Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprzątanie biura

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pordens

Pordens

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2017 - 12:11:12

Ja mogę polecić tę firmę sprzątającą: http://www.azlux.pl/

Sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm.

#42 gubinka

gubinka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 listopad 2017 - 07:16:13

Żadnych wyzwań nie boi się firma sprzątająca  http://all-clean.pl/ Może warto zerknąć na ich ofertę. Dobrze posprzątane biuro to lepsza atmosfera w pracy no i oczywiście większa ilość klientów, bo jednak każdy z nas lubi czystość, nawet gdy idziemy coś załatwić. Oferta ich jest dosyć bogata i moim zdaniem bardzo dobra.

#43 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 13:59:30

My tez korzystamy z maszyn samojezdnych Nilfisk. Warto przy zakupie rozważyć sprzęt tej firmy. łatwy w obsłudze i niezawodny!

Nilfisk ma świetny sprzęt - to fakt. Maszyny do czyszczenia podłóg i powierzchni są zaprojektowane pod kątem zwiększenia produktywności i zapewnienia wyższego poziomu higieny obiektów. Ekologiczne systemy czyszczące zużywają mniej detergentów i wymagają mniej pracy. Po prostu się opłaca.

#44 ~Mirosław~

~Mirosław~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 13:07:16

Nilfisk ma świetny sprzęt - to fakt. Maszyny do czyszczenia podłóg i powierzchni są zaprojektowane pod kątem zwiększenia produktywności i zapewnienia wyższego poziomu higieny obiektów. Ekologiczne systemy czyszczące zużywają mniej detergentów i wymagają mniej pracy. Po prostu się opłaca.

A która zamiatarkę Nilfisk polecacie?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:10:09

ja polecam firmę, która zajmuje się sprzątaniem w Łodzi damart-pranie.pl

#46 Radek02

Radek02

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 13:02:32

Najlepiej poszukać firmy, która fachowo się tym zajmuje. Moje biuro we Wrocławiu sprząta firma Ponpran i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Mają dobrze wyszkoloną kadrę, specjalistyczne środki czyszczące i solidnie podchodzą do roboty, którą się im powierza :)

#47 Franek.74

Franek.74

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 10:52:04

Poznań to duże miasto, ale trudno znaleźć dobrą firmę sprzątającą duże biurowce. Zatrudniliśmy poleconą nam firmę www.somi.pl. Wszyscy pracownicy i petenci zauważyli odmianę. Aż pachnie czystością.

#48 adamix

adamix

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:03:57

najlepiej szukac firm, ktore w swojej ofercie maja szorowarki do podłóg: http://szorowarki24....owarki/kablowe. Kiedys w mojej firmy zakupili cos podobnego, w sumie, moze byc to lepsza opcja od zatrudniania calej ekipy sprzatajacej. Wtedy nie ma problemu, z dojazdami czy brakiem takiej firmy w miescie czy na wiosce. 

#49 pawelkow

pawelkow

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:00:01

Kojarzę firmę sprzątającą Stanbest. Podobno działają od 2000 roku. Jeden z punktów mają w Lublinie:

https://stanbest.pl/punkty/lublin/

#50 ~Milo92~

~Milo92~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 13:38:14

Na terenie Warszawy i Gdańska znajduje się super firma sprzątająca na której nigdy się nie zawiedliśmy. Mają swoją stronę internetową: axona.pl. Tam znajdziecie ich zakres usług oraz kontakt. Ja mogę jedynie dodać, że z bardziej rzetelną firmą jeszcze nigdy się nie spotkałem. :)

#51 Anna33op

Anna33op

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 15:04:22

Hej,

Polecam rozejrzeć się za firmą czyszczącą, która w swojej ofercie ma profesjonalne maszyny czyszczące do powierzchni płaskich oraz preparaty chemiczne najwyższej klasy (np. przyjazne do otoczenia itp). Lepiej poszukać dłużej, ale mieć pewność, iż trafi się do solidnej firmy 

pozdrawiam

#52 gosiakomi

gosiakomi

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 14:44:57

Polecam Eko Komes! Bardzo rzetelna firma. Zakres usług dostosowują do klienta, a co za tym idzie Ty decydujesz za co będziesz płacił

#53 ~Havana45~

~Havana45~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 13:39:18

Mowa o biurach, a znacie kogoś, kto zajmuje się również sprzątaniem terenów na zewnątrz budynku?? Pilnie potrzebuje

#54 ~Loein61~

~Loein61~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 12:31:22

A w jakim mieście to sprzątanie konkretnie Cię interesuje?? Jeśli firma sprzątająca na terenie Warszawy bądź Gdańska, to serdecznie polecam firmę 'Axona'. Firma ma bogatą ofertę usług w dobrych cenach. Polecam zajrzeć na ich stronę axona.pl, tam znajdziesz kontakt i więcej informacji na ten temat.

#55 frankaxx

frankaxx

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:37:07

Firma sprzątająca to z pewnością świetne rozwiązanie. Warto wybrać jakąś sprawdzoną z dobrymi opiniami :)

#56 ~walerian~

~walerian~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:08:27

W Gdańsku w zakresie sprzątania współpracuję z firmą  proclean.info.pl która terminowo i rzetelnie wywiązuje się ze zleceń.

#57 ~ikarre~

~ikarre~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:40:45

Z Poznania z kolei taka solidna firma w tym zakresie to Somi somi.pl Od dawna  z nimi współpracujemy i bardzo dobrze się sprawdzają, solidni są i dokładni a przy tym stawki mają zupełnie przyzwoite.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych