Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprawdzone warsztaty

142 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Royal~

~Royal~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 20:08:56

Gdzie naprawiacie swoje samochody? jaki warsztat, zakład, serwis możecie szczerze polecić?

#2 ~mechanik~

~mechanik~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 13:29:34

Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził.
Myślę, że zaraz będą jedni polecać pana x a inni będą na panu x wieszać psy.
No cóż, życie :)

#3 ~Gość13~

~Gość13~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 14:02:19

Prywatny warsztat specjalizujący się w konkretnej marce Polecam Scandico we Wrocławiu. Naprawiają wszystko ale specjalizują się w Volvo.:)

#4 ~kzd~

~kzd~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 12:55:44

No cóż, Polska jest wielka, a świat jeszcze większy, ale jeśli chodzi o rejon warszwski to polecam warsztat ROBCAR. Już długo z nimi współpracuje i jestem zadowolona.

#5 ~nie bosch technika~

~nie bosch technika~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 21:10:26

Ja nie polecam bosch technika z Witosa w Kobylnicy. Odstawiłem samochód z myślą,że dobrze robią (bo ogólnie polecali mi ich) a tu po roku wychodzi (robiłem wymiany w innym zakładzie): filtry zamiast boscha mam jeszcze oryginalny OD NOWOŚCI!!! świece zamiast boscha mam JESZCZE oryginalne OD NOWOŚCI.Płaciłem za nowe firmy bosch mam faktury,ale cóż napisy może same się dopisały???...... Panowie tak to my się bawić nie będziemy i mnie tam już nie zobaczycie i moich samochodów i za taki ,,wał" będę robił wam ,,reklamę".

#6 ~Lav~

~Lav~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 19:58:32

http://start.polmotauto.pl/pl/index - fachowa obsługa, indywidualni konsultanci dla kobiet, monitoring :) Naprawdę polecam!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 21:03:53

Ja nie polecam bosch technika z Witosa w Kobylnicy. Odstawiłem samochód z myślą,że dobrze robią (bo ogólnie polecali mi ich) a tu po roku wychodzi (robiłem wymiany w innym zakładzie): filtry zamiast boscha mam jeszcze oryginalny OD NOWOŚCI!!! świece zamiast boscha mam JESZCZE oryginalne OD NOWOŚCI.Płaciłem za nowe firmy bosch mam faktury,ale cóż napisy może same się dopisały???...... Panowie tak to my się bawić nie będziemy i mnie tam już nie zobaczycie i moich samochodów i za taki ,,wał" będę robił wam ,,reklamę".

to nie bosch technika tylko AUTOTECHNIKA. Tak wogóle to nic nowego nie napisałeś też mnie zrobili w przysłowiowego konia (bwm 7 pamiętacie? panie M czy panie W??)Kiedyś trafią na swojego,który im pokarze co i gdzie powinni robić.

#8 ~pikulik~

~pikulik~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 02:12:09

No jasne że trafią. Ale wiele takich rzeczy się dzieje. Kiedyś kupiłem clio diesla a geniusze włożyli alternator od benzynówki. W tamtym clio więcej takich cudów było, to kupiłem corsę. Ale nie ma co generalizować, bo też i są dobre salony. We włocławku na toruńskiej jest dobry salon opla. Oni są oddziałem Pol-Motu i teraz bodajże przeglądy z 80% rabatem mają.

#9 ~asg~

~asg~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 19:05:56

W Kobylnicy polecam Kucharskiego. Ceni się ale niestety, jest najlepszy :)

#10 ~maire~

~maire~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 09:22:22

Ale nie ma co generalizować, bo też i są dobre salony. We włocławku na toruńskiej jest dobry salon opla. Oni są oddziałem Pol-Motu i teraz bodajże przeglądy z 80% rabatem mają.

Byłam w zeszłym tygodniu w ursynowskim Pol-Mocie i faktycznie dają rabat. Poszczęściło mi się, bo to spora oszczędność :D

#11 ~madlenka~

~madlenka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 20:58:59

Panowie wspominaliście tu kilka firm. Zastanawia mnie ten Robcar, to jakiś duży warsztat? Znany? Potrzebuję coś w miarę przystępnego cenowo, fachowej porady. A ten polmot to ten serwis polmotauto.pl? Z tą ofertą dla kobiet to nie jest jakaś podpucha?

#12 ~kodi~

~kodi~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 10:41:22

ja mogę polecić szczeciński motomax , do tej pory tam oddawałem samchód i jestem zadowolony z ich roboty.

#13 ~rothom~

~rothom~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 13:02:26

Polecam mały warsztat przy ZDZ wSłupsku.Chyba Auto wydech, robiłem u nich swoją Bejcę. 2razy.Fachowo i dokładnie.No i niedrogo.I chyba warsztat rodzinny na ul,żelaznej niedrogi ,dokładny Profesjonalny miła obsługa.Nie polecę za to kucharskiego ,nigdy.Zostałem tam kiedyś okradziony z części przy naprawie fiata,dużego.Brakowało minut ,a miałbym wypadek. Właściciel chyba mnie pamięta.

#14 ~świadek naoczny sz~

~świadek naoczny sz~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 14:30:38

Trzy tyg. temu na Słonecznej odpadło koło w aucie po wizycie w ZDZ. Widzieliśmy na własne oczy. Facet miał szczęście w nieszczęściu, bo stało się to przy niewielkiej prędkiśći i w mieście. A jechał docelowo do Anglii. W ZDZ wymienili wahacze i czegoś nie dokręcili. Oczywiście przyjechali na miejsce i w ramach gwarancji :) naprawili.

#15 ~kamilka~

~kamilka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 20:00:49

Pierwszy raz skorzystałam z usług Pol-Mot Auto z opcja "door to door" i powiem Wam ze pełna profeska:) Niczym sie nie martwisz odbierają auto, sprawdzają, naprawiają i oddają. A odbiór zupełnie bezpłatny (chyba do 20 km od salonu), mi sie udało, gorąco polecam!

#16 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 17:48:46

Ja naprawialem swoje auto na Zelaznej 14 - takie czarno-czerwone bannery wisza na plocie, nie pamietam nazwy dokladnie. Naprawialem karoserie samochodu i naprawili wszystko super! jestem bardzo zadowolony. Wiec moge polecic.

#17 ~stasiek~

~stasiek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 20:49:46

W Kobylnicy polecam Kucharskiego. Ceni się ale niestety, jest najlepszy :)

A niestety Kolego mylisz się okrutnie . Niedość że drogi ,to nic się niezna .

#18 ~stanisław~

~stanisław~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 20:55:34

Gdzie naprawiacie swoje samochody? jaki warsztat, zakład, serwis możecie szczerze polecić?

wulkanizacja Kobylnica - zakład naprawy felg - Pełna profeska

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 21:45:41

Zenon Borny - stara szkołą, na proste naprawy tylko ich. Reszta to tylko $$$ widzi

#20 ~Pomorzak~

~Pomorzak~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 23:03:48

Ja w Lęborku wciąż nie mogę znaleźć dobrego fachowca. Ciągle mi coś nie pasi, no ale ja wymagający jestem. Dlatego jak muszę to jadę do Gdańska, gdzie mam sprawdzony i pewny zakład, na który złego słowa nie mogę powiedzieć i polecam wszystkim z całą odpowiedzialnością.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych