pierdzielić głupoty.

Do głąba, co uważa że SM powinna umieścić starszych ludzi w dpsie.... jesteś tumanem i nic tego nie zmieni.

3. Tylko Ci starsi ludzie sami mogą starać się o przyjęcie ich do Domu Spokojnej Starości (czeka się długo). A jeśli nie chcą to nikt ich nie zmusi.

3. Sąd nie wyda nakazu i nie ubezwłasnowolni żadnego człowieka, dopóki ten nie zagraża życiu innym. Mamy w Polsce bardzo dużą ochronę ludzi z zaburzeniami psychicznymi, w tym z demencją. Sądy nie są skore do łamania ich praw, może to dobrze , bo taki głąb jak Ty pewnie kazdego starszego człowieka zamykałby w dpsach.

Dla niego miejsca zabraknie jak będzie każdego tam umieszczał

#25 ~Opieką nad starszymi~

~Opieką nad starszymi~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 15:59:22

Nie jest łatwo żyć starszym ludziom. Dla nich każda zmiana jest trudna do zaakceptowania i powoduje zagubienie. Trzeba im umożliwić życie w miejscu do którego przywykli i pomagać w miarę możliwości. DPS, to ostateczność.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 16:56:45

Co ty za brednie wypisujesz, po co kierowca autobusu mialby dzwonic do gazety! :lol:

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 18:30:16

Nie jest łatwo żyć starszym ludziom. Dla nich każda zmiana jest trudna do zaakceptowania i powoduje zagubienie. Trzeba im umożliwić życie w miejscu do którego przywykli i pomagać w miarę możliwości. DPS, to ostateczność.

Ci Państwo mają córkę,która opiekuje się nimi doskonale.Ten fakt nagłej utraty pamięci to swego rodzaju niespodzianka,przykra bardzo i dla nich i dla rodziny. Nigdy nie wiemy co nas dopadnie i gdzie to się stanie

#28 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 21:31:10

Brawo! Straż Miejska pomogła starszym ludziom. Dziękujemy i tak trzymać !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Straż Miejska Słupsk, Pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych