Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 19:03:28

I  w tym przypadku,straz miejska okazala sie pomocna.i takie sluzby powinny byc tylko na etacie policji panstwowej,odzial ktory zajmuje sie miastem.tzw,policja miejska.''CITY POLICE".A jak ktoś zapyta,chętnie odpowiem,w miare swoich mozliwosci.czyli dlaczego nie straz miejska a policja miejska.BA! policja miejska moglaby obslugiwac sąsiednie gminy... oczywiscie nie te z dala odsuniete od miasta- czy jak to nazwac ten SŁUpsk...

#2 ~mieszkaniec Zatorza~

~mieszkaniec Zatorza~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 19:16:23

Cudowni, są cudowni. Podwyżki i jeszcze 5 etatów dla darmozjadów!!!!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 19:28:08

Biedni... popłakałam się czytając tę historię. Dobrze, ze ktoś im pomógł.

#4 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 19:29:12

BRAWO BRAWO !!!

#5 ~JackSparrow~

~JackSparrow~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 19:47:45

...ależ akcja!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 20:01:24

ale biedni :( smutne to takie. fajnie, że zainteresował się nimi ten kierowca, bo mogło być różnie, inny by wysadził bo koniec trasy i nara, wątpię by ktoś się nimi zainteresował. Mam nadzieję, że naprawdę MOPR się im pomoże...biedni...

#7 ~Damiantiger~

~Damiantiger~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 20:02:58

Starość jest piękna!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 20:06:25

dzis w papierowym glosie pomorza fota slicznej lali z SM a dzis artykul z ocieplaniem wizerunku.
ale to jest robione tak nieudolnie, ze brzmi niewiarygodnie od poczatku do konca.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 20:25:32

no mi tez łezka poleciała, bo takich starszych ludzi jest wielu...

Smutna jest starość.

#10 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 20:30:05

wiesz co? nie straznicy miejscy byli biedni(w twoim mniemaniu),ale ci ludzie-ludzie starsi.i tu nie ma nic śmiesznego,w danej sytuacji.Jednak dalej jestem za utworzeniem,policji miejskiej w oddzialach policji panstwowej.KOniec ze strażą miejska!! tu akurat byli niechcący na miejscu.

#11 ~J. B.~

~J. B.~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 21:12:03

Nie jestem strażnikiem miejskim. Nawet nie mieszkam w mieście. Gdybym przypadkiem spotkał kogokolwiek w podobnej sytuacji to powodowany naturalnym odruchem pomógłbym i nie leciał z tym do gazety. Jednak dobrze się stało, że swoje obowiązki wypełnili ci, którym za to się płaci.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 21:19:50

Takich ludzi trzeba umiescic w DPSie a nie odprowadzac do domu, skoro nie pamirtaja jak sie nazywaja i gdzie mieszaja, to rownie dobrze moga zapomniec wylaczyc gaz. Demencja to rzecz straszna

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 21:50:53

Takich ludzi trzeba umiescic w DPSie a nie odprowadzac do domu, skoro nie pamirtaja jak sie nazywaja i gdzie mieszaja, to rownie dobrze moga zapomniec wylaczyc gaz. Demencja to rzecz straszna

A takich baranów jak ty trzeba umieścić w zamkniętym psycholcu bo są bardziej niebezpieczni dla ludzi niż tych dwoje staruszków. Siedzisz cymbale jak widać gdzieś na emigracji i tak dobrze. Nawet nie kombinuj tu wracać.

#14 ~dan~

~dan~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 21:52:30

Demencja to rzecz straszna, ale głupota w połączeniu z chamstwem jest nie do określenia.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 22:48:10

Andrzej Rzepecki Pani redaktor

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 23:38:13

wiesz co? nie straznicy miejscy byli biedni(w twoim mniemaniu),ale ci ludzie-ludzie starsi.i tu nie ma nic śmiesznego,w danej sytuacji.Jednak dalej jestem za utworzeniem,policji miejskiej w oddzialach policji panstwowej.KOniec ze strażą miejska!! tu akurat byli niechcący na miejscu.

Wiesz Ty co? Napisałam ,,Biedni" o tych starszych ludziach i naprawdę im współczułam. Jakim popaprańcem trzeba być, żeby widzieć wokół siebie tylko złych ludzi? Kto Cię tak skrzywdził człowieku,że widzisz we współczuciu okazję do nabijania się ze starości i z tej sytuacji?!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 23:51:30

Wypadaloby pomoc temu starszemu czlowiekowi ...jak nieporadnie wysiada z radiowozu strazy miejskiej, (patrz fotografia)

a nie tylko robic mu zdjecie i z tym do gazety leciec,

a moze straznicy miejscy na samym poczatku zadzwonili do redakcji GP, albo zrobila to pani komendant ?
Z tego co cwierkaja wrobelki, to celowo tak dlugo jezdzono z tymi starszymi ludzmi (niby w poszukiwaniu domu) zeby fotograf z GP mogl zdazyc przyjechac i zrobic zdjecie,

do jakiego absurdu doszlismy w tej naszej Polsce.
W zwiazku z powyzszym prosze o nastepne tego typu artykuly w GP, jak straznicy miejscy przeprowadzaja staruszka przez jezdnie, jak pomagaja staruszkom w niesieniu torby z zakupami, albo jak pomagaja osobie starszej w zabraniu kupki do woreczka po piesku, ktory wlasnie narobil na chodniku.
Pomyslow jest od groma, czekam z niecierpliwoscia. :)

#18 ~glupeg~

~glupeg~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 05:09:46

straznicy powinni dostac nagane - ich zadaniem było wystawienie mandatu za niemanie

pamieci i dokumentow oraz stworzenie zagrozenia w ruchu ladowym i narazenie strazy

na straty materialne / paliwo + stracony czas na zakladanie blokad za zle parkowanie/

miejska kasa ucierpiała

#19 ~gast~

~gast~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 05:25:55

straznicy powinni dostac nagane -

popieram, wyjątkowo nie pałowali i nie założyli blokady! dziwne co najmniej ;)

straznicy powinni dostac nagane

#20 ~Słupsk miastem starców~

~Słupsk miastem starców~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 10:29:18

Wkrótce całe miasto będzie jednym wielkim DPS i większość mieszkańców będzie potrzebowała stałej opieki. młodzi wyjechali i nie wrócą,a starsi zapominają gdzie mieszkają. Najgorsza jest znieczulica u młodych, których tez to czeka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Straż Miejska Słupsk, Pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych