Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprzęt na siłownię

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Waldek87~

~Waldek87~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 11:32:30

Chciałem sięgnąć po jakieś nowe wyposażenie do siłowni, dokupić kilka nowych sprzętów, tylko tak się zastanawiam, gdzie ewentualnie można liczyć na jakąś sensowną firmę, która będzie miała dobre sprzęty. Będzie intensywnie wykorzystywany więc zdecydowanie jeśli chodzi o jakość to żeby była na jak najwyższym poziomie.

#2 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 09:25:09

Ja robiłem sobie taki niewielki kącik do treningu w domu, nie mam zbyt wiele miejsca więc dla mnie oferta k-sport.com.pl/, gdzie było sporo takich niedużych elementów się bardzo dobrze sprawdziła i faktycznie jestem z tych ich sprzętów zadowolony. Więc jak będziesz szukać sensownych propozycji i zależy Ci na niezbyt dużym rozmiarze to polecam u nich spojrzeć co jest w oferci

#3 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 09:32:16

Ja robiłem sobie taki niewielki kącik do treningu w domu, nie mam zbyt wiele miejsca więc dla mnie oferta k-sport.com.pl/, gdzie było sporo takich niedużych elementów się bardzo dobrze sprawdziła i faktycznie jestem z tych ich sprzętów zadowolony. Więc jak będziesz szukać sensownych propozycji i zależy Ci na niezbyt dużym rozmiarze to polecam u nich spojrzeć co jest w oferci

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych