Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprzęt sportowy - sklep online

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert78~

~Robert78~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 12:01:15

Tak sobie myślę, żeby zrobić sobie w domu niewielką siłownię. Mam na parterze kilka takich gospodarczych pomieszczeń, w tym jedno, które ma koło 35 metrów kwadratowych więc kilka sprzętów by się zmieściło. Tylko tak nie bardzo wiem na jakie ewentualnie sprzęty się zdecydować. Może ktoś z Was cos podpowie?

#2 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 10:15:46

Ja zrobiłem sobie taka niewielką siłownie składającą się z trzech sprzętów w moim garażu, też jakoś ma nieco ponad 20 metrów więc na spokojnie będzie można sobie taka przestrzeń do ćwiczeń przygotować. Ja korzystałem z oferty k-sport.com.pl/, cenowo mi odpowiadała, wybór sprzętów mają spory więc można było coś spokojnie sensownego wybrać.

#3 tarli

tarli

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 09:50:50

Polecam po prostu przejrzeć sobie ceny w wielu sklepach. Znane mi dobre sklepy internetowe to na przykląd

Decathlon

Deichmann

ewentualnie Spokey

Nie zapomnij rónwiez o odpowiednim ubraniu. Wiele osob nie docenia znaczenia odpowiednich butow sportowych. Dobre buty sportowe daja porządna amortyzację i tym samym zapobiegają problemom wynikającym z kontuzji. Niedawno widziałam niezłe promocje na buty sportowe na stronie Pantofelek.  https://pantofelek24...akersy-353.html

Użytkownik tarli edytował ten post 29 marzec 2020 - 12:01:34

#4 jaguar87

jaguar87

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 19:25:02

Ja też zaczynam treningi w domu. Wcześniej dużo czasu spędzałem na siłowni, crossfit i te sprawy. Organizowanie domowej siłowni zaczynam od kupienia kettlebell

https://sklep.fitnes...ttlebell-32-kg/

i zorganizowania miejsca w garażu, bo na razie nie zanosi się na szybki powrót do normalności. Trzeba jakoś sobie radzić i nie ma co tracić formy, bo potem ciężko będzie wrócić ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych