Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprzątanie biura

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~milka11~

~milka11~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 14:05:51

Witam, szukałbym dobrej i niezbyt kosztownej firmy która mogłaby się zająć sprzątaniem niewielkiego budynku biurowego bylibyście w stanie kogoś takiego wskazać z swojego doświadczenia na terenie Trójmiasta?

#2 ~Marcelina S.~

~Marcelina S.~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 22:20:45

Witam,
w Gdyni działa "Twoja Gosposia", agencja która zajmuje się rekrutacją osób do sprzątania w firmach, domach...itp. Wiem też, że współpracują też z firmami z tej branży. Ja akurat szukałam osoby do posprzątania mojego biura i skorzystałam z ich usług. Bardzo udana współpraca, wszystko dokładnie sprawdzają! Mam doświadczoną, sprawdzoną Panią, której nie boję się zostawić kluczy. (...)Pozdrawiam.

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 09 grudzień 2011 - 15:57:58
niedozwolona reklama

#3 ~Eureka~

~Eureka~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 12:21:06

Witam na terenie Poznania i okolic polecam firmę sprzątającą Eureka http://sprzataniebiurpoznan.pl profesjonalnie i niedrogo.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 23:53:54

Witam na terenie Poznania i okolic polecam firmę sprzątającą Eureka http://sprzataniebiurpoznan.pl profesjonalnie i niedrogo.

slupsk a poznan to dw INNE MIEJSCA

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 11:47:57

a moze ja jako prywatna osoba jesli by sie pani zgodzila chetnie podejme sie tej pracy prosze o wiadomosc na gg36023546

#6 ~figdżerald~

~figdżerald~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 13:56:23

jak ja szukałem firmy sprzątającej żeby była niedroga i sprawdzona to w panoramie firm wklepałem, bo tam lista była cała i od razu część z nich miałą opinie dopisane więc można było wybrać faktycznie sprawdzone firmy, a nie polecane na forach przez jedną czy 2 osoby.

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 12:25:11

Słyszałem, że w Trójmieście słabo z firmami, które dobrze robią sprzątanie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 01:25:14

Jeżeli chodzi o Warszawę to dobre opinie słyszałam na temat firmy http://www.magenta.info.pl Też obecnie jestem na etapie poszukiwań i prawdopodobnie zdecyduję się własnie na nich. jestem nawet po wstrepnej rozmowie, więc to co mogę powiedzieć to, że firma podchodzi do klienta poważnie (nie będe miała do sprzątania powierzchni "marketowej" i obsługa wystarczy mi raz na 3 dni, jednak pomimo, że jestem małą firmą to w żaden sposób nie odczulam, że cos im by nie pasowało czy cos podobnego, więc pod względem poszanowania klienta, opinie jakie znalazłam w internecie sie potwierdzają). Dalej co dla mnie ważne, do sprzątania mam przydzieloną konkretną osobę, za którą oni odpowiadają, czyli sytuacja że raz jest pani Kasia, za chwilę Asia, a dzień później Bożenka i odpukać coś jest nie tak i nie ma winnego, przktycznie odpada. Co do jakości wykonania usług to referencje mają bardzo dobre, a zajmuja się takimi "maluczkimi" przypadkami jak ja, ale z tego co mogłam przeczytac na ich stronie sprzątają również i powierzchnie typu market, jak i mają dział zajmujący sie obsługą kkienta indywidualnego (domy, mieszkania). Co do cen to uważam, że w stosunku do zakresu proponowanych usług, są one konkurencyjne.

#9 ~Enika~

~Enika~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 13:30:22

najłatwiej byłoby znaleźć kogoś z Warszawy, firmy często ogłaszają się nawet na zakupach grupowych dla firm.
Możesz spróbować przez Gumtree, tam jest zawsze spore zainteresowanie tego typu usługami.

#10 ~gregor~

~gregor~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 23:33:20

Ja mam sprawdzoną firmę z Wa-wy, która z tego co wiem, działa też w trójmieście - http://www.grupaever.com.pl/ solidni, elastyczni i uczciwi; szybki i profesjonalny kontakt, wiec szybko mozesz przekonac sie sam.

#11 ~Morfeusz~

~Morfeusz~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 21:04:08

Każda sroczka swój ogonek chwali :). Jak szukacie firmy sprzątającej, a do Waszego biura/budynku wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz, to skutecznym sposobem na ograniczenie kosztów sprzątnaia i podniesienie estetyki wejścia jest zatrzymanie wnoszonego na butach brudu na samym wejściu. Skuteczne w tym są tekstylne maty wejściowe. Nie ma sensu kupować, bo z praktyki wynika, że nikt ich nie czyści i po pewnym czasie brudne i poszarzaółe przynoszą więcej szkód niż pożytku. Polecam wynajem i serwis mat wejściowych . Firma ma bardzo elastyczne podejście do Klientów, a wykazuje się przy tym w kontaktach wysokim profesjonalizmem. Oferowane maty wejściowe to najwyższa półka jakościowa. Przy okazji jest to polska firma, która zasięgiem obejmuje cały kraj. Szczerze polecam.

#12 ~dragos~

~dragos~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 12:31:27

Czy nie lepszym pomysłem jest to, aby od razu zainwestować w urządzenia? Zobaczcie - szorowarki.pl To nie kosztuje dużo, a jeśli kupisz raz, to masz zestaw na lata. Nie lepiej od razu postawić na coś takiego? Ewentualnie wynajmować? 

#13 Pogodna

Pogodna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2014 - 19:27:26

Skoro już się zrobił temat zbiorczy, to ja mogę z czystym sumieniem polecić sprawdzoną firmę w Warszawie Idealne Sprzątanie - idealnesprzatanie.pl Nawet kosztami wychodzi znacznie taniej niż zatrudnianie osób prywatnych, nie wspominając już o jakości.

#14 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 09:59:08

ja od lat mam doświadczenie z firma Impel i mogę ją szczerze polecić, biurowce, małe oddziały bankowe itp., zawsze byłam zadowolona z pań sprzątających - polecam

#15 sajana

sajana

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 lipiec 2014 - 01:50:14

Ja mogę potwierdzić, że znam firmę Idealne Sprzątanie  (http://idealnesprzat...-biur-warszawa/ ). Sprzątają w firmie, gdzie ja pracuję, już kilka lat i wszyscy ich chwalą. Przyjeżdża do nas wielu kontrahentów i ciągle odbywa się pakowanie na halo magazynowej, więc śmieci nie brak. Zimą z kolei jest sporo śniegu na placu.Nie pamiętam, żeby zadażyło się choć raz, że rano pozostału jekieś niesprzątnięte rzeczy z poprzednioeg dnia.

#16 PolkazaGranicami

PolkazaGranicami

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 październik 2014 - 10:51:46

Dla mnie sprawdzoną firmą okazała sie http://www.eps.gdans...lugi-sprzatania

po tym jak przetestowałem ich w bojach w firmie nie mam oporów do tego, zeby zatrudnic tez ich w domu

#17 Haniela

Haniela

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 11:25:38

Czytam te opinie, ale nie ma nic w internecie o tej co szukam...Więc może jest tu ktoś, kto miał do czynienia z firmą Czysty Dom - http://czysty-dom.eu...anie-biur_a.htm (jestem z okolic Szczecina) ? Z góry dzięki za odpowiedź:)

#18 polinka

polinka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 14:05:09

Witam, szukałbym dobrej i niezbyt kosztownej firmy która mogłaby się zająć sprzątaniem niewielkiego budynku biurowego bylibyście w stanie kogoś takiego wskazać z swojego doświadczenia na terenie Trójmiasta?

A może lepiej byłoby poszukać jakiejś indywidualnej osoby zamiast firmy? Myślę że sporo osób chętnie sobie dorobi, a koszty mogą być mniejsze niż przy współpracy z firmą.

#19 ~wasasa~

~wasasa~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 10:06:07

Ja wzięłam sobie firmę Purezza z Warszawy tu są ceny i kontakt purezza

Byłam bardzo zadowolona, wszystko ładnie zrobione, szybko, bez pytań, najważniejsze, że mają dużo sprzętu, którego ja nie mam i dzięki temu idzie sprawniej.

#20 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 13:59:35

Powstało coś takiego jak pozamiatane.pl, wszystko ogarnia się online, wybiera również sprzątaczkę, umawia na godzinę. 30 zł za godzinę płacimy, z FV. Przede wszystkim - solidnie wykonana robota, bo nie ma się czego czepiać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych