Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Sprawa Ewy Tylman

Ewa Tylman

• Zamknięty Temat jest zamknięty
577 odpowiedzi w tym temacie

#81 EuraliaWykrzywpyszczek

EuraliaWykrzywpyszczek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1864 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 20:23:55

Cześć.

Nie wiem czy już to było, ale moim zdaniem tłumaczy 'znikniete ' sekundy.

Moim skromnym zdaniem, Ewa 'klei' sie do Niebieskiego. Jest pijana bardziej niż myślałam ( wnisokując z poprzednich filmów). Myślę, że była po prostu nachalna a Niebieski najpierw traktował to w formie żartu, potem jednak mogło to mu się znudzić.

Do tego tuż przed upadkiem, a takze po nim ( gdy smerf jeszcze na niej lezy) całują się. Tak mi sie wydaje.

http://www.wykop.pl/...-nagrania-film/

#82 Wnikliwy....

Wnikliwy....

Śledztwo to gra błędów, kto popełni ich najmniej... ten wygra.

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 20:24:30

Dlatego nie wykluczone że Ewa poszła pieszo dalej a jak ewentualnie wpadła do wody z mostu to z powodu własnej nie uwagi bo wtedy już niebieskiego nie było przy niej. Jeżeli prawdą jest że niebieski pomagał zbierać rzeczy Ewy nie wykluczone że coś wziął przypadkiem lub celowo. Zakładam że przypadkiem jeżeli szybko zbierali i jeżeli już alkohol działał intensywnie. Wtedy dowód Ewy mógł zgubić na przystanku a nie go podrzucić. Adwokat w takich sprawach nawet wskazany nawet jak ktoś niewinny. Dla swojego dobra lepiej go mieć więc nie powinno to dziwić. A że nie każdego stać na adwokata już na samym początku to inna sprawa. W Państwie prawa i sprawiedliwości adwokat w takich sytuacjach powinien być normą także dla tych  biedniejszych i za darmo skoro konstytucja gwarantuje równość i sprawiedliwość. Podobnie w sprawach cywilnych... bo z braku pieniędzy wielu do sądu cywilnego nie pójdzie  walczyć o swoje prawa a to bardzo krzywdzące, dyskryminujące i nie sprawiedliwe.

Tym samym co jeżeli Ewa poszła pieszo dalej i coś stało się na drodze do jej domu lub w okolicy jej domu ? Najczęściej zaginione osoby giną z rąk osób im znanych tj. w okolicy miejsca zamieszkania lub w miejscu zamieszkania. np. z rąk sąsiada ,lub kogoś kto mieszka w pobliżu miejsca zamieszkania ofiary lub drogi jaką ofiara pokonuje nie rzadko co dzień. Zakładając że Ewy nie ma w rzece.

#83 Ostatina

Ostatina

Ellie ;-)

• PipPipPipPip
  • 2060 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 00:09:02

Dlatego nie wykluczone że Ewa poszła pieszo dalej a jak ewentualnie wpadła do wody z mostu to z powodu własnej nie uwagi bo wtedy już niebieskiego nie było przy niej. Jeżeli prawdą jest że niebieski pomagał zbierać rzeczy Ewy nie wykluczone że coś wziął przypadkiem lub celowo. Zakładam że przypadkiem jeżeli szybko zbierali i jeżeli już alkohol działał intensywnie. Wtedy dowód Ewy mógł zgubić na przystanku a nie go podrzucić. Adwokat w takich sprawach nawet wskazany nawet jak ktoś niewinny. Dla swojego dobra lepiej go mieć więc nie powinno to dziwić. A że nie każdego stać na adwokata już na samym początku to inna sprawa. W Państwie prawa i sprawiedliwości adwokat w takich sytuacjach powinien być normą także dla tych  biedniejszych i za darmo skoro konstytucja gwarantuje równość i sprawiedliwość. Podobnie w sprawach cywilnych... bo z braku pieniędzy wielu do sądu cywilnego nie pójdzie  walczyć o swoje prawa a to bardzo krzywdzące, dyskryminujące i nie sprawiedliwe.

Tym samym co jeżeli Ewa poszła pieszo dalej i coś stało się na drodze do jej domu lub w okolicy jej domu ? Najczęściej zaginione osoby giną z rąk osób im znanych tj. w okolicy miejsca zamieszkania lub w miejscu zamieszkania. np. z rąk sąsiada ,lub kogoś kto mieszka w pobliżu miejsca zamieszkania ofiary lub drogi jaką ofiara pokonuje nie rzadko co dzień. Zakładając że Ewy nie ma w rzece.

Odniosę  się  tylko do końca Twojej wypowiedzi... :)  Z mostu Rocha na Osiedle Armii Krajowej jest ok. 3 km.  Czy Ewa T. będaca w takim stanie, mogła próbowaś iść pieszo do domu? Wątpię. Jeżeli udało jej się "strawersować" most, to co najwyżej podążała w kierunku Ronda Rataje(dworzec autobusowy).

Użytkownik Ostatina edytował ten post 14 grudzień 2015 - 00:12:56

#84 Madeleine

Madeleine

Swojak

• PipPipPipPip
  • 244 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 02:04:49

Byc moze Niebieski celowo wprowadzil ppolicje w blad, Ewie mogl przytrafic sile nieszczesliwy wypadek w innym miejscu.Niebieski mial czas, by kupic telefon I podrzucic w okolice rzeki, wtedy pojawia sie szansa, ze dziewczyna nie zostanie odnaleziona.Z drugiej strony wersje Adama wydaja sie byc realne, pomimo roznych jego wersji. Policja dysponuje materialem, o ktorym nie mamy bladego pojecia.Nie wierze w porwanie, co nie znaczy, ze tak sie nie stalo.

#85 minona

minona

Swojak

• PipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 03:46:37

....

Użytkownik minona edytował ten post 14 grudzień 2015 - 03:49:01

#86 minona

minona

Swojak

• PipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 03:48:11

Byc moze Niebieski celowo wprowadzil ppolicje w blad, Ewie mogl przytrafic sile nieszczesliwy wypadek w innym miejscu.Niebieski mial czas, by kupic telefon I podrzucic w okolice rzeki, wtedy pojawia sie szansa, ze dziewczyna nie zostanie odnaleziona.Z drugiej strony wersje Adama wydaja sie byc realne, pomimo roznych jego wersji. Policja dysponuje materialem, o ktorym nie mamy bladego pojecia.Nie wierze w porwanie, co nie znaczy, ze tak sie nie stalo.

Ale jaki telefon ? Czyj? Kogo ?

#87 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 10:50:35

Ale jaki telefon ? Czyj? Kogo ?

no znalezli telefon nad rzeka, model taki jak miala Ewa ale doszli, ze to nie jej telefon. Podejrzewam szczeniackie wyglupy ale kto wie, kto wie...

#88 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 11:01:29

Lilac z Wykopu znalazl fotke:

comment_DRx9xyJ3GY6Ugwh9yUd5v3470XPptzZC

Użytkownik magdaaa edytował ten post 14 grudzień 2015 - 11:50:43

#89 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 11:48:25

zdjecia pogladowe ;) zrodlo - domasz_liz_warzywo, wykop

brzeg lewy warty idąc od przystanku Rocha

comment_bDfu7IMMjj32Wl8JC21ysdaa67WU3B8m

brzeg prawy

comment_dcUG9of4Iu8pOgIX5jjAue9dCK6tgu6q

jasno jest, zaraz przy samym moscie - super oswietlonym - wszystko elegancko widac. W takim oswietleniu, szybkie zawiniecie sie niebieskiego jest uzasadnione, nie chcial swiadkow... 

parking przy Warcie

comment_0XtROuUW1HzA5anT4AICrMSrGuyIfU5F

parking widziany z odległości przystanku Rocha

comment_Ap1mqNNsHmxrqj94Z6uQa4iip3SGhpEq

#90 Inesse

Inesse

secret.

• PipPipPipPip
  • 2287 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:01:41

No nie gadajcie, ze Ewie tez padł telefon...

#91 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:20:01

z tym telefonem to trzeba doczytac jak to dokladnie bylo, o jej logowaniach ?chyba? nikt nie wspominal, do chlopaka podobno dzwonila z telefonu niebieskiego, mowila zeby po nia nie jechal... 

#92 Ostatina

Ostatina

Ellie ;-)

• PipPipPipPip
  • 2060 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:27:40

Wg słów rzecznika policji Andrzeja Borowiaka, komórka Ewy rozładowała się o 1.47 jeszcze w lokalu. Do swojego chłopaka dzwoniła ok.2 w nocy z telefonu kolegi.

#93 Inesse

Inesse

secret.

• PipPipPipPip
  • 2287 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 13:25:28

I znów mamy akcje "padnięty telefon" czyli śledzić jej nie mozna.

Ja nie czytałam wiele bo nie miałam czasu ale mam pytania na ktore moze znacie odpowiedz
Skad wiadomo o tym, ze niebieski kupował jakis tel który pptem podrzucił?
Skad wiadomo, ze jej chłopak pracuje dla ABW?
Skad wiadomo, ze niebieski auto zezłomowal?
Skad wiadomo o tym, ze to on zostwil jej dowód osobisty na przystanku? Skad w ogóle jej dowód w tym miejscu?

Czytałam artykuły i potem komentarze a tam takie informacje padały.
Nie Milan czytać wszystkiego bo wiele tego. Moze od was sie czegos dowiem ;)

Juz ufać nie ma komu. Najlepiej to nie chodzić na imprezy...
Widziałam filmik z tym ich upadkiem. Niezle sie nawalili...
Wiec daje wiarę, ze jemu sie nie chciało jej nosić wiec ja zostawił i poszedł w swoja drogę.

Użytkownik Inesse edytował ten post 14 grudzień 2015 - 13:28:24

#94 Ostatina

Ostatina

Ellie ;-)

• PipPipPipPip
  • 2060 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 13:51:03

Informacje o chłopaku Ewy:
http://m.fakt.pl/wyd...a/polska,6fx5b2

#95 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 15:23:11

http://www.wykop.pl/tag/ewatylman/

#96 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 15:43:28

plotka...

cos bylo, ze on tak mial wpisane na fb, dla mnie to cale ABW to jak Szlachta Nie Pracuje  :D

Z relacji naszego informatora wynika też, że w piątek pod poznański hotel Mercure, gdzie Rutkowski rezyduje z wariografem i swoją ekipą, i skąd prowadzi prywatne śledztwo, podjechali funkcjonariusze ABW i przekonali Adama O., by nie poddawał się takiemu badaniu.

co? on też?  ;) skad to?

Skad wiadomo o tym, ze to on zostwil jej dowód osobisty na przystanku?

to sie okarze po badaniach dowodu, badaniach sladow ktore cos dlugo sie ciagna...

Skad w ogóle jej dowód w tym miejscu? 

nie mam pewnosci ale ???przystanek byl na trasie powrotu niebieskiego??? 

#97 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:02:32

wynik badania dowodu wskaze kierunek forumowego gdybania. Licze, ze do swiat sie z tym uporaja.

#98 Wnikliwy....

Wnikliwy....

Śledztwo to gra błędów, kto popełni ich najmniej... ten wygra.

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 17:09:23

Odniosę  się  tylko do końca Twojej wypowiedzi...  :)  Z mostu Rocha na Osiedle Armii Krajowej jest ok. 3 km.  Czy Ewa T. będaca w takim stanie, mogła próbowaś iść pieszo do domu? Wątpię. Jeżeli udało jej się "strawersować" most, to co najwyżej podążała w kierunku Ronda Rataje(dworzec autobusowy).

Czy mogła próbować czy też nie nie wiadomo. Możemy zakładać że próbowała bo i pijak próbuje zaczłapać się do domu to czemu ktoś młody zawiany nie mógł by ? Szczególnie że Ewa mogła nieco przewietrzeć. Trzy kilometry to nie wiele, Iwona szła więcej i prawie dotarła.

wynik badania dowodu wskaze kierunek forumowego gdybania. Licze, ze do swiat sie z tym uporaja.

Wynik badania dowodu wskaże jedynie że Adam Z. dotykał dowód lub nie dotykał. Nie jest to dowodem że zabił Ewę. Kwestię dotykania dowodu też można podważyć gdyż co jeżeli Adam Z. dotykał dowód ale np. w rękawiczkach , tym samym badanie nie wykaże że dotykał ale nie będzie dowodu że dotykał dowód gdyby go dotykał. Adam Z. podobno pomagał zbierać rzeczy Ewy które podobno wysypały się w pewnym momencie. Tym samym mógł dotknąć ewentualnie wysypany dowód ale czy to dowodzi że zabił bo dotykał ? Ogarniacie bo ja się pogubiłem   :blink:

Użytkownik Wnikliwy.... edytował ten post 14 grudzień 2015 - 17:12:41

#99 Inesse

Inesse

secret.

• PipPipPipPip
  • 2287 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 17:09:28

plotka...

cos bylo, ze on tak mial wpisane na fb, dla mnie to cale ABW to jak Szlachta Nie Pracuje :D
Z relacji naszego informatora wynika też, że w piątek pod poznański hotel Mercure, gdzie Rutkowski rezyduje z wariografem i swoją ekipą, i skąd prowadzi prywatne śledztwo, podjechali funkcjonariusze ABW i przekonali Adama O., by nie poddawał się takiemu badaniu.

co? on też? ;) skad to?

Skad wiadomo o tym, ze to on zostwil jej dowód osobisty na przystanku?

to sie okarze po badaniach dowodu, badaniach sladow ktore cos dlugo sie ciagna...

Skad w ogóle jej dowód w tym miejscu?

nie mam pewnosci ale ???przystanek byl na trasie powrotu niebieskiego???

Dzieki :)

Taki post przeczytałam na fb "Tak samo jak ta Ewa cala... Dla mnie to jest straszne.. Na bym zwariowala chyba :/ jak tak mozna.. Ale z ta Ewa tez dziwna sprawa bo wrocila pod blok w nocy bo niby mama slyszala jej glos jak z kolega gada potem okazalo sie ze ten koles na nasteoby dzien oddal samochod do kasacji..."
Czy to prawda? Czy ludzie myla Iwonę z Ewa?

#100 Inesse

Inesse

secret.

• PipPipPipPip
  • 2287 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 17:16:35

Sorry ale Ewa była tak napruta, ze mogła sama isc bóg wie gdzie.
Adam poszedł w swoja drogę ona gdzies tam i mogła sama wpaść gdzies.
Iwona była o wiele wiele trzeźwiejszą osoba...
Na kamerach widać, ze on ja prowadzi a ona sie mota byle gdzie. Wiec musi ja trzymać zeby dojść do domu. Tym bardziej, ze ona dzwoniła do swojego faceta, ze bierze taxi i wraca.
A ten jej facet to co? Nie czekał na nią w
Domu?
Taxi nie jędze godzinę wiec po 30 min jakby jej nie było powinien zadzwonić na telefon Adama skoro jej padł.
Dziwna sytuacja.
Moze nawet sama ten dowód zgubiła.

Ktos widział te filmiki ze stacji z ktorej dzwonił do kogos Adam?

Użytkownik Inesse edytował ten post 14 grudzień 2015 - 17:18:05

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych